OPTİMUM AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

blog yazısı ekle !

OPTİMUM AVM RESTORAN, CAFE VE FAST FOOD MEKANLARI

Ankara'da hafta sonlarımızı ve tatil zamanlarımızı nerelerde geçireceğimizi çoğu zaman bilemeyiz. Gittiğimiz AVM ve mekânlarda genelde yapacağımız aktiviteler kısıtlı olur. Ankara'da bir çok AVM bulunmasına rağmen yemeklerinin, hizmetinin ve tercih seçeneklerinin çok olmasından dolayı Optimum AVM Restoran, Cafe ve Fast Food mekanları sizleri tam anlamıyla bu konuda tatmin edecektir.

Ankara'daki tüm Cafeler için tıklayınız
Ankara Cafeler

Giriş katında harika kahvaltı yapabileceğiniz veya bir fincan sıcak kahvenizi yudumlayabileceğiniz cafe, en üst katta sevdiğiniz çeşit çeşit yemekleri yiyebileceğiniz cafe ve fast food mekanları bulunmaktadır. Lüks restoran arayışınızı da karşılayacak lezzetli yemeklerin bulunduğu Optimum AVM restoran konusunda ve hizmet konusunda gayet başarılı bir mekan. Ankara merkezinden uzak kalması vesilesiyle çok kalabalık olmaması o bölgede yaşayan insanları özellikle ağırlamaktadır. Çeşitli yemek kültürlerine ev sahipliği yapmasına rağmen bünyesinde herhangi bir meyhane , bar pub mevcut değildir.

Ünlü markaların pizzalarını, hamburgerlerini, tatlılarını ve et yemeklerini tercihinize göre seçebilirsiniz. Oturacak masalarının çok olması nedeniyle yer bulmakta sorun çekmeyeceğiniz hatta yemek yemek istediğiniz mekânlarında özel masalarının olması sizleri bu dertten kurtaracaktır. Geniş bir oturma alanı yaratılması keyfinize göre ailece, arkadaşlarla güzel ve rahat vakit geçirmenizi sağlar. Fakat masalarının küçük olması nedeniyle bir kaç masayı birleştirip oturmak zorunda kalabilirsiniz. Yemeğinizin siparişini verdikten sonra self servis şeklinde yemeklerinizi istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere oturabilirsiniz.

Firma tarafından çocuklarınız da düşünülmüş. Yemek bölümünde siz yemek yerken çocuklarınızın güzel vakit geçireceği ve sizin de rahat edebileceğiniz önü açık ve çocuğunuzu rahatlıkla takip edebileceğiniz. Bir oyun olanı da bulunmaktadır. İyi bir şekilde düşünülmüş bu alanda çocuklarınız yeni edindiği arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirirken sizde rahatlıkla yemeğinizi yiyebilir arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

İster yemek, ister kahve, ister tatlı her ne arzu ederseniz mekân değiştirmek zorunda kalmadan yiyip içeceğiniz bir ortam dizayn edilmiştir. Keyifli vakit geçirmek için yer arayanların, hafta sonlarını değerlendirmek isteyenlerin ve karnı acıkanların tercih ettiği mekânı ziyaret etmenizi öneririm.