ANKARA’DA GİDİLECEK CAFELER

blog yazısı ekle !

ANKARA’DA GİDİLECEK CAFELER

Cafeler, özellikle son zamanlarda hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. En küçük bir boşlukta hemen herkes kendini cafelere atmakta ya da cafelere atmak için fırsat kollamaktadır. Aslına bakılırsa cafelerin varlığı son derece uygun ve yerinde olmuştur. Çünkü git gide zorlaşan hayat şartları, yoğunlaşan iş hayatı ve okul hayatı insanların kendilerine ayırabilecekleri zamanı da ellerinden almaya başlamıştır. Hal böyle olunca da insanların tüm her şeyi bırakarak şehrin dışına çıkarak kendilerine zaman ayırmaları imkânsız hale gelmiştir. Bir nevi şehir insanları kendisine bağlamıştır. İşte tüm bu hengamenin arasında kendinizi atabileceğiniz en uygun ve en keyifli mekanlar cafe mekanları olarak karşımıza çıkmaktadır.Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Taraça Oyun Salonu

Kızılay

1971 senesinde babamız merhum Sadık Özen'in kurduğu Taraça Oyun Salonumuz; Bilardo Satranç, Kâğıt Oyunları, Okey, Tavla ile yarım yüzyılı aşan bir süredir aynı lokasyonda Ankara Ķızılay'da hizmetinizdeyiz.

150 kişilik oturma kapasitesi ile açık terasımız ve 180 kişilik kapalı alanı ile Türkiye'nin bildiğimiz kadarı ile en büyük Oyun Salonu.

Uluslararası ciddi dereceleri olan Bilardo ve Satranç ustalarımız geçmişten bugüne hala aramızda. Özellikle her Cumartesi olan Satranç Turnuvamız belki de bizi bu dönem en özel kılan özelliğimiz diye düşünüyoruz. Öyle ki 10 yaş kategorisinde Avrupa Şampiyonu ustamız ile; Avrupa ve Dünya dereceleri olan yetişkin ustalarımız ve az bilen çok bile fark etmez tüm oyuncularımız arasında bir arada keyifli geçen bu turnuvamız Cumartesi günlerimizi özel kılıyor.

Taraça Oyun Salonu Müşteri profili çoğunlukla 40-50 senedir devamlı gelen sadık ve kemik bir yapıdadır. Bu da müşteri memnuniyetini sürdürebilir kılmaya gayretimizin ve işletmenizin değerinin bir kanıtıdır diye düşünüyoruz.

Süper Lig Maç yayını keyfini de Taraça Oyun Salonumuzda yaşayabilirsiniz.

Makul fiyat, kaliteli ürün, rahat ortam, güleryüzlü ve tecrübeli hizmet bulabileceğiniz işletmenizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
devamını oku...
Adres: İzmir 2. Cadde No:34 Kat:2 Kızılay-Ankara


Ankara Cafe Mekanları Organizasyonları

Cafeler birçok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Çünkü bu organizasyonların tamamı için gerekli tüm donanıma ve ortama sahip olan mekanlardan biridir. Cafeler genel itibari ile pratik mekanlar olduğu için herkes tarafından tercih edilen hem keyifli zaman geçirilebilecek en iyi mekân, hem de organizasyon düzenlemek için en ideal mekân olarak karşımıza çıkmaktadır. Şimdi genel olarak cafelerde hangi organizasyonlar düzenlendiğine bir göz atalım.

  • Sürpriz doğum günü organizasyonları
  • Yaş günü sürprizleri
  • Evlilik teklifi organizasyonları
  • Nişan merasimleri
  • Oyun organizasyonları
  • Mezuniyet organizasyonları
  • İş toplantıları
Ve daha birçok farklı organizasyona cafeler ev sahipliği yapmaktadır. Önemli olan sizin nasıl bir organizasyon istediğinizdir. Yani aklınızda farklı bir organizasyon varsa yapmanız gereken Ankara cafe mekanları yönetici ya da organizasyon sorumluları ile görüşerek aklınızda ki fikirleri paylaşabilirsiniz.

Ankara Cafe Mekanlarının Favori İçecekleri Nelerdir?

Cafelerde standart olarak sunulan tüm kahve çeşitleri her cafe için söylemek neredeyse mümkündür. Farklı olarak ise bazı cafeler kendilerine has lezzette içecekler üretmeye çalışmakta ve bu yeni lezzetler cafeleri Ankara'nın en iyi cafeleri arasına sokmaktadır. Bu içecekler kimi zaman bir kokteyl olurken, kimi zaman bir meyve suyu, meşrubat ya da çaylarda oluş an değişik bir karışım olabilmektedir. Soda ve maden suyu kokteyllerini de unutmamak gerekir. Cafelerde genel itibari ile sıcak ve soğuk içeceklerin neredeyse tümünü bulabilmek mümkündür. Zaten bu içecekleri artık nereye gitseniz bulabileceğiniz içeceklerdir. Fakat lezzetleri konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil. İşte bu sebeple Ankara'nın kaliteli ve en iyi cafeleri kendini içecekler ile ön plana çıkarmaktadır.

Ankara'da Gidilebilecek Cafeler

Ankara'da cafe sayısı bir hayli fazladır ve her geçen gün bir yenisinin eklendiğini de görmek mümkündür. Fakat bu kadar cafe mekanlarının hangisi daha kaliteli ve gitmeye değer bir mekandır? İşte bu soru herkesin aklında olan ve gerçekten önemli bir sorudur. Bu konuda iyi bir tavsiye arıyorsanız internet sitemize bakarak Ankara'da gidilebilecek cafelerin hangileri olduğunu kolayca bulabilir ve içiniz rahat bir şekilde bu mekânı tercih edebilirsiniz.