GÖLBAŞI MANGAL RESTORANI

blog yazısı ekle !

GÖLBAŞI MANGAL RESTORANI

Millet olarak en düşkün olduğumuz yemeklerden biri de mangaldır. İlk fırsatını bulduğumuzda hemen bir ateş yakar ve et, tavuk, köfte veya bir sebze için mangal hazırlarız. Ayrıca tatil günlerimizde mangal yakmak bir keyiftir. Odun ateşi ve mangal kömürü ile birlikte bu duygu herkes için vazgeçilmez bir keyiftir. Mangal ateşinin pişirilen ete, tavuğa ya da sebzelere daha aromatik lezzet kattığı da bir gerçektir.

Mangal Restoranı Neden Gereklidir?

Mangalın yemek kültürümüzde ki yeri bir hayli önemlidir. Hatta küçük yaşlarda bile çocuklar ailesinin gözetiminde mangal ateşi yakmayı ve mangal düzenini öğrenmektedir. Bizim için bu kadar önemli olan mangal için gidilecek yerlerde çok önemlidir. Ama son zamanlarda artan orman yangınları ve şehirleşmenin getirdiği yer sıkıntısı insanları mangal keyfi yapabilecekleri alternatif mekanlara yönlendirmiştir. İşte bunlardan biri de Gölbaşı mangal restoranıdır.

Ankara'da bir yandan yoğun iş gündemi diğer yandan sıkışık trafik bir de üstüne gündelik sıkıntılar eklenince sıkıntı stres hat safhaya çıkmakta bu da beraberinde birçok ruhsal bunalımları ve psikolojik sorunları getirmektedir. İnsanlar bu sıkıntılardan bir an olsun uzaklaşabilecekleri yerler aramaktadır. Ankara içerisinde mangal yapmaya müsait yerler bulunması bir hayli güç olduğu gibi bir de kış dönemlerine denk geldiyseniz işiniz çok daha zordur. İşte bu gibi sorunların üstesinden gelebilmek için mangal restoranlar tam da size uygun mekanlardır.

Şirin Bahçe

Gölbaşı

Şirin Bahçe'miz Gölbaşı Haymana yolu üzerinde 4 yıldır siz değerli konuklarımıza hizmet vermektedir. 1000 metrekarelik tamamen çim alan üzerinde uzun emeklerle yetişmiş meyve ağaçlarımız altında, kahvaltı, mangal, kır nikahı, outdor yerleşkesi olarak profesyonel ekibimizle birlikte siz değerli konuklarımıza hizmet sunmaktayız.


Kıramadığımız konuklarımız için yaptığımız tüm organizasyonlarımızı artık bizi tercih eden tüm konuklarımız için planlamaktayız. Samimi bir ortamda kır nikahı başta olmak üzere düğün , nişan, kına doğum günü ve diğer toplantılarınıza ev sahipliği yapmaktan şirin bahçe ailesi olarak büyük sevinç duyarız.

devamını oku...
Adres: Hacıhasan Mahallesi, 1709. Sk. No: 20/A Gölbaşı - Ankara

Köşk Et & Balık Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Haymana Yolu 3.km Karşıyaka Mahallesi 634.Sokak No:4 Gölbaşı-Ankara

Fiz Meyhane

Ümitköy

Mekanımız şık ama mütevazı dekorasyonu ile gözünüze hitap ederken, nefis soğuk mezelerimiz, güveçte sıcak yemeklerimiz ile damak tadınıza da hitap ediyoruz.

Keyifli rakı masalarının, birer kadeh şarabın yanında edilen hoş muhabbetlerin veya eğlenceli bira toplantılarının Ümitköy'deki adresiyiz.

Sizleri yeşilin içindeki küçük saklı bahçemizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Gelin, ailemizin bir parçası olun.
devamını oku...
Adres: Mutlukent Mahallesi 1946. Sokak No:3 Ümitköy-Ankara

İncek Sofrası

İncek

17 Yıllık tecrübesi ile şehrin gürültüsünden uzak,yeşillikler içindeki huzurlu,lezzetli bir masayı sevdiklerinizle paylaşın. Canlı Akordiyon müziği eşliğinde keyifli bir akşam yemeğinin keyfine varın. Sizler yemeğinizin ve ortamın huzurunu yaşarken, çocuklarınızda oyun parkında güvenle eğlensinler.

