ÜMİTKÖY - KONUTKENT - ÇAYYOLU RAKI BALIK MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY - KONUTKENT - ÇAYYOLU RAKI BALIK MEKANLARI

Türk kültürünün Ege' den ve Akdeniz' den gelen o özel damak tadı rakı balık Ankaralıların da vazgeçilmezi arasında. Ankara' da olup da rakı balık konusun da özel bir mekân da yemek yemeyenler bu zevkten mahrum kalacaktır. Ümitköy -Konutkent -Çayyolu rakı balık mekanları bu konu da sizlere en iyisini sunmak için kapılarını açmakta.

Çayyolu'ndaki tüm Balık-Deniz Mahsülleri Restoranları için tıklayınız
Çayyolu Balık-Deniz Mahsülleri RestoranlarıRakı balık Türk kültürünün oldukça eskiye dayandığı özel damak tatlarından birinin başını çekmekte. Milli içkimiz olan rakı, balık ile bir araya geldiğinde oldukça özel bir tat ortaya çıkmakta. Bu özel tat sayesinde akşamlar şenlenmekte ve nezih ortamlarda çok daha özel dakikalar yaşanmaktadır. Ümitköy, Konutkent, Çayyolu semtleri işte tam da bu konuda çok özel fırsatlar sağlamakta. Rakı balık denilince önde gelen mekan isimlerini bir araya getiren bu semtler sizler için özel rakı balık menüleri ile mükemmel bir akşam armağan etmekte.

Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, akrabalarınızla çıkacağınız bu özel akşam da hem rakı balık keyfini hem de bu ortamların farklı ambiyansının tadını çıkarabilirsiniz. Ümitköy, Konutkent, Çayyolu onlarca mekânı bu konu da sizlere sunmakta. Ankara semtleri içerisinde mekânları ile bilinen Ümitköy, Konutkent, Çayyolu rakı balık konseptini Ege' den ve Akdeniz' den Ankara' ya kadar taşımakta. Bu sayede herkes bu özel anı rahatlıkla yaşayabilmektedir.

Ankara içkili olan mekânları meyhane ortamlarında da rakı balık hizmeti vermektedir. Artık iyice kalıbına oturan meyhane ortamları herkesin ziyaret edebileceği nezih ortamlar haline gelmeyi başarmıştır. Bu sayede bu ortamlarda oldukça rahat bir şekilde eşiniz veya dostlarınızla rakı balık keyfini yaşayabilirsiniz.

Ankara artık cafe, restoran, bar pub ve çok daha fazlası ile eğlenin ismi haline gelmiş durumda. Cafe mekânlarında buluşabilir akşam için farklı bir plan yapmaya hazırlanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte toplanıp bir bar pub mekânında kafa dağıtabilir yeni bir gün için daha enerjik bir duruma gelebilirsiniz. Sizler için artık Ankara her konu da imkânlar tanımakta ve bu imkânlar ile mutlu olmanız için bir adım atmakta. Sizde kendiniz için bir farklılık yapabilirsiniz.