ANKARA NİKÂH MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA NİKÂH MEKÂNLARI

Her genç kızın ve evlenmeyi arzulayan herkesin hayallerini süsleyen bir düğün töreni ve nikâh töreni muhakkak vardır. Evlenmeyi arzulayan herkes akıllara kazınacak kadar güzel bir nikâhla bu hayallerini gerçekleştirmek ister. Evlenme kararı alındıktan sonra ilk yapılması gerekenlerin başında uygun nikâh mekânını belirlemek yer almaktadır. Tabii bunun için yaşanılan şehir oldukça önemlidir. Ankara nikâh mekânları hususunda en şanslı şehirlerimizdendir. Herkes hayaline uygun nikâh mekânlarını arzu ettikleri gibi bu şehirde rahatlıkla bulabilecektir.
Günümüzde hayalleri gerçeğe dönüştürecek nikâh mekânlarını bulmak hiç de zor olmamakta. Büyük sabırsızlıkla beklenen nikâh töreninin mükemmel olmasını herkes ister. Bunun için en doğru mekânı seçmek oldukça önem arz etmektedir. Ankara, her geçen gün profesyonel hizmet veren nikâh mekânlarını gelin ve damat adaylarına sunmaktadır. İster klasik, ister şaşalı ve gösterişli, ister modern, ister kırda, ister yaz ayında isterse de kış ayında olsun her türlü hayalinizi karşılayabilecek mekân sayıları günbegün artış göstermektedir. Hatta havuz başı nikâh isteyenlere bile bu hizmet verilmektedir.

Taraça Resto Pub

Çankaya

Taraça Resto-Pub 2012 'den bugüne faaliyetlerine Ankara Çankaya Cinnah caddesi Willy Brandt sokak 1A da devam etmektedir. Asaf Bey Silsüpür'ün kurduğu ve eşi Yeşim Silsüpür ile beraber evlerinde misafir ağırlar gibi işlettiği Taraça Resto-Pub misafirlerinden de evimizde gibiyiz yorumlarını sıklıkla almaktadır.

Yiyecek ve içecek kalitesine titizlikle önem verilen Taraça'da damak tadınıza ve tercihlerinize uygun mönümüzü sizlere, hafta sonları canlı müzik ve karaoke imkanı ile eğlenceli bir ortamla beraber sunmaktayız.

Butik bir işletme olan Taraça Resto Pub bugüne kadar pek çok şirket yemeği, doğumgünü, nişan, kına, grup organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Grup organizasyonları için gruba özel menü teklifleri alabilir ve tek başınıza bile rahatlıkla yemek yiyebilir, eğlenebilirsiniz.

Randevu almayı unutmayın.


Promosyonlar

AnkaraRestoranları.com sitesinden bizi ziyaret eden misafirler için güncel mönü fiyatları üzerinden %10 indirim.

Doğum günü organizasyonlarında 6 kişi ve üzeri gruplara doğum günü pastası bizden.

40 ve üzeri rezervasyonlarda güncel mönü fiyatları üzerinden yiyeceklerde %15 içeceklerde %10 indirim.

Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.devamını oku...
Adres: Aziziye Mahallesi Cinnah Caddesi Willy Brand Sokak 1/A Çankaya - Ankara

Şairin Yeri

Çankaya

devamını oku... Adres: Yakupabdal Mahallesi Elmadağ Kayak Merkezi Yolu No:1599 Çankaya - Ankara

Pars Garden Pool

Gölbaşı

Pars Garden Pool Wedding Gölbaşı ilçesinde,yaklaşık 70.000 m2 lik bir alanda, yenilikçi tarzı ve geniş kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunma hedefiyle kurulmuş olup, bu doğrultuda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Düğün, nişan ,mezuniyet ,doğum günü organizasyonları, toplantılar, yaz okulu, olimpik havuz, fitness, tenis, voleybol ve basketbol kulüplerini bünyesinde barındıran işletmemiz, bu geniş yelpazede siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini sağlamaya yönelik olarak hizmet kalitesini her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Şehrin merkezinde mavi ve yeşili buluşturan işletmemizde yaşayacağınız bu eşsiz deneyime en kaliteli ve en şık konseptlerimizle ev sahipliği yapmak temel hedefimizdir.
devamını oku...
Adres: Eymir Mahallesi 832. Sokak No:23/6 Gölbaşı – Ankara

Beautiful Garden Eymir

Gölbaşı

Beautiful Garden Eymir

Çankaya Eymir'de 2 dönüm üzerinde
Bahçeli 6 adet Kapalı Kamelya Isıtıcılı Kendin Pişir Kendin Ye Konseptli Çocuk Oyunu Alanı Sobalı Kış Bahçemiz

Cuma Cumartesi Canlı Müzik
Haftanın Her Günü Serpme Kahvaltı ile Hizmet veriyoruz.
devamını oku...
Adres: Yaylabağı Mahallesi Yaylabağı Küme Evleri No:364 Gölbaşı - Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Safie Meyhane Roof Çankaya

Çankaya

devamını oku... Adres: Çankaya Mahallesi Cinnah Caddesi Nergis Sokak No:11 Çankaya-Ankara


Arzu edenlerin tercihi hangisinden yana olursa olsun muhakkak hayallerine uygun mekânları bulmaları mümkün olacaktır. Böylelikle hem evlenecek çiftlerin hem de davetlilerin dillerinden düşüremeyecekleri, uzun yıllar hafızalarından silemeyecekleri nikâh töreni yaşanmış olacaktır. Evlenecek çiftlere düşen sadece ne istediklerini bilmek ve hayallerini belirlemektir.

Çünkü artık hayalleri gerçekleştirme hiç de zor değildir. Oldukça kısa sürede hayallere uygun nikâh mekânı hazırlanabilmektedir. Nikâh gününüzde üzerinizde ne olduğu kadar nikâhın nerede ve nasıl bir ambiyansta yapıldığı da oldukça önemlidir. Bu sebepten dolayı da düğün mekânları konusunda yardım alınmalı ve gerekli yerlerden destek istenilmelidir. Ankara'da yaşayanlar bu hususta çok şanslıdır. Çünkü her geçen gün yeni restoran, yeni cafe ve yeni nikâh mekânları açılmaktadır.

Her geçen gün gelişen ve ilerleyen Ankara, insanları düşünerek onların mutluluğu ve huzuru için hizmetler vermektedir. Evliliği arzulayanlar için mekân oldukça önemlidir. Ve Ankara'da herkesin hayaline uygun nikâh mekânı bulmak mümkündür. Ayrıca sosyal yaşantı için meyhane, cafe, bar pub, restoran ve daha birçok eğlence mekânları da unutulmamıştır.