YILDIZ RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

YILDIZ RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

Ankara da bulunan farklı konseptlerde hazırlanmış mekânlar sayesinde isteyen herkes yemeğini restoran da yiyebilir. İş yemeklerinde, akşam yemeklerinde, öğle yemeklerinde sevdikleriniz ile ya da iş arkadaşlarınız ile seçeceğiniz nezih mekânlarda keyifle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Eğlenmek için tercih edebileceğiniz farklı kafeler de bulunmaktadır. Gençlerin eğlenmesi için uygun tasarlanmış ve şık kafelerde uzun saatler boyunca arkadaş ortamlarımda eğlenmek mümkündür.
Pasta sevenler çay içip pasta yiyebilecekleri enfes lezzetlerden tadabilecekleri pastaneleri tercih ederek keyifli zamanlar geçirebilirler. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği yemek ve keyifli sohbet eşliğinde bir şeyler içmek isteyen herkesin zevkine göre mekânlar bulunmaktadır. Yıldız restoran cafe pastane ve mekanlarda istediğiniz zaman hafta içi ya da hafta sonu yemek yiyebilir ya da arkadaşlarınız ile vakit geçirirken bir şeyler içebilirsiniz.

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

Meşhur Köy Kahvaltıcısı

Yıldız

devamını oku... Adres: Yıldızevler Mahallesi R. Tagore Caddesi No:3/1 Yıldız-Çankaya-Ankara

Business Cafe Nargile

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi 75/5 Gaziosmanpaşa-Ankara

Mado Sinpaş

Oran

devamını oku... Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark KM Evi 19/B56 (Sinpaş-Altınoran) Çankaya-Ankara

Cafemiz

GOP

Yıl 1993, Ankara'da soğuk bir Aralık günü. O zamanlar adını çok da kimsenin bilmediği Arjantin Caddesi numara 19'da coşkulu bir telaş var. 1956 yılından beri varolan ve bahçesindeki 50 yıllık meşenin gölgesinde nice sevinçler, nice üzüntüler yaşanmış bu iki katlı evin alt katında dokuz masalı minicik cafe açılıyor.

Yarım asırlık bu bina ruhundan hiç bir şey kaybetmeden şekil değiştirip sonradan Ankara'nın en meşhur cafesi olma özelliğine sahip olacak "Cafemiz'e" dönüşüyor.

Sessiz ve sakin bu yokuşun ruhunu değiştirip Ankaralılar'ın ve Ankara'ya gelenlerin uğrak yeri haline geliveriyor.

Cafemiz, hala ilk günkü enerjisiyle, coşkusuyla, Arjantin Caddesi'nde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Cafemiz, bir Üner Group kuruluşudur.

devamını oku...
Adres: Cafemiz - Arjantin Caddesi No:19 G.O.P-Ankara


Ankara'ya yeni gelenler için şık seçimle yapmak ve buralarda zaman geçirmek iyi bir seçim olacağından bulundukları semtteki mekânlardan beğendiklerini tercih edebilirler. Farklı alanlara kurulmuş pek çok farklı içeriğe ve sunuma sahip Yıldız restoran cafe pastane ve mekanlar da bulunuyor. Seçim yapmak çoğu zaman zor olsa da farklı seçimlerle her gün farklı mekânlarda bulunmak da mümkündür.

Kafelerde gençler sohbet etmek ve eğlenmek için bir araya gelebilirler. Açık Alanları bulunan kafe ve restoranlar özellikle yaz aylarında daha serin ve cazip hale geliyor. Açık alanda oturmak ve burada güzel bir yemek paha biçilemez. Geniş bahçe ve terasları bulunan mekânlardan istediğinizi tercih ederek açık hava da güzel zaman geçirebilirsiniz.

Ankara farklı mekânları ile gelenleri ağırlamayı her daim en iyi şekilde devam ettiriyor. Her semtte farklı mekânlar bulunuyor. Bu sayede hangi semtte gidilirse gidilsin mutlaka şık bir kafe, restoran ya da pastane bulmak mümkün oluyor. Bu sayede yorulduğunuzda dinlenebileceğiniz farklı seçenekleriniz de oluyor. Farklı menüleri ile her damağa hitap edenler yemekler bulmak mümkündür. Yöresel yemek isteyenler için yöresel yemekler yapan mekânlar tercih edilebilir. Bu sayede özlediğiniz lezzetleri tatma fırsatını da burada bulabilirsiniz. Yıldız restoran cafe pastane ve mekanlar da aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz.