MESA KORU YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

MESA KORU YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Hala yılbaşını nerede ve nasıl kutlayacağınıza karar vermediniz mi? Belki size biraz olsun yardımcı oluruz. Eğer evde pijamalarınız terliğiniz ve televizyonunuz ile yılbaşını kutlamayı düşünüyorsanız bu düşünceden vazgeçin. Bu üçlü yılbaşına dair artık pek bir şey ifade etmiyor. Sizi bekleyen fırsatlar kapınızda. Size cazip tekliflerimiz var. Ankara da yaşıyorsanız eğer ve hala bir mekan bulamıyorsanız Mesa Koru yılbaşı mekanlarını önermek ile başlayabiliriz.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Güzel Ankara insanlarının yılbaşı geceleri muhteşem geçmeli diyoruz ve geçtiğimiz yılbaşı kutlamalarına göre daha iyi bir yılbaşı gecesi geçirmenizi içtenlikle istiyoruz. Bu yüzden sizi Mesa koru yılbaşı mekanlarına bekliyoruz. Mesa Koru yılbaşı mekanları sizi ailenizi sevdiklerinizi ve dostlarınızı ağırlamakta onur duyacaktır. Cazip etkinlik ve programlarımız ile birlikte geçireceğimiz muhteşem yılbaşı gecesine sizleri de davet ediyoruz.

Peki, neler mi var bu etkinlik ve programların içerisin de hep birlikte bir göz atalım. Dünya müziklerinden tutunda yöresel müziklere kadar, yöresel müziklerden tutunda canlı müziklere kadar geniş bir listemizle kulağınızın pasını sileceğiz. Canlı müzik guruplarının ve profesyonel müzisyenlerin eşliğinde unutamayacağınız bir gece sizi bekliyor.

Yeni yıla günler kala sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Zengin menüsü ile ve size sunacağımız bütçenize uygun yiyecek ve içecekler ile gönlünüzü fethetmeyi ve sizi memnun göndermeyi umuyoruz. Açık büfesinden her bütçeye uygun yiyeceklerimizden faydalanabilirsiniz. Fiyatlarımız diğer mekanlara göre daha uygun olup size sunacağı dans müzik ve eğlencenin doruklarına çıkarmayı planlıyoruz.
Açık büfesinin yanında bol meze ve içki çeşitliliğimiz ile sizi memnun etmek bizim görevimiz. Etkin personellerimiz ve kadronuzla sizleri bekliyoruz. Eğer daha ayrıntılı bir bilgi almak istiyorsanız bize internet sitemizden facebook adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Ankara'nın diğer bir özelliği de ulaşımın diğer illere nazaran daha rahat ve daha kolay sağlanıyor. Rahatlıkla Mesa Koru yılbaşı mekanlarımıza gelebilirsiniz. Otopark ve park yerlerimiz ile aracınızı güvenli bir biçimde park edebilirsiniz. Eğer aracınız yoksa ve ya araçla gelip gitmeyi tercih etmiyorsanız mekanlarımıza yakın taksi duraklarını seçe bilirsiniz. Yeni bir yıla muhteşem bir biçimde karşılamanız dileğiyle