TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 5

blog yazısı ekle !

TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 5

Sevgililer Günü'nde Meyhaneler

Oturtun sevgilinizi karşınıza, bırakın şarkılar ne söylüyorsa gözleriniz ona anlatsın içinizden geçenleri de...Doldurun iki kadehe içkilerinizi zaten yumuşak olan havayı daha da soft hale getirin.
Sevgililer Günü'nde Ankara'da Tunalı Hilmi Caddesi, Gazi Osman Paşa ve Kavaklıdere'de bulunan meyhanelerde sınırsız ve kaliteli hizmet anlayışıyla gününüzü daha da güzel kılmak sizin elinizde.

Günler öncesinden hazırlıklara başlayan bu mekanlarda sevgililer gününüzü kutlamak istiyorsanız bir kere önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Çünkü malumunuz herkes sevgilisinin elinden tutup mutlaka o akşam dışarıda olacağı için bunu yapmak şart.

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Neyzen Restoran

Kavaklıdere

Ankara'nın orta yerinde Selçuklu mimarisiyle bezenmiş salonunda misafirlerini ağırlayan,bahçesinde mis kokular altında dinlendiren ,hem eğlendiren hemde doğal ürünlerle hazırladığımız menüsü ile damak zevkinede hitap eden bir mekandır Neyzen.

Haftanın 6 günü canlı müzik yapılmaktadır.

Neyzen de özel organizasyonlarda yapılmaktadır.(Düğün,nişan,kına,doğum günü vs)

Özel organizasyon talebinde pazar günü hizmet verilmektedir.
devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı No:211/6-7 Kavaklıdere-Ankara

Maarif Restoran

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P-Ankara

Amasra Balıkçısı

GOP

Kapısından adres sormaya girene dahi yahu önce gel otur, bir şeyler ikram edelim diyecek kadar sıcak bir işletme. O eski esnaf meyhanesi içtenliğini veriyor insana. Önünde hoş bir bahçesi de var. Batı Karadeniz'in cennet ilçesinin adını Başkentte yaşatmak maksadıyla 2005'te kapılarını açmış. Dekorasyonunda bir Ege ve Akdeniz havası da solunmuyor değil. Zengin meze çeşitleri arasında bir çırpıda deniz börülcesi, kaya koruğu, patlıcan söğürme, ahtapot salata, somon pastırma, kuru domates, lakerda, yengeç bacağı, kalamar, çöp şiş hamsi ve istavrit, balık kokoreç sayılabilir.
Sizler mezelerinizle ilk kadehinizi yudumlarken tıngırdayan ud, keman ve kanunun hoş nağmeleri sizi hayatın stresinden uzaklaştıracak. Leziz Ege ve Karadeniz mezelerinizi yerken Ankara'da da Amasra esintisi yaşayabileceğiniz faslı muhabbetle sizleri hem maziye götürüp bir taraftan da kurtlarınızı dökmeye, eğlenmeye, sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir gece yaşamaya davet ediyoruz.


devamını oku...
Adres: Koza Sokak. No: 138/10 GOP-Ankara

Rakışıklı Meyhane

Çankaya

devamını oku... Adres: Ahmet Mithat Efendi Sokak No:10 Çankaya-Ankara

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

High End Lounge Bar

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

90'Lar (Doksanlar)

GOP

Özlediğiniz yıllar geri geldi...

Kasetle kalem arasındaki bağlantıyı bilen herkese artık yaşlandın diyorlar.

HAYIR...

Yaşlanmadık.

Birçoğumuzun en çok eğlendiği yıllar 90'larla yeniden hayatımızda.90'larla ilgili özlem duyduğunuz ne varsa karşılaşacağınız, o yılların en ünlü şarkılarını dinleyeceğiniz, sizi geçmişe götürecek, anılarınızı depreştirecek herşey için 90'larda buluşuyoruz....

devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P.-ANKARA

By Erdal Fasıl Ocakbaşı

Yıldız

devamını oku... Adres: Hollanda Caddesi 4/A Yıldız-Çankaya-Ankara

Villa Restaurant

Tunalı

devamını oku... Adres: Barbaros Mahallesi Billur Sokak No: 17/A Kavaklıdere-Ankara

Bekri

Tunalı

Adını eski Osmanlıcada içkiye ve muhabbete düşkün kişi olarak tabir edilen Bekri'den alan mekan,Osmanlı Türk mutfağının mirası tarihi tatları,mezeleri,rakıyı Türk Sanat Musikisi eşliğinde "racon"uyla içmenin verdiği zevkle haftanın 7 günü hizmetinizdedir.


