KAVAKLIDERE'DE YILBAŞI PROGRAMLARI

blog yazısı ekle !

KAVAKLIDERE'DE YILBAŞI PROGRAMLARI

Ankara'nın gece hayatı denilince en hareketli yerlerinden biri de Kavaklıdere'dir. Meyhanelerden, fasıl mekanlarına, lüks otellerin eğlence programlarından, gençlerin dans edebileceği kulüp ve barlarakadar Ankara gece hayatına geniş bir yelpazede hizmet veren Kavaklıdere semtinde yılbaşı gecesi için pek çok alternatifiniz bulunuyor.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

2015'in son saatlerinde konuklarını ağırlamaya başlayan mekanlarda yeni yılın ilk sabahına kadar eğlence tam gaz devam ediyor.

Fasıl'dan Türk pop müziğine, eller havaya programlarından rock şarkılara ve dj performanslarına kadar pek çok müzik türünün eşlik edeceği yeni yıl gecenizde yılbaşı için sunulacak mönüler de oldukça lezzetli.

Ankara'nın en gözde mekanlarının bulunduğu Kavaklıdere'deki mekanlar çoktan yılbaşı için kollarını sıvamış durumda. Yılbaşı gecesi sahne alacak isimler, mekanın dekorasyonu, misafirlere sunulacak mönü, yeni yıl için konuklara hazırlanan sürprizler günler öncesinden belirlendi.Genellikle fiks mönü üzerinden ücretlendirmenin yapılacağı yeni yıl programlarında ortalama fiyat 150 ila 250 lira arasında değişiyor. Bazı mekanlar çocuklar özel program da hazırlıyor.

Ayrıca Kavaklıdere'deki lüks otellerin balo salonlarında da birbirinden farklı pek çok ünlü ismin programını izlemeniz mümkün.