ANKAMALL AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD

blog yazısı ekle !

ANKAMALL AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD

Ankamall bildiğiniz gibi hem Ankara' da yaşayanların hem de başkente çeşitli nedenlerden dolayı gelenlerin en çok ziyaret ettiği ve gözde olan alışveriş merkezilerinden biridir. Burada yemek ve eğlence sektörüne dair de pek çok firmadan eşsiz bir hizmet almanın ne demek olduğunu görebileceğiniz bilgisini sizlere vermek istiyoruz. Ankamall AVM Restoran, Cafe ve Fast Food Mekanları ile ilgili online platform üzerinden bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sizlerde fark yaratan tüm verilere bir tıkla ulaşabileceğinizi söylemek isteriz.Adım Bistro

Bahçelievler

devamını oku... Adres: 54. Cadde (Eski 6. Cadde) 35/A Bahçelievler-Ankara

Safie Meyhane

Kızılay

1950 yılından beri restorantçılık ile uğraşan babamızın ilk olarak 1975 yılında Ankara Demirtepe Dostlar Lokantası ile başlayan serüvenini 1987 yılında kapadokya bölgesinde açmış olduğu Ürgüp Ocakbaşı Restorantı ile devam ettirmiş 2019 yılı Şubat ayında Ankara Kızılay bölgesinde açtığımız yeni mekanımız safie meyhane ile sürdürmekteyiz.

Meyhanemiz de şık ama mütevazi dekorasyonumuz ile gözünüze hitap ederken nefis ve soğuk taze mezelerimiz, tavuk ve et ürünlerimiz, değişik ara sıcaklarımız, tereyağlı yaprak ciğerimiz ve ikramlarımız ile damak tadınıza hitap etmekteyiz.
devamını oku...
Adres: Kocatepe Mahallesi İnkılap Sokak No:29/A Kızılay Ankara

Beat Cafe Taurus

Çukurambar

ANKARA ROCK BAR

Rock müziği oldukça evrenseldir ve her dilde farklı anlamlar içeren popülerliğe sahiptir. Ankara Rock Bar, Türkiye'nin başkenti olan Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer almaktadır.. Müzik keyfi yapmak isteyenler sıklıkla rock bar tercih ederler.

Ankara Rock Bar'a gitmek isteyenler birçok farklı dilden müzik dinleyerek, eşlik edebilir ve mekanlarda alkol içebilir. Birden çok misafir kapasitesi olan; hem canlı hem de müzik çalar eşliğinde gerçekleşen, dj konseptini dahil edebilen mekanlar bulunmaktadır. Bu mekanlar konsept olarak rock bar olarak hizmet vermektedirler. Bar konsepti ile müziğin, şarkıya özel dansın ve sevdiklerinizle beraber geçirebileceğiniz bir gün için seçim yapabilirsiniz. Rock müziğinin popüler isimlerinin şarkılarını dinleyebilirsiniz. Daha önce duymadığınız rock müzikleri mekan içerisinde keşfedebilirsiniz.

Ankara Rock Bar Nasıl Bir Konsepte Sahiptir?

Ankara Rock Bar içerisinde rock müziğine gönül veren, dile pelesenk olan şarkıları dinleyebilmek açısından çokça tercih edilmektedir. Şarkılar arasında 1950'de "rock and roll" olarak hayatımıza giren konseptin yanı sıra 60'lı, 70'li, 80'li, 90'lı, 2000'li ve günümüz sanatçılarının İngilizce, Türkçe ve diğer dillerde çokça popüler olan rock müziklerini dinlemek mümkündür. Şarkı seçimlerinde popülaritesinin büyük bir önemi bulunmaktadır. Rock müziği çeşitleri olan hard rock, blues rock, punk rock, heavy metal, alternatif rock, pop rock, progressive rock, senfonik rock, gothic rock gibi türlere sahip müzikler Ankara rock bar konseptinde yer almaktadır.

Rock gruplarının çokça bilindik sanatçıları olan The Beach Boys, Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Şebnem Ferah, Özlem Tekin ve rock müziğine hizmet eden çokça sanatçının yeni ve eski şarkıları Ankara rock bar repertuarındadır. Bu konsepte göre ise müzikler müzik çalarla ortama yayılan sesler, canlı performans sanatçısının rock şarkılarını yorumlaması veya çokça ünlü rock sanatçılarının mekanda sahne almasıyla gerçekleşir.

Rock bar türünde alkollü içeceklerin skalası oldukça geniştir. Mekanda alkolsüz içecekler, mekanın mutfak genişliğine göre menülerine eklenen yiyecek türleri olmaktadır. Genellikle Ankara Rock Bar içerisinde yer alan mekanlarda sanatçıların yer aldığı sahne, enstrümanlar ve dj çalar gibi müzik konseptine alan açılır. Mekanlar pub tarzında olup hem ayakta oturmalı, hem de bar bölümündeki taburelerde oturmalı hem de ayakta rock bar müzisyenini dinleyecek bölümler bulunur.

Ankara Rock Bar konsepti, farklı müzik ve ışıklardadır. Mekanın uygunluğuna göre rezervasyonlu veya rezervasyonsuz olabilmektedir. Her mekanın kendine özgü rock müzik günleri, konsepti olabilmektedir.

Ankara Rock Bar, rock müziğinde punk, heavy, pop gibi çokça çeşitli dallara, 50'li yıllardan günümüze kadar yer alan farklı sanatçıların müziklerine sahiptir. Mekana özgü olarak alkollü ve alkolsüz içecekler, kokteyller, yiyecek seçenekleri farklı fiyatlandırmaya sahiptir.

Ankara Rock Bar çeşitleri, canlı performans sanatçılarının popülaritesine göre değişkenlik göstermekte olup dj performans veya müzik çalar üzerinden gerçekleştirilen dinletiler arasında fiyat farkı bulunur. Bu nedenle Ankara Rock Bar ararken, konsept seçeneklerini bir arada değerlendirmeniz oldukça mümkündür.

devamını oku...
Adres: Konya Yolu Bulvarı Taurus AVM Zemin Kat No: 190/B-Z Çukurambar - Ankara

Beat Cafe Armada

Söğütözü

devamını oku... Adres: Beştepe Mahallesi Nergiz Sokak No : 7/2 ( Armada Via Flat Yaşam Sokağı ) Söğütözü - Ankara

Beat Cafe Bahçelievler

Bahçelievler

devamını oku... Adres: Aşkabat Caddesi 2/A ( Bahçelievler 7. Cadde )


İçinize sinecek doğru bir alternatif için Ankamall AVM Restoran içinize sinecek bir durak olmayı sürdürecektir. Burada müşterilerinin talep ve beklentilerinizi karşılayabilecek olan pek çok alternatifi bir arada bulabilirsiniz. Halk tarafından rağbet gören, popüler olan Cafe ve Fast Food Mekanları için gerekli olan şey doğru bir adım atmak ve sonuç almak olacaktır. Böylece kendinizi daha iyi bir yerde vakit geçirirken bulabilirsiniz. Ankara sınırları içerisinde asla pişman olmamak adına, kesinlikle tercih listenize yazacağınız bir durak olduğunu da ifade edelim.

Avm içerisinde aileniz, sevdiklerinizle birlikte eşsiz lezzetleri tadacağınız birçok Restoran ile tanışabilirsiniz. Yine sizlere mutlu bir vakit geçirmenizi sağlayacak ve her daim müdavi olacağınız Cafe seçeneklerinin de fazlasıyla yer aldığını ve bunlarla ilgili bilgilerin de web portalımız içerisinde yer aldığını söylemek isteriz. Daha hareketli ve adrenalin dolu bir yer arıyorsanız mutlaka Bar Pub ile bunu başarmanızın sandığınızdan daha kolay olduğu bilgisini de verebiliriz.

Alkol ve gece yaşantısını seven kişilerin değerlendirebileceğini ve fazlası ile rağbet gören Meyhane alternatifleri içinde Ankamall tam bir bulunmaz Hint kumaşı olmaktadır. Gün içerisinde binlerce kişinin ziyaret ettiği bu AVM ile sizlerde kalite ve uygun fiyatın ne demek olduğunu anlamış olacaksınız. Beğeninizi kazanacak ve en seçkin Mekan seçiminde bulunacağınız tüm yerler için bundan böyle sizleri de bu büyük ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Daima en iyisini elde etmek ve bulmak artık sizin için asla imkânsız olmayacak. Herkese keyif dolu günler dileriz.