İNCEK OYUN CAFE

blog yazısı ekle !

İNCEK OYUN CAFE

Oyun cafe; cafe anlayışına yeni bir konsept geliştiren farklı tarz cafe deneyimini müşterilerine sunan cafelerdir. Yani bir yandan cafe hizmetleri size sunulurken diğer yandan da çocuklarınız oyun parkurlarında gönüllerince eğlenebilmektedirler. Bu durum en çok çocuklarıyla birlikte ailece cafede eğlenmek isteyen herkes için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır. Çocuklarınız top havuzunda ya da tramplenlerde gönüllerince eğlenirken sizde eşinizle ya da misafirlerinizle güzel bir kahvaltı yapabilir veya sohbet ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Ankara son zamanlarda bir hayli büyümüş ve oldukça kalabalık bir hale gelmiştir. Bu da çocuklar için oyun oynatacak ve zaman geçirebilecek yerlerin azalması anlamına gelmektedir. Hele birde çocuklarınız daha küçük yaşlarda ise durum daha sıkıntılı hale gelmekte ve neredeys e evinizden dışarı çıkmak bile sizin için zor bir hale gelebilmektedir. İşte İncek oyun cafe bu sorunun ortadan kalkması için müşterilerine hizmet vermektedir.

Pique Çocuk Restoran ve Club

Bilkent

devamını oku... Adres: Üniversiteler Mahallesi 1597. Cadde 3/13 Bilkent Station Bilkent-Çankaya-Ankara

Narquilla

Çayyolu

Çayyolu'nun eskimeyen durağı, ankara için birçok ilkin adresi olan Narquilla, 2007 senesinin eylül ayında kapılarını siz misafirlerine ilk kez açarken sadece ve sadece en güzeli en yeniyi sunmayı ilke edinmiştir.

Çimler üstündeki minderleriyle, geceyi sabaha kavuşturan ışıl ışıl geceleriyle, yeri geldiğinde kahvenizi yudumlarken, yeri geldiğinde kadehinizi kaldırırken; Narquilla, birçok Ankaralının anılarında yer etmiştir.

Zengin menüsü ve keyifli ortamı ile günün her saatinde ayrı bir tat alabileceğiniz, dev ekranlarda maç izleme olanağı olan, gruplara özel doğum günü ve partiler düzenleyebileceğiniz park caddesinin ilk mekanlarından biridir Narquilla.

Haftasonları düzenlenen karaoke ve canlı müzik geceleri ile haftanın yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atabilir, özel günlerinizde sadece siz ve arkadaşlarınızla birlikte kendi organizasyonlarınızı yapabilirsiniz.

Geçmiş senelerde olduğu gibi her zaman misafirlerine rahat bir ortam sunmayı ve kaliteli yiyecek içecek ve en iyi nargile prensibiyle Ankaralıların senelerdir vazgeçemediği Narquilla'da sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

devamını oku...
Adres: Park Caddesi Alımcı villaları 4/6 Çayyolu-Ankara

By Noyan Meyhanesi - The NYN Republic

Çayyolu

devamını oku... Adres: Prof. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2864. sok. Park Caddesi No:3 Çayyolu-Ankara

TUQA Lounge

Bilkent

BİLKENT NARGİLE CAFE

Nargile severler, nargileye o kadar bağlıdır ki ne marpuç ne de tütünlerini kolay kolay değiştirmezler. Dolayısı ile nargileyi içerken alıştıkları mekanlardan da hemen vazgeçemezler. Nargile içebilmek için özel mekanlar vardır ve genellikle nargile cafe olarak adlandırılır. Ankara'nın çeşitli semtlerinde, caddelerde, sokaklarında nargile cafe çoktur. Ancak kaliteli ürün ve hizmet sunanı bulmak tecrübe ister. Bilkent nargile cafe gidilmesi gereken nezih mekanlardandır. Bilkent nargile cafe dışında otantik, ucuz, pahalı daha bir sürü nargile mekanını Ankara'da bulabilirsiniz.

Nargilenin önemli parçalarından marpuç, lüle, şişe ve ser; hoş sohbetler için de önemli parçalardandır. Nargilenin sağlığı olumsuz yönde etkilediği söylense de ortamda edilen sohbetler, muhabbetler insanın ruhuna, zihnine sağladığı faydalar göz ardı edilmemelidir. Arkadaşlar ile beraber nargile içmek, masa etrafında toplanıp konuşmak, bu konuşmaya nargilenin lezzet katması göz ardı edilemez.

