ANKARA MEKAN

blog yazısı ekle !

ANKARA MEKAN

Ankara herkese yönelik mekanların en zengin bir biçimde bulunduğu ender şehirlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Genel itibari ile hemen hemen herkes aradığı türde bir mekânı kolaylıkla bulabileceği Ankara mekanları keyifli ve güzel bir vakit geçirmek isteyen herkesin ilk adresi olmaktadır. Günün hangi saati olursa olsun muhakkak size yönelik bir mekânı kolaylıkla bulabileceğiniz kadar canlı bir hayata sahip olan Ankara, sanıldığının aksine memur ve öğrenci kentinden çok daha fazlasını insanlara sunabilmektedir.
Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

devamını oku... Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara


Ankara Mekân

Ankara'da hemen hemen her çeşit mekâna rastlamak mümkündür. Önemli olan bu mekanların arasından size doğrudan hitap eden ve gerçekten alanında en başarılı bir mekânı seçebilmektir. Şimdi genel olarak Ankara mekân denildiği zaman ne tür mekanlar akıllara geliyor ve en çok tercih edilen Ankara mekanlarına bir göz atalım.

  • Ankara cafe mekanları: eğer canınız güzel bir sohbet edip bir şeyler içmek istiyorsa tercih edebileceğiniz en iyi mekân Ankara cafe mekanlarıdır.
  • Ankara restoran mekanları: acıktıysanız ve gerçek lezzetlerde bir yemek yiyip dilediğiniz içeceği içmek istiyorsanız en iyi ve kaliteli mekanlar olan Ankara restoran mekanlarını tercih edebilirsiniz.
  • Ankara meyhane mekanları: eğer efkarlıysanız ya da bir iki kadeh rakı, bira ya da farklı bir içecek içip mezenizi atıştırıp diğer bir yandan da hoş sohbetler edebileceğiniz mekanlardır. Ayrıca canlı müzik dinleyebilirsiniz.
  • Ankara gece hayatı mekanları: gece hayatı denildiği zaman akıllara Ankara gece kulüpleri gelmektedir. Eğer renkli bir gece yaşamak istiyorsanız muhakkak Ankara gece hayatı mekanlarını denemenizi tavsiye ederiz.
  • Ankara fast food mekanları: her daim keyifle yenilebilecek yemekler aranmaktadır. Bu sebeple her zaman aynı yemekleri yemek insanlara cazip gelmemektedir. İşte tam da bu sırada yapılabilecek en iyi iş fast food yemek siparişi vermek ya da bir fast food mekanına gitmektir.
  • Ankara kebapçı mekanları: Türk kebaplarının ünü sınırlarımızın dışına çıktığı günümüzde hele de Ankara gibi kebabın başkentinde bulunup ta kebap yememek olmaz. İşte bu sebeple Ankara kebapçı mekanları en uygun mekanlar olabilmektedir.
  • Ankara balık ve deniz ürünleri restoran mekanları: ülkemizin üç tarafı denizlerle çevrili olduğu için deniz ürünleri ve balık yemekleri konusunda son derece zengin bir menüye sahibiz. Fakat Ankara deniz ile hiç alakası olmamasına rağmen dünya üzerinde en taze ve lezzetli deniz ürünleri ve balık yemekleri yiyebileceğiniz ender şehirlerden biridir.
  • Ankara pastane mekanları: canınız tatlı istediği zaman ilk olarak tercih edeceğiniz mekân pastane mekanlarıdır.
  • Ankara güzellik salonu ve merkezi mekanları: güzel görünmek her insanın en doğal hakkıdır. Bu sebeple herkesin Ankara güzellik salonu ve mekanlarına gelerek daha güzel görünmeye hakkı vardır.
  • Ankara sanat mekanları: Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi ''sanatsız kalmış bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir.'' Sözünde de açıkça ifade ettiği gibi sanat mekanları bir şehrin ve bir ülkenin en önemli mekanlarından biridir.