KIZILAY EVE PAKET SERVİS

blog yazısı ekle !

KIZILAY EVE PAKET SERVİS

Eğer Kızılay dolaylarında yaşıyorsanız zaten şanslısınız. Şehrin merkezinde oturma lüksünün yanı sıra pek çok cafe, restoran, bar sizin ayağınızın altında. Ama yok eğer evden çıkmayacağım eve paket servis isteyeceğim diyorsanız durum başka.

Kızılay'da tüm Paket Servisi yapan Mekanlar için tıklayınız
Kızılay Paket Servisi
Siz yine de şanslısınız. Çünkü Kızılay'da eve paket servis yaptırabileceğiniz pek çok restoran bugün hizmet vermekte. Canınız döner mi çekti, kebap mı? Çiğ köfte mi hamburger mi? Pizza mı ev yemeği mi? Zeytin yağlı mı istersiniz tere yağlı mı? Yanında tatlı ya da içecek de olsun mu? İşte tüm bu soruların yanıtını bulabileceğiniz seçeneklere sahipsiniz.

Bugün 400'e yakın cafe, restoran, kebapçı, dönerci, ev yemekçisi, artık aklınıza ne tür geliyorsa, paket servis hizmetiyle Kızılay ve yakın çevresine lezzetlerini göndermektedir.

Yalnızca eve değil iş yerlerinize de gönderilen bu hizmetten yararlanmak için yöntemse çok basit. Ya istediğinz restoranın telefonunu arayıp siparişinizi vereceksiniz, ya da internete girip yemek istediğiniz yemeği seçerek restorana bilgi vereceksiniz. Çabuk bir şekilde siparişiniz alındıktan sonra en geç yarım saat içerisinde yemeğiniz kapınızda olacaktır.