ATLANTİS AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ATLANTİS AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Ankara sınırları içerisinde sizlerde hem yemek yemek, hem eğlenmek hem de tahmin ettiğinizden çok daha güzel bir zaman geçirmek için yer arıyorsanız, bu bağlamda yapmanız gereken şey hemen web adresimizi ziyaret etmek olacaktır. Böylece sizlerde Atlantis AVM Restoran, Cafe ve Fast Food Mekanları ile ilgili merak ettiğiniz her ne varsa bu yazı içerisinde bulabilirsiniz. Her gün binlerce kişinin yoğun bir şekilde ziyaret ettiği Atlantis AVM Restoran bölümü, tüm müşterilerine leziz, sağlıklı ve damaklarda iz bırakan tatları sunmaya devam etmektedir.
Bunun için sizlerde doğru ve tarafsız bir şekilde nerede zamanınızı geçirebileceğinizi göreceksiniz. Sizler için çok özel çalışmalar yapan ve üst düzey bir memnuniyet sağlayan Cafe ve Fast Food Mekanları için bundan böyle öğrenmek adına asla herhangi bir başka site aramanıza gerek kalmadığını da göreceksiniz. Sizler için her daim fark yaratan, beraberinde çok daha uygun maliyetler getiren ve bunları başarmanızı sağlayan Restoran alternatifleri içinde kesinlikle bizden başka bir web durağı aramanıza gerek olmadığı müjdesini de vermek isteriz.

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Eğer sadece yemek değil, sizin için önemli olan eğlenceli bir vakit yaşamaksa bu bağlamda da Bar Pub alternatiflerinin sizlere hizmet sunmak adına hazır beklediklerinin altını çizmek isteriz. Eğer arayışınız yine sizlere fark yaratmaya devam eden bir Cafe ise bunun içinde artık gerekli olan şey sizlere doğru tercihler yapmanızı sağlayacak olan bizimle yola çıkmak olacaktır. Gece eğlencelerini seviyor, canlı müzik, alkol ve benzeri etkinlikler ile bu dönemi değerlendirmek amacını taşıyorsanız, o zamanda AVM çevresinde yer alan Meyhane opsiyonlarını da gönül rahatlığı ile istifade edebilirsiniz.

Başkentin en gözde ve fark yaratan tüm Mekan çeşitleri için bundan böyle kesinlikle bizden başka bir portala gerek duymayacağınız garantisini de vermek isteriz. Daima en iyi ve fark yaratan bir süreç için sizlerde bu ailenin parçası olabilir ve böylece yüzünüzü güldüren neticeleri almanın ne demek olduğunu da yakinen anlayabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için sizde burada yer alabilirsiniz.