KEÇİÖREN RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

blog yazısı ekle !

KEÇİÖREN RESTORAN CAFE PASTANE VE MEKANLAR

Sevdikleriniz ile zaman geçirebileceğiniz ve oturup bir şeyler yiyebileceğiniz pek çok farklı nezih mekânlar Ankara da bulunuyor. Her semtte birbirinden güzel dekorasyonu olan mekânların farklı damaklara göre lezzet seçenekleri de fazlaca bulunmaktadır. Günün yorgunluğunu atmak ya da arkadaşlarınız ile güzel vakit geçirmek, sohbet etmek için her zevke göre mekân seçeneği bulunmaktadır. Keçiören restoran cafe pastane ve mekanlar gün içinde oturup yemek yiyebileceğiniz ya da bir şeyler içebileceğiniz şık ortamlardır. Trafik, stres ya da kalabalıktan bunalan herkesin zaman geçirmekten hoşlanacağı mekânlar da pek çok farklı damak tadına göre menülerde bulunuyor. Geniş ve ferah mekânlarda zaman geçirmek isteyenler bu mekânlar arasından tercihlerini yapabilirler.
Ankara ve çevresinde pek çok farklı alanlara kurulmuş kafe, pastane, restoran ve mekânlar bulunmaktadır. Her semtte farklı mekânlar hizmet vermektedir. Keçiören restoran cafe pastane ve mekanlar farklı konseptlerde hazırlanarak müşterilerinin dikkatini çekecek farklı görünümlere sahiptir. Başkent Ankara da bulunan iş alanları nedeni ile yemek ve toplantı imkânı sağlayan farklı seçeneklerde bulunuyor.

Tarihi Merkez Lokantası

Yenimahalle

devamını oku... Adres: M. Akif Ersoy Mah. Anadolu Bulvarı No: 74 / DK 6-3 DK 6-4 Yenimahalle-Ankara

Ankara Konağı

Yenimahalle

Ankara Konağı, düğün, nikah, davet kutlamalarınıza hizmet veren ferah ve şık bir mekandır.

Ankara Konağı Düğün Salonumuz, klimalı olup 1000 kişilik kapasitesiyle size rüya gibi bir düğün imkanı sunmaktadır.

Açık ve Kapalı alanlarıyla Düğün, Kına Gecesi, Nişan, Nikah, Sünnet, Mezuniyet Balosu, Şirket Yemekleri, Kongreler, yemekli, yemeksiz seçenekleriyle Özel Kutlamalar, Özel Kurum Toplantıları, Toplantı, Şirket Tanıtım, Seminerler, Kamu Kurum Toplantılarıyla bir çok kişinin tercihi olan Ankara Konağı güler yüzlü ve tecrübeli kadrosu ile size en iyi hizmeti sunmaktadır.
Amacımız siz değerli müşterimizi kaliteli salonumuzda verdiğimiz hizmetle memnun etmektir.

Salonumuzda profesyonel aşçı ve garsonlardan oluşan güçlü bir ekip hizmet vermektedir. Damak tadı konusunda uzman ve hijyen konusunda hassas olan ekibimiz, bundan önce olduğu gibi sonrasında da aynı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürecektir.

Rüya gibi bir düğün için siz isteğinizi söyleyin, gerisini bize bırakın.
devamını oku...
Adres: Çamlica mahallesi 137. Cadde no:2 Yenimahalle-Ankara

Lal Cafe Bistro

Keçiören

180 kişi oturma kapasiteli 2 adet özel toplantı , yemek ve organizasyonlar için tasarlanmış VIP Salonları , Çocuk oyun alanları , sigara içilebilen açık hava mekanı , dünya mutfağının seçkin yiyeceklerinden hazırlanmış geniş menüsü , tadına doyamıyacağınız eşsiz tatlıları , 40 yıllık hatırlı Türk ve Osmanlı kahveleri , Pazar günleri geniş açık büfe brunch ve özel iftar menüsüyle Keçiörende yeni adresiniz LAL CAFE BİSTROdevamını oku... Adres: Şerkat mah. 53. sok. No: 9/A Keçiören-Ankara

Kocatepe Kahve Evi (Keçiören Meydan)

Keçiören

devamını oku... Adres: Şefkat mah. Cumhuriyet cad. No: 12/10 Keçiören-Ankara


Akşam yemeği yerken hem sohbet etmek hem de iş Konuşmak isteyenler restoranlardan herhangi birini tercih ederek lezzetli bir iş yemeği yiyebilirler. Arkadaşları ile sohbet edip zaman geçirmek isteyenlerde kafeleri tercih ederek gençlere özel alanlarda güzel vakit geçirebilirler. Pasta sevenler pastanelerde birbirinden güzel pasta ve çeşitlerinin tadabilir ve sohbet edebilirler.

Ankara da kısa süre için bulunacaklar olan Keçiören restoran cafe pastane ve mekanlar arasından istediklerinde güzel vakit geçirerek yemeklerini yiyebilirler. Kısa süre içinde olsa bu şehrin güzel ve farklı mekânlarında zaman geçirme fırsatını bulabilirler. Her semtin kendine göre farklı ve güzel mekânları bulunmaktadır. Herkesin zevkine göre hazırlanmış özel mekânlarda zaman geçirmek isteyenlerin Ankara'ya gelmeleri yeterli olacaktır. Bu sayede istedikleri yerde zaman geçirebilirler. Kafelerde hazırlanmış olan özel konseptler sayesinde eğlenmek için bir araya gelen gençler daha güzel zaman geçirme fırsatı da bulmaktadır. Gün içinde bu mekânlarda zaman geçirmek ve dinlenmek isteyenler için sessiz ve sakin hoş mekânlarda bulunmaktadır.