Ankara'da hoş sohbetlerin yapılabileceği, güzel ve özenle hazırlanan nargile mekanlarından biri de Tuqa Lounge cafe Bilkent de nargile keyfine bekleriz. Tuqa Lounge cafe Bilkent mekânın isminde geçen Tuqa; insanın mutlu hissettiği yerlere gitmesi ve mutlu hissettiren insanlarla zaman geçirmesi gibi anlamlara gelmektedir. Dolayısı ile mekânda ismine yakışır şekilde huzur dolu ambiyansa ve kaliteli ekibe sahiptir. Müşterilerini güler yüzle karşılamakta ve mekândan memnun bir şekilde ayrılmasını amaçlamaktadır.

Nargile uzun yıllardır kültürümüzde var olan bir motiftir. Günümüzde de tadını yumuşatmak veya farklı tatlar sunmak için nargileye çeşitli aromalar eklenmiştir. Buna bağlı olarak nargile severleri bir kez daha etkilemeyi başarmıştır. Tuqa Lounge cafe Bilkent, nargilenin yeni dönem tatlarının yanı sıra içecek ve yiyeceklerinde en çeşitlilerini bulabileceğiniz restoran konseptini de görebilirsiniz. Yani ister restoran konsepti ile bu mekâna gelip bir şeyler yiyebileceğiniz gibi sadece nargile konseptinden de yararlanabilirsiniz. Buna bağlı olarak müşterilere kolaylık sağlamak, seçenekler arasında kaybolmalarını önlemek için günün seçimleri ile bir liste oluşturulur. Bu liste günlük olarak belirlenir. Yiyecek ve içeceklerin karşısında yer alan fiyatlarda oldukça makuldür. Tadına doyum olmayan yemekler, kültürümüzün vazgeçilmezlerinden nargile ve kaliteli hizmet hepsi bir arada.

Tuqa Lounge cafe Bilkent mekânından gerek müşteriler ayrılırken gerek web sayfasında gönderilen yorumlar gösteriyor ki, müşterilerin zaman geçirdiği süre boyunca güzel zamanlar geçirerek mekânın daimî müşterileri haline gelmektedir.

Tuqa Lounge cafe Bilkent, haftanın her günü açık, müşterilerine en kaliteli hizmeti günün her saatinde sunmaktadır. Sabah 09.00 da kapılarını açarak gece saat 02.00 gibi hizmete ara verilmektedir. İster hafta sonu ister hafta içi kendinizi iyi hissedeceğiniz en ideal mekanlardandır. Web sayfasında yer alan iletişim bilgileri ile görülerinizi, sorularınızı en yetkili kişiye ileterek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Nargilenin yükseliş dönemine geçtiği son günler de aromalar ile tatlandırılması, nargileye yeni bir bakış açısı getirmiştir. Dolayısı ile Bilkent nargile cafe veya Tuqa Lounge cafe Bilkent'te nargile tercih ederken seçenekler arasında kaybolacaksınız.

Bilkent nargile cafe, nargileyi hazırlamak için büyük titizlik göstermektedir. Nargile tiryakileri bir solukta içine çektiği nargile, hazırlanırken aslında bu kadar kolay olmuyor. Kısaca nargilenin hazırlık aşamasından bahsedelim: Nargile aparatının hazırlanması, farklı bölümlerinin birleştirilmesinden başka tütünde aşamalardan geçerek nargileye yerleştiriliyor. Nargilede kullanılmak için tömbeki seçilir. Bu tütün yani tömbeki içilmeden önce minik parçalara bölünür. Ardından ıslatılır ve bir gece bekletilir. Bekleyen tütün sudan çıkarılıp suyu süzdürülüp lüleye sarılır.

