TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

blog yazısı ekle !

TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

Tunalı Hilmi Caddesi'ndeki Mekanlar Sevgililer Gününe Hazır

Her yaştan her zevkten insan Ankara'da Tunalı Hilmi Caddesi'nde buluşur. Gündüz başlayan eğlenceli dakikalar gecenin geç saatlerine kadar devam eder.

Tunalı'daki mekanların Sevgililer Günü Programları için tıklayın
Tunalı Sevgililer Günü


Tunalı Hilmi caddesi üzerinde bulunan cafeler cool havalarından ödün vermeksizin müşteri memnuniyetini gözeterek üstün hizmet sunarlar. Bu sevgililer günü için de aynıdır.

Aynı şekilde meyhanelerde de kaliteli hizmetle birlikte muhteşem bir sevgililer günü geçirmeniz mümkündür. Rakı balık ya da lezziz mezelerden oluşan mönüleriyle Tunalı Hilmi Caddesi üzerindeki meyhanelerde Sevgililer Gününüzü daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Yine lüks restoranlar ve otellerde de Sevgililer Günü'ne yaraşır bir kutlama yapmanız mümkündür. Günler öncesinden Sevgililer Günü hazırlıklarına başlayan bu mekanlarda da program şimdiden bellidir.

Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde bulunan ve Tunus Caddesi ve Bestekar Sokağa doğru uzanan bar ve publarda ise oldukça sıcak bir ortam sizleri beklemektedir.

Genellikle Ankaralı üniversite gençliğinin tercih ettiği bu mekanlarda sevgilizle eğlenceli vakitler geçirebilir ve gününüzü daha da güzelleştirebilirsiniz. Siz yeter ki isteyin Tunalı Hilmi Caddesi'ndeki mekanlar sizlere kaliteli hizmet sunmak için hazırlar.