7. CADDE 'DE DEĞİŞMEYEN KALİTE B'EAT CAFE BRASSERİE

blog yazısı ekle !

7. CADDE 'DE DEĞİŞMEYEN KALİTE B'EAT CAFE BRASSERİE

7. Cadde 'de değişmeyen kalite B'eat Cafe Brasserie...

2012 yılından bu yana Bahçelievler 7. Cadde'de hizmet veren B'eat Cafe & Brasserie, 2016 yazında yenilenen konsepti, zengin menüsü, farklı sunumları, birbirinden özel içecekleri ve profesyonel hizmet anlayışıyla Ankara'da öne çıkan mekanların başında gelmektedir.

Keyifli bahçesiyle sıcak bir mekan, 7. Cadde 'de bir mekanın olmazsa olmazlarının başında bahçesi gelir. Bu muhitte insan dostlarıyla
oturup sıcak bir bahçede keyifli sohbetlerle güzel zaman geçirmeyi sever. B'eat Cafe & Brassserie, büyüyen bahçesi, açık mutfağı, barı, kendine özgü lezzetleriyle oluşturulmuş zengin menüsü ve kusursuz servis anlayışıyla alternatifsiz olmayı başardı.Birbirinden güzel sunumlarıyla, lezzetli yemekler ve doyumsuz kokteyller, B'eat 'de gün erken başlar. Bu sayede güzel ve zengin bir kahvaltı için tercih edebileceğiniz B'eat' Cafe Brasserie 'de, aynı zamanda hafta sonları dostlarınızla, ailenizle keyifli bir brunch organizasyonu da yapabilirsiniz.

Zengin menü seçeneklerinin yanında; her gün öğle yemeklerinde farklı lezzetlerle çorba, sıcak yemek ve günün her saatinde özenle hazırlanmış tatlı ve kahve seçenekleri sunulmaktadır. Akşam dostlarınızla barda yerinizi aldığınızda, B'eat Cafe Brasserie 'de hazırlanan kokteyller sıra dışı sunumları ve baş döndürücü lezzetleriyle gecenizi küçük çaplı doyumsuz bir şova dönüştürür.

B'eat Cafe Brasserie 'de hafta sonları brunch keyfi ile başlayan gün, akşam canlı dj performanslarıyla devam eder. Siz dostlarınızla en özel anılarınızı biriktirirken, B'eat ekibi kaliteli hizmet anlayışı ve samimi personeli ile bunu kusursuzlaştırmak için çalışır.

B'eat Cafe Brasserie 'de; ister açık ister kapalı olarak uygun alanlarıyla; grup organizasyonlarınızı, doğum günlerinizi ve kutlamalarınızı, gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.