ÜMİTKÖY-ÇAYYOLU-KONUTKENT SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 4

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY-ÇAYYOLU-KONUTKENT SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 4

Çayyolu'ndaki Kulüp ve Otellerde Sevgililer Günü

Ankara'nın her yerinde olduğu gibi Çayyolu'ndaki kulüp ve otellerde de sevgililer günü programları yavaş yavaş belirmeye başladı.

Ankaralı sevgililere yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlayan kulüplerde öncelikle başlangıç mezeleri sofranızda oluyor, ardından ara sıcak ve salata ile birlikte en sonra ana yemekle geceniz lezzetleniyor.

Çayyolu'ndaki mekanların Sevgililer Günü Programları için tıklayın
Çayyolu Sevgililer Günü


Gece boyu canlı müzik solistlerini ve gruplarının sahne alacağı kulüplerde canlı dj performanslarıyla karşılaşmanız da mümkün.

Akşam saat 21:00 civarında başlayan eğlence yeni günün ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Siz de sevgilinizle birlikte Çayyolu'ndaki kulüpleri tercih edebilir ve hareketli bir sevgililer günü yaşayabilirsiniz.

Yine Çayyolu ve civarındaki otellerin Sevgililer Günü için hazırladığı programları da tercih ederek gününüzü daha da özel kılabilirsiniz. Bir kaç farklı programın sunulduğu otellerde isterseniz sadece sevgililer günü yemeğine katılabilirsiniz ya da gece konaklamayı da tercih ederek hatta bir kaç günlük kısa bir tatilde planlayabilirsiniz. Çok gecikmeden kararınızı verin ve rezervasyonunuzu yaptırın.