ANKARADAKİ DÜĞÜN MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ANKARADAKİ DÜĞÜN MEKÂNLARI

Ankara'da düğün yapmak için birçok mekân vardır. Ankaradaki düğün mekânları seçimi gelin ve damadın zevkine ve bütçesine kalmıştır. Düğünün hangi konsepte uygun şekilde yapılacağı da mekân seçimi açısından önemlidir. Tabi ki düğünün yapılacağı mevsimde seçilecek mekân açısından önemli rol oynar.
Yaz mevsiminde kır düğünü tercih edecek olan gelin ve damat adayları için Ankara şehrinde çok güzel mekânlar vardır. Sıcak ve samimi bir ortamda gelin, damat ve dostlarının eğlenebileceği, yemekli düğün organizasyonları yapılmaktadır. Kır düğünü konseptinde düğün alanının süslenmesi, renklerin seçim, çalınacak müzikler seçilmektedir. Gelecek olan davetli sayısına göre mekân seçilmektedir.

Seçilen mekânlarda fotoğraf çekimi, video çekimi için ayrıca farklı bir şirketle anlaşma yapılabilir. Yemekli düğün için mekânlarda yemek menüsü olmaktadır. Ancak dışardan farklı bir catering şirketiyle anlaşma yapılabilmektedir. Ankaranın düğün mekânları içerisinde Gölbaşında düğün mekânları bulunmaktadır. Açık, kapalı mekânlar tercihe göre seçilebilmektedir. Çankaya'da lüks otellerde düğün yapmak isteyenler için farklı mekânlar vardır. Otellerde balayı odasında konaklama olanağı bulunmaktadır. Ayrıca ses ve görüntü sistemleri vardır.

Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Gaziosmanpaşa, Balgat, Söğütözü, Kavaklıdere semtlerinde otel ve havuz başı mekânlarında düğün yapılmaktadır. Şehrin merkezinde mekân seçmeye özen gösteren kişiler bulunmaktadır. Bunun nedeni ulaşımın kolay olarak sağlanmasıdır. Yazın havuz başında canlı müzik ve sanatçı eşliğinde düğün yapma alternatifleri vardır. Ankaranın düğün mekânları olarak düğün salonu tercih edenler için Ankara'nın birçok semtinde düğün salonu bulunmaktadır. Gelecek olan davetli sayısına uygun olarak düğün salonu seçimi yapılmaktadır. Maltepe, Keçiören, Yenimahalle, Sincan, Mamak gibi Ankara'nın pek çok semtinde düğün salonu bulunmaktadır.

Canlı müzik eşliğinde davullu zurnalı düğün yapmak isteyenler için düğün salonları vardır. Sanatçının müzikleri sayesinde davetlilerle keyifli vakit geçirme imkânı sunulmaktadır. Düğün pastası seçimi de çok önemlidir. Lüks otellerde bulunan şeflerin yaptığı düğün pastaları bulunmaktadır. Diğer düğün mekânlarının da düğün pastası organizasyonu bulunmaktadır. Düğününü özel bir organizasyon şirketi aracılığıyla yapmak isteyenler için bütün bu detaylar düğün mekânı ve organizasyon şirketi arasında gerçekleştirilmektedir. Ankara şehrinde düğün mekânları düğünün eğlenceli bir ortamda geçmesi için müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır.