PANORA AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

PANORA AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Şehircilik planlarının eşsiz örneği ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi) Merit Ödülü sahibi, alışveriş değil bir yaşam merkezi olan Panora avm restoran cafe ve fast food mekanları ile de farklı bir atmosfer sunmaktadır. Eymir Gölü, Dikmen Vadisi ve çevresi yeşil alanlar ile kent merkezinin kucaklaştığı merkezi noktada sosyal paylaşımlara ayrıcalık katan, maksimum gün ışığının enerjisi ile çevrelenen elit mekânlar, beklentilerin üzerinde memnuniyeti hak etmektedir.

Ankara'daki tüm Cafeler için tıklayınız
Ankara Cafeler


Üç katlı Panora avm restoran, sinema, spor, kültür, eğlence gibi bir çok ihtiyacın, geleneksel alış veriş merkezi konseptinden uzak, özgür ve doğal bir şekilde kurgulandığı, ankara modern yaşam alanlarının kompleks alternatifleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Mimari projenin tasarımındaki en önemli stil olan 38 m çaplı cam kubbe altı, sergi, konser, imza günü gibi aktivitelerin kalabalık olduğunu fark ettirmeyecek ebatlarda olması ziyaretçilere rahat ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla bir çok mekan özel olarak düzenlenmiştir.

Ana giriş kapısının her iki tarafında AVM bünyesinde ve bağımsız olarak hizmet veren cafe ulusal veya dünya mutfağının leziz tatlarını deneme imkânı bulabileceğiniz restoran seçenekleri zaman kısıtlamasının dışında, dış çevreyle bütünleşik ortamlara olanak sağlamaktadır. Engelli otopark alanı, engelli tuvaleti, tekerlekli sandalye ve bebek arabaları gibi birçok hizmet, ziyaretçilerin ihtiyaçlarına yönelik planlama yapan başarılı yönetimin duyarlılığıdır.

Seçkin mağazalar arasında doyumsuz alışveriş ve aktivite alanlarının ikinci katında geniş bir alanda cam cepheleriyle şehir ve doğa manzaralı cafe ve fast food mekanları, günlük koşuşturmalar arasında sıcak soğuk içecekler, leziz atıştırmalıklar eşliğinde dinlenme fırsatı veya dostlarınızla birlikte olma fırsatı bulabileceğiniz, evinizin rahatlığında modern konseptler arasındadır.

Entelektüel yapısı ile sosyal yaşantısı oldukça hareketli olan Ankara, bar pub mekânları ve meyhane çeşitliliğinde de yaratıcı, değişik, müşteri beklentilerine uygun hizmetleri geliştirebilen ve kendini yenileyebilen sıcak ve samimi ortamların en seçkin örneklerine de ev sahipliği yapmaktadır. Seçim yapmakta zorlanacağınız açık ve kapalı yeme içme alanları, eşinizle dostunuzla rahatlıkla oturabileceğiniz, zevkli anları paylaşabileceğiniz sıra dışı eğlence ortamları hayatı monotonlaştırmanın karşısında dinamik ve özgün yapısını sürekli güncellemektedir.