devamını oku...
Adres: Bekri Tunalı Meyhanesi - Tunalı Hilmi Caddesi No: 72/1 Kavaklıdere-Ankara

Çakra Et Balık Restaurant

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No: 43/A 100. Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

Mascha Performance Hall

Kızılay

Ankara'da gününün gecesinin ayrı güzel olduğu Konur Sokak'ta bulunan Mascha, misafirlerine keyifli bir eğlence ortamı sunmaktadır.
Güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla Mascha, ferah iç mekanı ve yaz/kış bahçesi ile Ankara'da bir marka haline gelmiştir. Türk ve dünya mutfaklarından seçilmiş özel menüsü, orijinal alkol çeşitliliği ve 6 kişilik performans sahnesi ile hem müziği hem de lezzeti Ankaralı konukları ile buluşturmaktadır. Ankara'nın en ünlü gruplarının sahne aldıkları Mascha, samimi aile ortamı ile tüm konuklarının huzurunu sağlamaktadır.
Gece ve gündüz ayrı konseptlerdeki müzik ve mutfağı ile kaliteli eğlence Mascha'da!


devamını oku...
Adres: Meşrutiyet Mah. Konur 1 Sk. 5 / 1-2 Kızılay / ANKARA

Beyzade Ocakbaşı

Küçükesat

Tiryakilik yaratacak BEYZADE'ye HOŞGELDİNİZ....

1994'te kurulan restaurantımız , 19 yıllık lezzet ve hizmet deneyimiyle Ankaralıları ağırlamaktadır.

Ocakbaşında lezzetli kebaplarımızla hizmet etmeye başladığımız günden bugüne kadar günün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kendini öncelikle hizmet sektöründe geliştirmiş, ardından canlı Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğiyle eğlence hayatına da damgasını vurmuştur

Bu kadar yıl sonra aile gibi olduğumuz müşterilerimizin de katkılarıyla Ankara'da lezzet ve eğlence konusunda iddiamızı devam ettiriyoruz. Beyzade Sakinlerini rahatsız etmeyecek şekilde şirket yemekleri, doğum günü kutlamaları ve özel kutlamalara da ev sahipliği yapmaktayız.

devamını oku...
Adres: Beyzade Ocakbaşı - Esat Caddesi 28/F Küçükesat-Ankara

MeyHouse

GOP

Zerafet ve lüx Mey'House'da buluştu.... Muhteşem dekorasyonu, zengin alternatifli menüsü, kaliteli hizmet anlayışı ve haftanın her günü Canlı Müzik etkinlikleri ile misafirlerine kaliteyi yansıtan Mey' House; Ankara'nın sevilen ismi Kerem Akın ile sizlere bambaşka bir eğlence anlayışı sunuyor. Nezih bir ortamda yemeğinizi yerken eğlenebileceğiniz Mey'House standartın üstünde hizmet kalitesiyle göz dolduruyor.

Mey'House'un müdavimi olacaksınız....devamını oku...
Adres: Uğur Mumcu Caddesi No:12 GOP/ANKARA

Ruhi Bey Meyhanesi

GOP

RuhiBey Meyhanesi / BAR

Adını Edip Cansever'in "Ben Ruhi Bey Nasılım?" adlı şiirinden alan Ruhi Bey Meyhanesi Mayıs 2008'den beri Ankara'nın gözde mekanlarından birisi oldu.

Ruhi Bey Meyhanesi, Meyhane ve Ruhi Bar'la gece eğlencesinde alternatif arayanlara da iki ayrı seçenek sunuyor.

Pazar günleri hariç her gün açık olan Ruhi Bey Meyhanesi, sıcak ve samimi bir ortam sunduğu mekanında siz konuklarını ağırlamaya devam ediyor.


HAFTA SONLARI BAR GİRİŞİ MEYHANE MÜŞTERİLERİNE ÜCRETSİZ, DİREK BAR MÜŞTERİSİNE İSE 15.00 TL DİR.devamını oku...
Adres: Ruhi Bey Meyhanesi - Budak sokak5/1 Arjantin Caddesi G.O.P/ Ankara


Lezzetli mezelerin, güzel ara sıcakların ve efsane ana yemeklerin sunulacağı bu gecede mekanların sevgiliniz ve sizin için hazırlayacağı küçük sürprizler de bulunuyor.

Fasıl, canlı müzik ya da ege tınılarının sizlere eşlik edeceği bu özel günde siz de vakit kaybetmeden araştırmalarınızı yapın ve bir karara varın. Belki de mekanların o güzel ambiyansında ilişkinizi bir adım daha yukarı çıkartacak ve hayatlarınızı birleştirme kararı alacaksınız. Kim bilir...