KONUTKENT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

KONUTKENT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bu yeni yıl bizlere mutluluk, sağlık, huzur, başarı, küslüklerin sona erdiği, sıhhat , bolluk ve şans getirmesi arzusu ile kutlanılır. Ankara'nın saygı değer insanlarının kimisi evlerin de kimileri ise dışarıda soğuktan korunacak hem gönüllerini hem kendilerini ısıtacak, güzide mekanları arayış içerisinde. Ankara'nın Konutkent yılbaşı mekanları olarak sizlerin güzel bir şekilde doyasıya eğlenebileceğiniz etkinlik ve programlar sunuyor.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Bu mekanlar hazırladıkları etkinlik ve programlarda sizlerin düşünerek hazırlamış olduğundan ötürü oldukça uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermeye hazırdır. Canlı müzik eşliğinde dinleyeceğiniz müzikler ile yılbaşı gecenizi taçlandıracağını emin olabilirsiniz. Bizler biliyoruz ki yılbaşı gecesinde dostlarınız ile unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsunuz. Konutkent yılbaşı mekanları size kareoke yapma fırsatı tanıyarak dostlarınız ile eğlenebileceğiniz değerli vakitler yaratıyor. Birde böyle güzel bir geceyi ölümsüzleştirmek adına 2015'e veda şeklinde fotoğraf köşemizden dilediğiniz kadar fotoğraf çekinebiliyorsunuz.

Bin bir çeşit lezzet ile karşınıza çıkan menülere özen ile seçilmiş yılbaşı yemekleri eklenmiş durumda. İstediğin kadar içeceği sizlere güler yüzlü personeller ile sunmaya hazırdır. Çeşitli konserle ile doyasıya dans edebileceğiniz dans pistleri mevcuttur. Çocukları ile gelecek olan ebeveynlere ise bir sürprizim olacaktır. Çocukların eğlenebileceği onlar için hazırlanmış çocuk alanlarımız da animatörler ile güvenli bir şekilde yaşıtları ile oynayıp yılbaşı gecesin de eşsiz bir eğlence sunulacaktır.

Uykusu gelen çocuklarını da gönül rahatlığı ile uyutup eğlencenize hiç ara vermeden devam edebileceksiniz. Bu kadar güzel hizmet sunan yerler oldukça pahalıdır diye düşünebilirsiniz. Fakat bu düşünce sizin böyle bir gece eve kapanmanızdan başka bir işe yaramaz. Çünkü inanın diğer semtlere oran ile Konutkent yılbaşı mekanları sizin için hazırladığı etkinlik ve programları sizleri düşünerek uygun makul fiyatlarla hazırladılar.
Gönül rahatlığı ile eğlencenin tadına varabilirsiniz. Kendi özel aracınız ile gelirseniz araçlarınızı güven ile emanet edeceğiniz otoparklarımız mevcuttur. Diğer türlü de her türlü toplu taşıma aracı ile kolaylıkla mekanlarımıza ulaşabilirsiniz. Şimdi ise tek yapmanız gereken şey internet sayfasından telefon numaralarına ulaşıp rezervasyon yaptırmak. Rezervasyonlar başladı ve gerçekten elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Şimdiden iyi eğlenceler diliyor, sevdikleriniz ile mutlu bir sene geçirmenizi diliyoruz.