GOP PASTANE

blog yazısı ekle !

GOP PASTANE

GOP, Ankara Çankaya'nın en güzel mahallelerinden biridir. Birçok önemli yere yakın olmasıyla da bilinen GOP herkese hitap eden bir mahalle olmuştur. Herkesin rahatlıkla yapabileceği bir aktivite muhakkak olan bir yer olması sebebiyle her gün binlerce kişinin de ziyaret ettiği bir yerdir. Yapılacak aktiviteler ve keyifle zaman geçirmek demişken son zamanlarda trendleri tavan yapan mekanlar yani pastaneler akıllara gelmektedir. GOP pastaneleriyle de Ankara'ya ün salmış bir yerdir.

Keyifli Bir Zaman Geçirmek İçin Pastaneler Uygun Mudur?

Pastane denildiği zaman akıllara sadece tatlı ve tuzlu yiyeceklerin bulunduğu mekanlar olarak gelmemelidir. Yani bu şekilde bir kısıtlama yapmak pek doğru sayılmaz. Çünkü artık pastanelerde sabah güzel bir kahvaltı yaparak güne başlayacağınız mekanlar olmuşlardır. Diğer bir yandan ailenizle, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla da keyifli bir zaman geçirebileceğiniz ender ve seçkin mekanlardan biridir. Peki, ama pastanede keyifli bir zaman nasıl geçirilir? Bu sorunun birçok cevabı olabilmektedir. Özellikle de imkanların artmasıyla birlikte yeme ve içme gibi faaliyetlerin sınırsız olması güzel bir zaman geçirmek için bir hayli yeterlidir.

Sadece yeme ve içme olarak düşünülmemelidir. Yani istediğiniz gibi bir doğum günü organizasyonu, iş toplantılarınızı, nişan ve sünnet düğünü gibi organizasyonlarınız için muhteşem bir mekân olabilmektedir. Diğer bir yandan GOP pastane müşterilerine sadece kendi mekânında değil sizin belirlediğiniz yere pasta, tatlı ve tuzlu yiyecekler ile içeceklerin servisini de yapabilmektedir. Bu sayede organizasyonlarınız daha kusursuz olabilir ve davetlileriniz çok daha memnun kalır.

Ankara oldukça büyük bir şehirdir. Hal böyle olunca da güzelliklerin yanında birçok dezavantaj da ortaya çıkmaktadır. Mesela yoğun bir trafik işe giderken, işinizden çıkarken ya da herhangi bir yere giderken yeterince sizi gerebilmektedir. Bir başka taraftan gün içerisinde herkesi oldukça yoğun bir tempo beklemektedir. İşte tüm bunlardan bir an bile olsun kaçabilmek için GOP pastane son derece ideal mekandır.

Divan Pub

Tunalı

Divan'ın süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle, deneyimli şeflerimizin en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığı açık büfe kahvaltısı, Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ve bar hizmetiyle gün boyu konuklarını ağırlayan Divan Pub, hafif bir tabak atıştırmalıktan, leziz bir öğüne, tüm damak zevklerini beğeninize sunuyor. Divan Pub'ın zarif ve rahat atmosferinde mükemmel bir kahvaltı, verimli bir iş yemeği ya da dost sohbetleriyle çeşnilenen bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.devamını oku... Adres: Tunalı Hilmi Cad. Güniz Sok. No:42 (Divan Otel İçi) Kavaklıdere-Ankara

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara


Pastaneler Sağlıklı Ve Hijyenik Mekânlar Mıdır?

Artık insanların daha bilinçlenmesi ile birlikte ortaya yediğine, içtiğine ve daha birçok konuya daha fazla dikkat eden bir topluluk ortaya çıktı. Aslına bakılırsa bu sayede kaliteli pastane ve bu tür işletmelerin önemi bir hayli artmıştır. Ama yine de insanların akıllarına takılan en önemli sorulardan biri de pastaneler sağlıklı ve hijyenik mekanlar mıdır? Hiçbir şekilde temizlik hizmetlerinden, sağlıktan ve hijyenden ödün vermeyen pastaneler ve mamulleri son derece sağlıklı ve hijyeniktir. İçiniz rahat bir şekilde hem siz tüketebilir hem de sevdiklerinize gönül rahatlığıyla ikram edebilirsiniz.

Ankara büyük bir şehir olduğu için her yerde neredeyse onlarca pastane görebilmeniz mümkündür. Ama bu işletmelerin hepsi aynı kalitede midir denildiği zaman önce durup bir düşünmek gerekir. Bu sebeple en çok tercih edilen ve ismi kaliteyle özdeşmiş GOP pastane tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

AFİYET OLSUN…