ANKARA'DA İFTAR MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA İFTAR MEKÂNLARI

Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte kendinize çeşitli iftar mekânları arayışlarınıza girebilirsiniz. Ankara iftar mekanları ile kaliteli hizmet, güvenilir ve titiz gıda ürünleri ile lezzetli ve keyifli bir iftar geçirebilirsiniz. Ramazan aylarını keyifli ve eğlenceli iftar mekânları ile geçirme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Başkent Ankara ilimize ramazan ayında yolunuz düşerse kaliteli hizmet veren ve damak tadınıza uygun yemek çeşitleri ile Ankara iftar mekanları sizler için özverili bir şekilde hizmet vermektedir. Çeşitli ve lezzetli yemek çeşitliliği, damak tadınıza uygun her türlü yemek ve içecekler iftar sofralarınıza yerlerini alacaklardır. Bu mekânlarda kendi işinde profesyonel özel aşçılar çeşitli menüleri ile iftar sofranıza lezzet ve canlılık katacaktır.Taraça Meyhane

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu belki de o yıllarda Türkiye'de 24 saat açık ilk Restaurant.

İnegöl köfte ile başladığımız bu yolculukta 51 sene sonra Deniz Ürünlerinden, Izgara çeşitlerine, Yaprak Ciğer'den Tandır'a, günlük taze hazırlanan 20'ye yakın mezeden Paçanga, İşkembe Güveç gibi ara sıcaklara uzanan geniş menümüz ile yarım yüzyılı aşan bir suredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

Özellikle yaz akşamları 100 kişilik oturma kapasitesi ile Taraça Meyhane açık terasımız Kızılay'da 1. katta gökyüzüne bakabileceğiniz, yıldızlar altında oturabileceğiniz belki de tek yer. Birçok çiftin bu romantizm büyüsü ile evlilik teklifini Taraça Meyhanede yaşadığına şahit olduğumuzu söylemek isteriz. Daha sonra çocukları ve hatta torunları ile 3 kuşak geldiğine de mutlulukla şahit olduk.

Müşteri profili çoğunlukla 30-40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça'da yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güler yüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

İhtiyar Balıkçı Et ve Mangal

Öveçler

devamını oku... Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1322. Cad. No: 64/1 Öveçler-Ankara


Ankara iftar mekanları sizleri en uygun iftar paketlerini kaliteli bir hizmetle sunmak için hazır beklemektedirler. Her türlü damak tadınızı yansıtacak yemek çeşitleri seçeneğine sahip olur iftar için hazırlanan özel ful iftar paketlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Bu mekânlar geniş ve rahat olup aileniz, sevdikleriniz ve çocuklarınızla beraber rahat bir şekilde iftarınızı yapabileceksiniz. Ankara ramazan ayına özel iftar mekânlarında özel dinleti ve müzik eşliğinde yemek yerken adeta sizlere huzur verecek kulağa hoş gelen dinletiler yapacaklardır. Sizin memnuniyetiniz için elinden gelenin en iyisini ivedilikle yapacaklardır. Bu hizmeti aldıktan sonra beğeninizi her seferinde çevrenizdekilere karşı dile getirebileceksiniz.

Ramazan ayında sizlere iftar yemeklerinizi hem lezzetli hem zevkli geçirtecek Ankara ilimizin yemek ve lezzet çeşitliliğinden mutlaka yararlanmalısınız. İster şehir içinde olun ister yolculuklarınız sırasında yolunuz düşsün Ankara 'ya çeşitli iftar menüsü ile keyifli ve lezzetli yemek şansını rahatlıkla yakalayabilirsiniz. O halde sizlerde daha fazla karasız kalmadan kafanızda temiz yemek soru işaretleri bırakmadan tamamen güvenilir ve kaliteli iftar menülerinden faydalanmak için Ankara da iftar mekânlarından yararlanabilirsiniz. Güler yüzlü çalışanları, kendi işinde uzman aşçıları, titiz ve kaliteli bir ortam, eşsiz lezzetteki yemek çeşitleri sizlerin özenle hizmetinize sunulacaktır. Bundan hiç kuşkunuz olmasın. Eş dost ve akrabalarınızla rahat ve güvenilir mekânlarda kesinlikle rahat bir iftar yemeği geçirebileceksiniz. Hizmette ve kalitede ödün vermeyen Ankara mekânları ile siz de farkı yakalayabilirsiniz.