ANKARA'DA CANLI ÖZGÜN MÜZİK

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA CANLI ÖZGÜN MÜZİK

ANKARA'DA CANLI ÖZGÜN MÜZİK

Müzik dünyasında son 20 yıldır farklı bir yeri olan özgün müzik dinleyicisinin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Ülkemizde daha çok protest ve halk müzik kavramlarıyla özdeşmiş olan özgün müzik, toplumsal içerikli yapısı ile muhalif bir görüşü dile getiren müzik türüdür. Ankara'da özgün müzik programları yapan yerler ise özel bir müşteri potansiyeline sahiptir. Gençlerin de rağbet ettiği özgün müzik performansını Ankara'da canlı dinleme olanakları oldukça fazladır. Böylece artık her yaştan insan herhangi bir sorun yaşamadan kendi zevkine en uygun olacak tarzda canlı müzikleri dinleyebilir ve dilediği her günü hiçbir sorun yaşamadan keyifle geçirme imkanına da erişmiş olur.Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları

Genel anlamda canlı müzik denildiği zaman insanların akıllarına belirli bir müzik tarzına göre hazırlanmış ortamlar geliyor. Halbuki günümüzde artık insanlar bu konuda hiç olmadığı kadar şanslılar. Ankara içerisinde yer alan onlarca farklı alanda her gün birbirinden eğlenceli ve kaliteli performanslar sergileniyor. Bu mekanlar arasından seçim yaparken mutlaka rezervasyona dikkat etmek gerekiyor. Kimi yerlerde kapasite yüksek olduğu için randevu gerekmezken bazılarında performansın öncesinde biletlerin satılma işlemi yapılır. Dolayısıyla bu konuda dikkatli olunması gerekiyor.

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Taraça Resto Pub

Çankaya

devamını oku... Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Hayat Bir Sahne

Ümitköy

Her akşam canlı müzik eşliğinde lezzetli meze ve yemeklerimizle hizmetinizdeyiz. Hayat Bir Sahnedevamını oku... Adres: Mutlukent Mahallesi Mutluköy Sitesi 1946 Sokak No:16 Ümitköy-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.

Not: Mekanımızda Pazar hariç her gün 20.00 - 00.00 saatleri arasında Fasıl yapılmaktadır.devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara

Assos Meyhane

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Yukarı Bahçelievler Mahallesi, Aşkabat Caddesi No:46/8 Bahçelievler-Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA


Aksi durumda yani o an canlı müziğin yapıldığı yere gidilmesi sonrasında biletler tükenmişse kişiler ne yazık ki bu ortama giriş yapamayacaktır. Özellikle de kalabalık bir arkadaş ortamı ile birlikte keyifli olarak vakit geçirmek istiyorsanız, bunun için özel bir program yapmanız ve bu program dahilinde gerekli olan noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Canlı müzik yapan yerler arasında programında özgün müzik bulunan mekanlara gelenler güzel bir akşam geçirmenin huzurunu yaşamaktadır. Yoğun geçen günlerinizin ardından bir akşam vakti canlı özgün müzik dinlemek isterseniz Ankara'nın birbirinden güzel mekanları sizleri bekliyor olacak. Bağlamanın o eşsiz ritmini, gitarın kulakların pasını silen tıngırtısı eşliğinde güzel bir akşamın kapılarını aralamak sizin elinizde. Sevdiklerinizle güzel bir akşam geçirmek için Ankara'nın birbirinden güzel mekanları sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.


Sitemizdeki tüm Mekanlara AnkaraRestoranlari.com İndirimini Sormayı Unutmayınız !

Ankara Canlı MüzikAnkara Canlı Müzik Mekanları