ÜMİTKÖY-ÇAYYOLU-KONUTKENT SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

blog yazısı ekle !

ÜMİTKÖY-ÇAYYOLU-KONUTKENT SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

Çayyolu'nda Sevgililer Günü

Sevgililer Gününe az bir zaman kaldı. Eğer sizde hala program yapmamış olanlardansanız Çayyolu bölgesindeki mekanları tercih edebilirsiniz.

Bölgedeki mekanlar sevgililer gününe özel programlarını hazırlamaya başladı. Size çok özel bir gece yaşatmak için nasıl bir dekorasyon yapılacağı, ne tarz bir mönü sunulacağı ve eğlencenize hangi tarzda bir müziğin eşlik edeceği belki de sahneye çıkacak sanatçıların olacağı programlar sizleri bekliyor.

Çayyolu'ndaki mekanların Sevgililer Günü Programları için tıklayın
Çayyolu Sevgililer Günü


Cafeler, restoranlar, gece kulüpleri, meyhaneler ve oteller programlarını yavaş yavaş duyurmaya başladı.

Farklı tarzda bir çok eğlence türünü de bulabileceğiniz Çayyolu'ndaki mekanlarda aperatif atıştırmalıklardan ocak başı lezzetlere, balıktan, ete, tavuktan sebzeye ve hatta dünya mutfağına ait lezzetlere de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Fasıldan canlı müziğe, eller havaya programlarından eski 45'liklerin çalındığı mekanlara, sanat müziğinden rock müziğe kadar geniş bir yelpazede müzik tarzını da bulabileceğiniz mekanlara vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırın ve sevgililer gününüzü ayrıcalıklı bir şekilde yaşayın. Senede bir defa gelen bu özel günde sevgilinizle baş başa olmanın tadını çıkartın.