KIZILAY MANGAL

blog yazısı ekle !

KIZILAY MANGAL

Şehrin merkezinde yürürken canınız bir anda mangal çekti. Tabi hemen bir köşeye eğilip mangalınızı yakıp üstüne etleri atmanın imkanı yok. Bu yüzden Ankara Kızılay'da sizlere hizmet vermek için hazır olan pek çok restoran bulunmakta.

Kızılay'daki tüm Mangal Restoranları için tıklayın
Kızılay Mangal


Sokaktan geçerken burnunuza gelen mangal kokularıyla sizleri cezbeden bu restoranlarda beyaz etten, kırmızı ete, köfteden, sakatat çeşitlerine kadar pek çok türde et yemeniz mümkündür.

Aynı zamanda kebapçı olarak da hizmet veren bu müesseselerde geniş bir yelpazede yiyecek bulabilirsiniz. Ayrıca yöresel tatların bulunduğu mezeler ve salatalarla da iştahınızı daha da artırabilirsiniz.

Kızılay'da mangal yapan mekanları Necatibey ve Selanik Caddelerinde bulabilmeniz mümkündür. Taze ve lezzetli etleri mangal usulü yiyebileceğiniz bu mekanlarda fiyatlar da uygundur.

Yine Sümer Sokak, Karanfil Sokak ve Belligün sokakta da hem dürüm, hem sakatat, hem de mangal yapan restoranlara girip midenize bayram ettirebilirsiniz.

Ayrıca Kızlayın göbeğinde bulunan Kızılay Alışveriş Merkezi'nde de mangal yiyebileceğiniz restoranları bulmanız mümkündür. Kızılay'da arkadaşlarınızla keyifli bir yemek yemek istiyorsanız bir çok mangal restoranını rahatlıkla bulabilir ve lezzetin doruklarına doğru tırmanabilirsiniz.