KIZILAY'DAKİ OTELLERİN YILBAŞI PROGRAMLARI

blog yazısı ekle !

KIZILAY'DAKİ OTELLERİN YILBAŞI PROGRAMLARI

Ankara'da yılbaşı gecesi için Kızılay'daki oteller de hazırlıklarını tamamladı. Programlar yapıldı. Balo salonları hazırlandı. Yılbaşı sofrası için eşsiz lezzetlerin yer verildiği yeni yıl mönüleri belirlendi. Sıra Ankara'lı eğlence severleri beklemeye geldi.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Kızılay'daki otellerde genellikle eğlence 20:00'da konukların karşılanmasıyla başlanıyor. Ardından fasıl eşliğinde yemek müziğine başlanıyor. Müzik keyfi aralıksız olarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor. Yeni yılın ilk saatlerinde oryantal şov Ankaralı izleyenleriyle buluşuyor. Ardından eğlence günün ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

Kızılay'daki otellerde de yılbaşı gecesi için konuklara pek çok sürpriz düşünülmüş. Gece boyu yapılacak olan çekilişlerle davetlilere özel yılbaşı hediyeleri dağıtılacak.Kızılay'daki otellerin yeni yıl mönüleri de şimdiden belli. Başlangıçta ordövr tabağı ikram edilen Kızılay'daki otellerde, ara sıcakların ardından ana yemekte bir yılbaşı geleneği kestaneli hindi bulunuyor.

Meyve, pasta ve limitsiz içkinin bulunduğu fiks mönünün fiyatları 160 liradan başlıyor. Ayrıca yeni yıl gecesi için çocuklara özel mönü de bulunuyor.