Tuqa Lounge cafe Bilkent, artık tömbekiyi geride bırakarak yeni tütün çeşitlerine yer vermektedir. Böylece yeni nesil nargile keyfi ortaya çıkmıştır.devamını oku...
Adres: Beytepe Mahallesi 1621. Sokak Ufuk Çarşısı No:1/1 Bilkent 3 - Ankara

RON Cafe

İncek

MEKANIMIZDA SABAH KÖY KAHVALTISI, OYUN (OKEY , TAVLA ,SANTRAÇ ,KAĞIT OYUNLARI , MONOPOLY , RİSK , SCRABBLE, TABU, TAROT , JENGA , DAMA ) NARGİLE VE DÜNYA MUTFAĞI İLE HİZMETİNİZDEYIZdevamını oku... Adres: Kızılcaşar Mah. İncek Bulv. No:118 İncek-Ankara

The Match Cafe

Çayyolu

ÇAYYOLU PARK CADDESİNDE ESKİ 5T5 BİSTRO CAFE'NİN İSİM DEĞİŞTİRMESİYLE HİZEMETE DEVAM ETMEKTEDİR.

CAFEMİZDE DÜNYA MUTFAĞININ SEÇKİN YEMEKLERİ.
ALKOLSÜZ İÇECEKLER.
NARGİLE ÇEŞİTLERİ (BAHREYN-EL FAKİR-NAKLA-STARBUZZ)
MASA OYUNLARI: OKEY-KART-TAVLA-SATRANÇ-TABU-MONOPOLY-SCRABLE-RİSK-TABU VS
BULABİLİRSİNİZ...

BİRÇOK ÜNİVERSİTENİN MERKEZ NOKTASINDA BULUNAN PARK CADDESİNİN ESKİ MEKANLARINDANDIR....
devamını oku...
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alımcı Villaları 4/4 Park Caddesi Çayyolu-Ankara


Oyun Cafe Hizmetleri Nelerdir?

Oyun cafe hizmetleri denildiği zaman akıllara ilk olarak oyun parkurları bulunan cafeler gelmektedir. Nitekim bu tespit son derece doğrudur. Yani siz sevdiklerinize veya ailenizle cafede bir şeyler içip, keyifli bir sohbet ederken çocuklarınız da son derece güvenli oyun parkurlarında dilediklerince eğlenebilecekler.

Oyun parkuru demişken güvenlik önlemlerinden bahsetmeden olmaz. Nitekim her ebeveyn çocuklarının güven içerisinde oynamasını ister. Bu sebeple de İncek oyun cafe içerisinde bulunan oyuncaklar en ileri şartlarda güvenlik önlemlerine sahip yapıda tasarlanmıştır. Yani sivri ve sert köşelerden arındırılmış, mümkün olduğunca sert malzemeler kullanılmamış ya da üzerleri yumuşak malzemelerle kaplanmış oyuncaklar ve zemin tercih edilmektedir.

Oyun Cafelerde Ne Tür Oyunlar Bulunur?

Oyun cafeler hem ailelerin hem de çocukların bir an bile olsa rahat bir nefes almasını sağlayacak mekanlardır. Çocuklarınızın keyifli bir vakit geçirebilmesi için tüm detaylar düşünülmüş olup hemen hemen yaşına ve kapasitesine uygun tüm oyunları bulmak mümkündür. Hem kişisel hem de bedensel gelişimini destekleyecek yapıdaki oyunlar bulunmaktadır. Top oyunları, tramplen, top havuzu ve daha nice oyun bulmak mümkündür.

Ayrıca anne ve çocuk gelişimini sağlayacak etkinliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Anne ve çocuk birlikte resimler ve boyamalar yapabildiği gibi birçok doğum günü organizasyonuna da ev sahipliği yapmaktadır. Yani çocuklar aileleriyle birlikte rahat bir şekilde eğlenebildiği gibi aileler de çocuklarının bu mutlu anlarına tanıklık edebilmektedir.

İncek Oyun Cafe Nerede?

Her cafe oyun cafe olamadığı gibi daha önceden de bahsettiğimiz gibi her şeyden önce güvenlik tedbirleri gelmektedir. Bu sebeple tercih ettiğiniz oyun cafenin azami derecede güvenlik önlemlerine uymuş olmasına dikkat edilmelidir. Bu iş hiç şüphesiz ebeveynlerin yapması gereken bir denetimdir. Bu sebeple iyi bir İncek oyun cafe önerisi arıyorsanız internet sitemizden size en uygun İncek oyun cafeyi tercih edebilirsiniz.