AİLECEK ÇIKMAK SORUN DEĞİL – ÇOCUKLU AİLELER İÇİN GİDİLECEK MEKANLAR

blog yazısı ekle !

AİLECEK ÇIKMAK SORUN DEĞİL – ÇOCUKLU AİLELER İÇİN GİDİLECEK MEKANLAR

Aile olmak pek çok farklı konuda hiç olmadığı kadar önemli bir duygu. Kadın ve erkek bin bir zorluğu beraber aşarak beraber bir yaşama adım atıyorlar. Sonrasında ise var olan mutluluklarını çocuklar ile taçlandırıyorlar. Birçok anlamda kişilere ciddi oranda avantajlar ve güzellikler sunarken kimi zaman da ufak da olsa sorunlar meydana gelebiliyor. Bunların başında ise ailecek bir yerlere çıkamama gelmekte. Çocuklu aileler genellikle evlerinde vakit geçirmeyi seviyorlar. Çünkü böylece herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmayacak, evlerinde güvenli bir şekilde zaman geçirecekler. Lakin kimi zaman işler bu şekilde yürümüyor.
Sürekli olarak aynı yerde bulunmak ilk başlarda çok iyi bir fikirmiş gibi gelebilir. Ancak bir süre geçtikten sonra artık aileler evlerde oturarak sürekli bir şekilde aynı işi yapmaktan sıkılmaya başlar. Ankara'da çocukları ile birlikte nerelerde vakit geçirmesi gerektiğini tam olarak bilemediklerinden dolayı araştırmaya ne şekilde başlamaları gerektiğini bilemiyorlar. Halbuki şimdilerde bu konuda hiç olmadıkları kadar şanslılar. Çünkü Ankara içerisindeki pek çok farklı yerde onların çocukları ile eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilecekleri pek çok oyun alanı bulunuyor.

Mardin Konağı

Çankaya

Zengin Serpme Kahvaltı, Söz, Nişan, Kına Gecesi, Düğün, Sünnet, Balo, Mezuniyet, Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü, Taziye ve Özel Tüm Organizasyonlarınızda Size Özel Menü İçerikleri Ve Salon Dizaynı İle Hizmetinizdeyiz.devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Ziverbey Cafe Restaurant

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:17/1 Çukurambar-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Denizatı Pastane Restoran İncek

İncek

Denizatı İncek, 45 yıllık Denizatı Pastanelerinin İncek' uzantısı olup, Ankara' da bir ilke imza atmış ve restoran, cafe-bistro ve pastaneyi aynı mekanda birleştirerek sizlere hizmet vermek üzere 15 nisanda açılmıştır.

Restoranımızda keyfe keder akşamlarınızı taptaze mezeler, et ve balık yemekleriyle şenlendirebilir, Cafe- bistro katında dünya mutfağının spesiyallerini yada sizin için özel ithal edilmiş kahvelerimizi deneyebilir, aynı kattaki geniş ve huzurlu Gizli Bahçemizde aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Giriş katındaki pastanemiz ise bunca yılın tecrübesi ve kaliteli ürün yelpazesiyle siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.
devamını oku...
Adres: Kızılcaşar Mahallesi Zafer Caddesi No:23 İncek-Ankara

Ankara Islak Hamburger

Mustafa Kemal Mahallesi

devamını oku... Adres: Mustafa Kemal Mah. 266 A / 14 Tepe Prime Çankaya - Ankara


Birçok aile ise bu konuda tedirgin. Bunun nedeni ise çocuklarını mekanların oyun alanında güvenli bir şekilde bırakıp gidememeleri. Akıllarında farklı soru işaretleri bulunurken nasıl onları burada bırakabilecekleri sorusu da bunun üzerine geldiği zaman yine tercihleri evde kalmak olabiliyor. Şimdilerde ise artık bu konuda herhangi bir sıkıntıya düşmelerine hiç gerek yok. Onların isteklerini karşılayacak mekanları bulmak adına yapmaları gereken şey ise oldukça basit. İlk olarak Ankara'da gündüz ya da akşamüzeri dışarı çıkılmak istendiği zaman öncelikle mekanlar ile alakalı ufak bir araştırma yapmak yeterli. Çocuklara özel alanların olup olmadığının belirlenmesinin sonrasında ise artık istenilen zaman buraya gidilecektir.

Çocukların aileleri ile yemek yemesinin ardından eğer istenirse çocuklar oyun alanına geçebilecektir. Burada çocuklar en iyi ve yeni oyunları keyifli bir şekilde oynamaya başlıyorlar. Aileler de böylece hem baş başa hem de çocukları ile birlikte çok daha sık bir şekilde dışarı çıkma imkanına erişiyorlar.