TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 1

blog yazısı ekle !

TUNALI-GOP-KAVAKLIDERE SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 1

Tunalı Hilmi Caddesi'nde Sevgililer Günü

Ankara'nın en huzurlu caddelerinden biri şüphesiz ki Tunalı Hilmi Caddesi'dir. Sevgilinizin elinden tutup bir uçtan bir uca bile yürüseniz kendinizi gayet iyi hissedersiniz.

Tunalı'daki mekanların Sevgililer Günü Programları için tıklayın
Tunalı Sevgililer Günü


Ankara'nın en eski alışveriş merkezlerinden biri olan Karum'da kısa bir tur attıktan sonra karşıya geçip kuğulu parkın güzel kuğularını izlerken içiniz huzurla dolar. Yerdeki kar kalıntıları sevgilinizin düşmemek için size sıkı sıkıya sarılmasına sebep olur.

Sevgililer Günü'nde Kuğulu parkta biraz oturup sıcak bir şeyler içerek Kuğuları beslemek eminiz sizlere de çok keyif verecektir.

Tunalı Hilmi Caddesi de hem konumu hem de havası gereği Ankaralıların en çok bulunmak istediği mekanları bünyesinde barındırır. Kalitesiz bir mekana rastlamak neredeyse imkansızdır.

Rock barından meyhanesine, kafesinden büfesine kadar her türlü mekanı bulabileceğiniz Tunalı Hilmi Caddesi'nde geçireceğiniz sevgililer gününden aklınıza kalan mutlu anlar olacaktır.

Üstelik merkezi bir noktada olduğu için ulaşımda da sorunlar yaşamazsınız. Kızılay'a da yürüme mesafesinde olan Tunalı Hilmi Caddesi'ne pek çok otobüs ve dolmuş gitmektedir.