ATLANTİS AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ATLANTİS AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Ankara sınırları içerisinde sizlerde hem yemek yemek, hem eğlenmek hem de tahmin ettiğinizden çok daha güzel bir zaman geçirmek için yer arıyorsanız, bu bağlamda yapmanız gereken şey hemen web adresimizi ziyaret etmek olacaktır. Böylece sizlerde Atlantis AVM Restoran, Cafe ve Fast Food Mekanları ile ilgili merak ettiğiniz her ne varsa bu yazı içerisinde bulabilirsiniz. Her gün binlerce kişinin yoğun bir şekilde ziyaret ettiği Atlantis AVM Restoran bölümü, tüm müşterilerine leziz, sağlıklı ve damaklarda iz bırakan tatları sunmaya devam etmektedir.
Bunun için sizlerde doğru ve tarafsız bir şekilde nerede zamanınızı geçirebileceğinizi göreceksiniz. Sizler için çok özel çalışmalar yapan ve üst düzey bir memnuniyet sağlayan Cafe ve Fast Food Mekanları için bundan böyle öğrenmek adına asla herhangi bir başka site aramanıza gerek kalmadığını da göreceksiniz. Sizler için her daim fark yaratan, beraberinde çok daha uygun maliyetler getiren ve bunları başarmanızı sağlayan Restoran alternatifleri içinde kesinlikle bizden başka bir web durağı aramanıza gerek olmadığı müjdesini de vermek isteriz.

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara


Eğer sadece yemek değil, sizin için önemli olan eğlenceli bir vakit yaşamaksa bu bağlamda da Bar Pub alternatiflerinin sizlere hizmet sunmak adına hazır beklediklerinin altını çizmek isteriz. Eğer arayışınız yine sizlere fark yaratmaya devam eden bir Cafe ise bunun içinde artık gerekli olan şey sizlere doğru tercihler yapmanızı sağlayacak olan bizimle yola çıkmak olacaktır. Gece eğlencelerini seviyor, canlı müzik, alkol ve benzeri etkinlikler ile bu dönemi değerlendirmek amacını taşıyorsanız, o zamanda AVM çevresinde yer alan Meyhane opsiyonlarını da gönül rahatlığı ile istifade edebilirsiniz.

Başkentin en gözde ve fark yaratan tüm Mekan çeşitleri için bundan böyle kesinlikle bizden başka bir portala gerek duymayacağınız garantisini de vermek isteriz. Daima en iyi ve fark yaratan bir süreç için sizlerde bu ailenin parçası olabilir ve böylece yüzünüzü güldüren neticeleri almanın ne demek olduğunu da yakinen anlayabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için sizde burada yer alabilirsiniz.