TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 5

blog yazısı ekle !

TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 5

Sevgililer Günü'nde Meyhaneler

Oturtun sevgilinizi karşınıza, bırakın şarkılar ne söylüyorsa gözleriniz ona anlatsın içinizden geçenleri de...Doldurun iki kadehe içkilerinizi zaten yumuşak olan havayı daha da soft hale getirin.

Tunalı'daki mekanların Sevgililer Günü Programları için tıklayın
Tunalı Sevgililer Günü


Sevgililer Günü'nde Ankara'da Tunalı Hilmi Caddesi, Gazi Osman Paşa ve Kavaklıdere'de bulunan meyhanelerde sınırsız ve kaliteli hizmet anlayışıyla gününüzü daha da güzel kılmak sizin elinizde.

Günler öncesinden hazırlıklara başlayan bu mekanlarda sevgililer gününüzü kutlamak istiyorsanız bir kere önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Çünkü malumunuz herkes sevgilisinin elinden tutup mutlaka o akşam dışarıda olacağı için bunu yapmak şart.

Lezzetli mezelerin, güzel ara sıcakların ve efsane ana yemeklerin sunulacağı bu gecede mekanların sevgiliniz ve sizin için hazırlayacağı küçük sürprizler de bulunuyor.

Fasıl, canlı müzik ya da ege tınılarının sizlere eşlik edeceği bu özel günde siz de vakit kaybetmeden araştırmalarınızı yapın ve bir karara varın. Belki de mekanların o güzel ambiyansında ilişkinizi bir adım daha yukarı çıkartacak ve hayatlarınızı birleştirme kararı alacaksınız. Kim bilir...