İNCEK KAHVALTI

blog yazısı ekle !

İNCEK KAHVALTI

Son yıllarda başkentte iyiden iyiye gözde ilçelerden birine dönüşen İncek kahvaltı mekânlarıyla da birçok ilçeye fark atmış durumda. Ankara'nın sürekli gelişmekte olan ilçesinde yeni yeni kurulmaya başlayan sitelerin yanında, doğayla iç içe birçok mekan mevcut.

İncek'teki tüm Brunch - Kahvaltı Mekanları için tıklayınız
İncek Brunch - Kahvaltı Mekanları


Metropolün gürültüsünden, trafiğinden ve kalabalığından uzak, sessiz ve sakin mekânlarda kahvaltı yapabileceğiniz İncek'te aynı zamanda kitap veya gazetenizi okurken güneşlenebilir, yanınızdaki sevdiğiniz insanlarla hoşça vakit geçirebilirsiniz. Sadece kahvaltı değil, güzel akşam yemekleri yiyebileceğiniz restoran, cafe gibi kaliteli mekânların yanı sıra meyhane sevenler için en kaliteli olanları da yine İncek'te bulunmakta. Kahvaltılarında kendi yetiştirdiği ve tamamen doğal sebzeleri kullanan ekolojik bahçe tipinden mekanlarda aynı zamanda ev yemekleri ve yöresel yemekler de tadabilirsiniz. Açık alanda, çardağın altında özellikle hafta sonları ailenizle birlikte köy kahvaltısı yapabileceğiniz mekânlar güne güzel başlamanızı ve aynı şekilde devam ettirmenizi sağlayacak.

Başkent Ankara yılların deneyimli işletme sahiplerinin özenle hizmet verdiği, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan mekânlara sahip. Günün her saati rahatlıkla eğlenebileceğiniz bar ve pub gibi mekânlar da başkentte bolca bulunmakta. Ankara'nın özellikle Kızılay, Bahçelievler, Maltepe gibi semtlerinde her biri diğerinden farklı, her kesime hitap eden bu mekânlarda bir yandan yemeğinizi yiyip içkinizi yudumlarken diğer yandan canlı müzik eşliğinde yapılan eğlencelerle de coşabilirsiniz.

Ankara bir deniz kenarı şehri değil belki ama İncek'te kaliteli balık yiyebileceğiniz lüks restoranlar da mevcut. Taze ve günlük getirilen balıklar sunan restoranlar olduğu gibi kendi çiftliğinde yetiştirdiği ürünleri de sunan mekânlar bulunuyor. Bunun yanı sıra sevgilinizle birlikte gidebileceğiniz ve romantik anlar yaşayabileceğiniz mekânlar da var. Yeşillikler içinde ve tertemiz hava eşliğinde güzel bir Pazar sabahı köy kahvaltısı veya lezzetli bir akşam yemeği yiyebilir, ardından şehrin içinde bulunan barlarda veya publarda eğlenebilirsiniz.

Kısacası İncek, ister çok yoğun ister daha az yorucu olan her ne işle meşgul olursanız olun, haftanın her günü eşsiz lezzetler ve eğlenceler bulabileceğiniz, her keseye hitap eden mekanlarıyla Ankara'nın incisi olduğunu kanıtlıyor. Siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız ilk fırsatta İncek'teki eğlence hayatını denemenizde fayda var.