TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

blog yazısı ekle !

TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

Kavaklıdere'de Sevgililer Günü Programları

İşte Ankara gece hayatının merkezlerinden biri daha, Kavaklıdere. Neden mi? Çünkü Kavaklıdere'de pek çok eğlence mekanı alternatifi bulunuyor.

Kavaklıdere'deki mekanların Sevgililer Günü Programları için tıklayın
Kavaklıdere Sevgililer Günü


Kaliteli meyhanelerden, dans kulüplerine, pub ve barlardan fasıl mekanlarına, lüks restoranlardan lüks otellerin balo salonlarına kadar pek çok nokta sizlere Sevgililer Günü'nde daha ayrıcalıklı dakikalar yaşatmak için kolları sıvamış bulunuyor.

Yeni yıl eğlencesinin sona ermesinin ardından Sevgililer Günü telaşıyla hazırlıklarına başlayan mekanlarda 14 Şubat gecesini müşterilerine en iyi şekilde yaşatmak için hazırlıklar en üst noktadan sürüyor.

Mekanların süslenmesi, sevgililer günü için özel konspetlerin hazırlanması, özel mönülerin seçilmesi, o gece sahnede yer alacak müzik tarzının belirlenmesi gibi önemli işler günler öncesinden planlandı. Her şey sizin konforunuza göre ayarlandı.

Canlı müzikten fasıla, rock şarkılarından trio gruplarına kadar pek çok farklı tarzda müziğe ulaşabileceğiniz bu mekanlarda genellikle Sevgililer Günü için de fiks mönü planlanıyor.

Konumu itibariyle de ulaşımın zor olmayacağı Kavaklıdere'deki mekanlara isterseniz arabanızla da gelebilri ve valelere araçlarınızı teslim edebilirsiniz.