TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

blog yazısı ekle !

TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

Tunalı Hilmi Caddesi'ndeki Mekanlar Sevgililer Gününe Hazır

Her yaştan her zevkten insan Ankara'da Tunalı Hilmi Caddesi'nde buluşur. Gündüz başlayan eğlenceli dakikalar gecenin geç saatlerine kadar devam eder.
Tunalı Hilmi caddesi üzerinde bulunan cafeler cool havalarından ödün vermeksizin müşteri memnuniyetini gözeterek üstün hizmet sunarlar. Bu sevgililer günü için de aynıdır.

Aynı şekilde meyhanelerde de kaliteli hizmetle birlikte muhteşem bir sevgililer günü geçirmeniz mümkündür. Rakı balık ya da lezziz mezelerden oluşan mönüleriyle Tunalı Hilmi Caddesi üzerindeki meyhanelerde Sevgililer Gününüzü daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Çakra Et Balık Restaurant

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No: 43/A 100. Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

Bekri

Tunalı

Adını eski Osmanlıcada içkiye ve muhabbete düşkün kişi olarak tabir edilen Bekri'den alan mekan,Osmanlı Türk mutfağının mirası tarihi tatları,mezeleri,rakıyı Türk Sanat Musikisi eşliğinde "racon"uyla içmenin verdiği zevkle haftanın 7 günü hizmetinizdedir.


devamını oku...
Adres: Bekri Tunalı Meyhanesi - Tunalı Hilmi Caddesi No: 72/1 Kavaklıdere-Ankara

Şilingir Meyhane

Kavaklıdere

devamını oku... Adres: Remzi Oğur Arık Mahallesi Paris Caddesi 49/A Kavaklıdere-Ankara

Neyzen Restoran

Kavaklıdere

Ankara'nın orta yerinde Selçuklu mimarisiyle bezenmiş salonunda misafirlerini ağırlayan,bahçesinde mis kokular altında dinlendiren ,hem eğlendiren hemde doğal ürünlerle hazırladığımız menüsü ile damak zevkinede hitap eden bir mekandır Neyzen.

Haftanın 6 günü canlı müzik yapılmaktadır.

Neyzen de özel organizasyonlarda yapılmaktadır.(Düğün,nişan,kına,doğum günü vs)

Özel organizasyon talebinde pazar günü hizmet verilmektedir.
devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı No:211/6-7 Kavaklıdere-Ankara

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P-Ankara

Maarif Restoran

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Rakışıklı Meyhane

Çankaya

devamını oku... Adres: Ahmet Mithat Efendi Sokak No:10 Çankaya-Ankara

Divan Pub

Tunalı

Divan'ın süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle, deneyimli şeflerimizin en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığı açık büfe kahvaltısı, Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ve bar hizmetiyle gün boyu konuklarını ağırlayan Divan Pub, hafif bir tabak atıştırmalıktan, leziz bir öğüne, tüm damak zevklerini beğeninize sunuyor. Divan Pub'ın zarif ve rahat atmosferinde mükemmel bir kahvaltı, verimli bir iş yemeği ya da dost sohbetleriyle çeşnilenen bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.devamını oku... Adres: Tunalı Hilmi Cad. Güniz Sok. No:42 (Divan Otel İçi) Kavaklıdere-Ankara

High End Lounge Bar

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Boteco Bistro

Tunalı

devamını oku... Adres: Bülten Sokak No:9/26 Tunalı-Ankara

Amasra Balıkçısı

GOP

Kapısından adres sormaya girene dahi yahu önce gel otur, bir şeyler ikram edelim diyecek kadar sıcak bir işletme. O eski esnaf meyhanesi içtenliğini veriyor insana. Önünde hoş bir bahçesi de var. Batı Karadeniz'in cennet ilçesinin adını Başkentte yaşatmak maksadıyla 2005'te kapılarını açmış. Dekorasyonunda bir Ege ve Akdeniz havası da solunmuyor değil. Zengin meze çeşitleri arasında bir çırpıda deniz börülcesi, kaya koruğu, patlıcan söğürme, ahtapot salata, somon pastırma, kuru domates, lakerda, yengeç bacağı, kalamar, çöp şiş hamsi ve istavrit, balık kokoreç sayılabilir.
Sizler mezelerinizle ilk kadehinizi yudumlarken tıngırdayan ud, keman ve kanunun hoş nağmeleri sizi hayatın stresinden uzaklaştıracak. Leziz Ege ve Karadeniz mezelerinizi yerken Ankara'da da Amasra esintisi yaşayabileceğiniz faslı muhabbetle sizleri hem maziye götürüp bir taraftan da kurtlarınızı dökmeye, eğlenmeye, sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir gece yaşamaya davet ediyoruz.


devamını oku...
Adres: Koza Sokak. No: 138/10 GOP-Ankara

Afitap Meyhane

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Tunus Caddesi No:63/B Tunalı-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Kaliruha Ocakbaşı

Tunalı

devamını oku... Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi Bestekar Sokak 86/A Tunalı-Ankara

By Erdal Fasıl Ocakbaşı

Yıldız

devamını oku... Adres: Hollanda Caddesi 4/A Yıldız-Çankaya-Ankara

Serkan Şef Adana Kebapçısı

Kavaklıdere

Uzun yıllar bu sektörde çalışıp daha doğrusu işin başladığı mutfaktan geldiğimiz söylenebilir.

Etrafımızda görebileceğimiz Adana Dürüm, Kebapçı vb Türk mutfağı yemeklerini sadece yapmak istediğimiz konsept ile birleştirdik. Yani işin lezzet kısmı kadar önemli olan hijyen ve tazelik, bunun yanı sırada çeşitlilik de bir arada SERKAN ŞEF'de sizleri bekliyor.

Genel vizyonumuzun bu yönde olması bolca rastladığımız kebapçılardan bizi ayırdı aslında. Çünkü Adana Kebap ve bunca lezzeti sizin ihtiyaçlarınıza göre daha güzel bir ortamda sunmak için tecrübelerimizle oluşturduk bu işletmeyi. Bizim sektörde sözlerden çok lezzetler akılda kalıcı olur. Bu sebeple en kısa zamanda sizleri SERKAN ŞEF'de ağırlamak için bekliyoruz
devamını oku...
Adres: Tunus Caddesi No:5/B Kavaklıdere-Ankara

Havalı Meyhane

GOP

Gece Hayatı'nın kalbi artık HAVALI MEYHANE'DE atıyor. Ankara'lıların yeni gözdesi Havalı Meyhane, Cüneyt Özgür ve Murat Çalışkan ile kapılarını açtı....

Yepyeni bir eğlence anlayışı için artık Hvalı Meyhanedeyiz....devamını oku...
Adres: Nenehatun Caddesi. No: 64 Kat: 1 G.O.P/ANKARA

Meandros

GOP

Meandros Restaurant, Canlı Yunan Müziği ve Sirtaki hepsi Ankara'da...Meandros Yunan Müziği RestoranAnkara'da eğlence hayatı için gidilebilecek bir çok eğlence mekanı var diye düşünebilirsiniz. Şüphesiz, her birisi size farklı bir ortam, farklı bir hava ve farklı bir dünya sunacaktır. Tüm bu eğlence yerlerinden, eğlence mekanlarından Meandros Restoran'ı ayıran ne olabilir ?Ankara'da eşinizle, sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla unutulmaz bir akşam yemeği yemek istiyorsanız, üstelik bu yemeğin menüsünde Ege mutfağından emsalsiz tatlar var ise, Ege sahillerinin esintisini, Yunan Müziği ve sirtaki eşliğinde hissetmek istiyorsanız, tabii ki Meandros Restaurant'a geleceksiniz.Eşsiz Ege Mutfağından, çeşit çeşit otlardan salatalar, sizlerin damak tadınız için özel seçilmiş balık alternatifleri, tadına doyamayacağınız ara sıcaklar ve tüm bunlara eşlik edecek içki tercihiniz, çok geniş bir repertuarda ve emsalsiz seslerle yorumlanan Ege müziği, Balkan müzikleri yani Yunan müziği ve sirtaki eşliğinde belki bir rum meyhanesi lezzeti akıllarınızda kalacak, eşsiz yemeklerimizin tadı da damağınızda...

Ankara'da sizlere özel müzikli eğlence kavramı, ister sevgililer günü yemeğinde, ister doğum günlerinizde, ister eşiniz ya da anne babanızla anneler günü ya da babalar günü akşamında, ister şirket yemekleri ve toplantılarınızda ve de isterseniz arkadaşlarınızla kafa dağıtmak için herhangi bir akşamda, yemek sonrası giderken tekrar ne zaman geleceğiz sorusu ile sizleri Meandros Restaurant'tan uğurluyoruz...Tüm özel gecelerinizi sizlerle paylaşmak için buradayız...devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P-Ankara

Mood Shifters Inc

Tunalı

Şirketinin adını MOOD SHIFTERS inc. koymuşlardı. Tam olarak ne iş yaptıkları belli değildi, Aslında her işi yapıyorlardı;

İNSANLARIN MODUNU yükseltebilecek her işi... Sloganaihtiyaçları yoktu. "Merdiven" onların sembolü olmuştu. İnsanlar nerede bir merdiven görse MOOD SHIFTERS'ın gülümseten sırlarının yakınlarında olduğunu anlıyorlardı.

MOOD SHIFTERS şirketinin en bilinen faaliyetleri 5 duyuya hitab ederek insanların ruh halini yükselten işletmelerdi.
Yüzler gülüyor, gülen yüzlerle sıkıntılar daha kolay aşılıyordu.
Damakları şımartan tatlar, Ruhu okşayan müzikler, Keyfi pekiştiren içkiler, Dans ve eğlence, tüm duyularıcanlandırıyordu.


MOOD SHIFTERS inc. ile başlayan yeni merdiven çagı, bugün halen insanların yüzünü güldürüyor, krizler daha rahat aşılıyor...
Ruhunuzun Basamaklarının en tepesine varana kadar, merdivenden çıkmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: Tunus Caddesi No: 46 Tunalı-Ankara


Yine lüks restoranlar ve otellerde de Sevgililer Günü'ne yaraşır bir kutlama yapmanız mümkündür. Günler öncesinden Sevgililer Günü hazırlıklarına başlayan bu mekanlarda da program şimdiden bellidir.

Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde bulunan ve Tunus Caddesi ve Bestekar Sokağa doğru uzanan bar ve publarda ise oldukça sıcak bir ortam sizleri beklemektedir.

Genellikle Ankaralı üniversite gençliğinin tercih ettiği bu mekanlarda sevgilizle eğlenceli vakitler geçirebilir ve gününüzü daha da güzelleştirebilirsiniz. Siz yeter ki isteyin Tunalı Hilmi Caddesi'ndeki mekanlar sizlere kaliteli hizmet sunmak için hazırlar.