ANKARADAKİ DÜĞÜN MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ANKARADAKİ DÜĞÜN MEKÂNLARI

Ankara'da düğün yapmak için birçok mekân vardır. Ankaradaki düğün mekânları seçimi gelin ve damadın zevkine ve bütçesine kalmıştır. Düğünün hangi konsepte uygun şekilde yapılacağı da mekân seçimi açısından önemlidir. Tabi ki düğünün yapılacağı mevsimde seçilecek mekân açısından önemli rol oynar.
Yaz mevsiminde kır düğünü tercih edecek olan gelin ve damat adayları için Ankara şehrinde çok güzel mekânlar vardır. Sıcak ve samimi bir ortamda gelin, damat ve dostlarının eğlenebileceği, yemekli düğün organizasyonları yapılmaktadır. Kır düğünü konseptinde düğün alanının süslenmesi, renklerin seçim, çalınacak müzikler seçilmektedir. Gelecek olan davetli sayısına göre mekân seçilmektedir.

Seçilen mekânlarda fotoğraf çekimi, video çekimi için ayrıca farklı bir şirketle anlaşma yapılabilir. Yemekli düğün için mekânlarda yemek menüsü olmaktadır. Ancak dışardan farklı bir catering şirketiyle anlaşma yapılabilmektedir. Ankaranın düğün mekânları içerisinde Gölbaşında düğün mekânları bulunmaktadır. Açık, kapalı mekânlar tercihe göre seçilebilmektedir. Çankaya'da lüks otellerde düğün yapmak isteyenler için farklı mekânlar vardır. Otellerde balayı odasında konaklama olanağı bulunmaktadır. Ayrıca ses ve görüntü sistemleri vardır.

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Gaziosmanpaşa, Balgat, Söğütözü, Kavaklıdere semtlerinde otel ve havuz başı mekânlarında düğün yapılmaktadır. Şehrin merkezinde mekân seçmeye özen gösteren kişiler bulunmaktadır. Bunun nedeni ulaşımın kolay olarak sağlanmasıdır. Yazın havuz başında canlı müzik ve sanatçı eşliğinde düğün yapma alternatifleri vardır. Ankaranın düğün mekânları olarak düğün salonu tercih edenler için Ankara'nın birçok semtinde düğün salonu bulunmaktadır. Gelecek olan davetli sayısına uygun olarak düğün salonu seçimi yapılmaktadır. Maltepe, Keçiören, Yenimahalle, Sincan, Mamak gibi Ankara'nın pek çok semtinde düğün salonu bulunmaktadır.

Canlı müzik eşliğinde davullu zurnalı düğün yapmak isteyenler için düğün salonları vardır. Sanatçının müzikleri sayesinde davetlilerle keyifli vakit geçirme imkânı sunulmaktadır. Düğün pastası seçimi de çok önemlidir. Lüks otellerde bulunan şeflerin yaptığı düğün pastaları bulunmaktadır. Diğer düğün mekânlarının da düğün pastası organizasyonu bulunmaktadır. Düğününü özel bir organizasyon şirketi aracılığıyla yapmak isteyenler için bütün bu detaylar düğün mekânı ve organizasyon şirketi arasında gerçekleştirilmektedir. Ankara şehrinde düğün mekânları düğünün eğlenceli bir ortamda geçmesi için müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır.