TUNALI HİLMİ CADDESİ'NDE CANLI MÜZİK YAPAN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

TUNALI HİLMİ CADDESİ'NDE CANLI MÜZİK YAPAN MEKANLAR

Ankara'nın merkezi konumdaki en keyifli caddelerinden biri Tunalı Hilmi caddesidir. Atatürk Bulvarı'ndan yukarı doğru çıktığınızda bulvara paralel bir noktada konumlanır ve Kupulu parkı gördüğünüz anda Tunalı Hilmi caddesine geldiğinizi anlarsınız.

Cadde üzerinde bugün Ankara'nın pek çok noktasında olduğu gibi müzik yapan gençler bulunmaktadır. Bu cadde üzerinde sıksık saksafon, akordeon ve gitar tınılarıyla karşılaşmanız mümkündür.

Tunalı'da Canlı Müzik için nerelere gidebilirsiniz?
Tunalı Canlı Müzik
Tunalı Hilmi Caddesi'nde pek çok canlı müzik mekanı da bulunmaktadır. Konumu gereği oldukça hareketli olan bu bölgedeki kalabalık da nezih bir kalabalıktır. Genellikle burada dinleyebileceğiniz canlı müzik türleri yabancı rock ve jazz eserleri olmakla birlikte pek çok meyhane tarzı mekanda Türk tınılarına da rastlarsınız.

Caddenin alt kısımlarına doğru inildiğinde yani Bestekar sokak ve Tunuz Caddeleri dolaylarında da oldukça keyifli canlı müzik dinleyebileceğiniz mekanları bulabilmeniz mümkündür.

Sakin ancak sıcak bir havada misafirlerini karşılayan Tunalı Hilmi caddesine ulaşım da oldukça kolaydır. Eğer Kızılay'dan gelecek olursanız yürümek en trafiksiz yoldur. Ancak eğer ki araca binmek istiyorsanız Kızılay'dan yine otobüse binebilir ya da taksiyle rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.