ANKARA'DAKİ DÜĞÜN MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA'DAKİ DÜĞÜN MEKANLARI

Yıllarca O'nu beklersiniz. Bulduğunuzda o günü hayal edersiniz. Bütün detaylarını düşünürsünüz. Hiç bir şey eksik olmasın istersiniz. E kolay değil tabi. Hayatınızın en mutlu günlerinden biri olacaktır o gün. Bütün sevdikleriniz bir arada olacak, sizin mutluluğunuzu paylaşacak ve onlar da eğlencenin tadını çıkarmak isteyeceklerdir.Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Gelinlik, damatlık hazırlanır, düğünün yapılacağı mekan ayarlanır, davetiyeler bastırılır ve düğün günü gelin ve damada yakışır güzellikte bir organizasyon tasarlanır. İşte bunun için en önemli unsurlardan biri düğünün yapılacağı mekandır.

Düğün salonu düğünü ya da nikah planlamıyorsanız Ankara'da çok farklı tarzda düğün yapabilmeniz mümkündür. Bugün bir çok lüks otelin ve lokalin sunduğu hizmetlerle balo salonları ya da havuz başlarında tasarlanan düğünlerde A'da Z'ye bütün ayrıntılar düşünülmüş olarak ortaya sunulur. Özellikle Tunalı Hilmi Caddesi, Bestekar Sokak, Gölbaşı ve İncek'te hayalinize yakışır türde bu tarz otel ya da lokalleri bulabilirsiniz.

Ayrıca kır düğünü planlıyorsanız yine Çayyolu, Gölbaşı ve İncek taraflarında sizlere uygun pek çok açık hava mekanı bulabileceksiniz. Beştepe'de de kulüplere ait organizasyon alanlarında Ankara manzarasına karşı açık hava da düğün yapma keyfini yaşayabilirsiniz.