CANLI MÜZİK

 • Köy Kahvaltısı
 • Mangal Keyfi
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Organizasyonları
 • Toplantı Organizasyonları
 • Özel Günler
 • Toplu Yemekler
 • Oyun Parkı
 • Otopark
 • Paket Servis
 • Wireless

Kahvaltı 40 TL
Cuma Cumartesi canlı müzik
Kapalı alanda mangal keyfi
devamını oku...
Adres: İncek Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:3 İncek-Ankara

Aydora Cafe Restaurant

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Hacılar Mah. 1418. Cad. No: 31 Gölbaşı-Ankara

Yarens Saklı Bahçe

İncek

Ankara Gölbaşı İncek mahallesinde 3 yıllık geçmişi olan, yeşillikler içinde bir mekan Yarens Saklıbahçe, Filiz Egin ve Hicran Gürsoy isimli iki kuzenin sahibi olduğu aile işletmesi Balıkesir'den getirdikleri kuzu etlerini ve Afyon'dan gelen dana etlerini hem kendir pişir kendin ye olarak sunuyor hem de arzu eden misafirlerine kendileri hazırlıyorlar. Mevsiminde hazırladıkları salatalar 4 farklı çeşitte sunulurken, zengin meze seçenekleri ise ızgaranın lezzet tamamlayıcısı oluyor. 250 kişilik açık alanda çardak ve kamelyalarla hizmet verirken kışın ise 60 kişilik kapalı alanında şömine sefasını misafirleriyle paylaşıyorlar.devamını oku... Adres: Seçkin Sokak No:21 İncek-Ankara

Paşa Restaurant & Kır Bahçesi

Gölbaşı

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü Paşa Restaurant& Kır bahçesinde gelin beraber gerçekleştirelim. Bize ilk geldiğiniz günden itibaren hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirene kadar her anını beraber planlıyacağımız kusursuz bir düğün için alanında uzman ekibimizle dilediğiniz heran sizinleyiz.

Özenle hazırlanmış menüleri ile modern kır düğünü anlayışını bütçenize uygun bir şekilde sunabilmek için kaliteyi bozmadan sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Ayrıca kır bahçemizde doğum günü partisinden kahvaltıya, piknikten akşam yemeğine tüm özel gün ve organizasyonlarınızda az yada kalabalık bir grupla dilediğiniz gibi hoşca vakit geçirebilmeniz için Paşa Restaurant ailesi olarak sizlerleyiz.

Zengin menülerimiz ve uzman ekibimiz ile dolu dolu bir lezzet şölenine sizleride bekleriz. 400 kişilik kapalı alanı ve 1200 kişilik kır bahçesi ile eşsiz organizasyonlara imza atmayı hedefleyen Paşa Restaurant & Kır Düğünü masalsı başlangıçlar için en doğru seçim...devamını oku...
Adres: Karşıyaka Mah. Haymana Yolu 4. Km No:169 Gölbaşı-Ankara

Bitez Yalısı

Gölbaşı

devamını oku... Adres: Konya Yolu Sahil Caddesi No: 28 Gölbaşı-Ankara


Kendin Pişir Kendin Ye!

Mangal restoranlarının en büyük özelliği nitekim özenle hazırlanmış et, köfte, kıyma, tavuk, adana kebap, urfa kebap ve daha nice mangal için hazırlanmış ürünlerdir. Ayrıca önceden hazırlanmış mangal, size kapalı mekânda mangal keyfi yapmanızı sağlamaktadır. Yani kendiniz pişirip kendiniz yiyorsunuz.

Aileniz, arkadaşlarınız, misafirleriniz için en güzel mekanlardan biridir mangal restoranları. İstediğiniz kadar yiyebileceğiniz ve alkollü ya da alkolsüz içeceklerinizi de rahatlıkla tüketebileceğiniz mekanlardır. Ayrıca hiçbir yeri de riske atmadan ya da yangın çıkacak endişesi olmadan gönül rahatlığıyla mangal keyfi yapabilirsiniz.

Nezih ve Gözde Gölbaşı Mangal Restoranı

Mangalı mangal yapan nitekim yanımızda bulunan sevdiklerimiz, ailemiz, arkadaşlarımız veya misafirlerimizdir. Mangal restoranında bu kişilere uygun mekanlar olmadıktan sonra o mangal keyfinin hiçbir anlamı kalmayacaktır. İşte bu yüzden tercih edeceğiniz mangal restoranı size ve misafirlerinize en uygun mekân olmak zorundadır. Bu sebeple nezih ve kaliteli bir mangal restoranı tercih etmeniz daha keyifli bir zaman yaşamanızı sağlayacaktır.

Gönlünüze göre eğlenebileceğiniz mekanları tercih etmelisiniz. Alkollü ya da alkolsüz mekân olmasına dikkat edebilir ve içeceğinizi rahatlıkla içebilirsiniz. Ayrıca canlı müzik yapan bir mangal restoranı tercih ederseniz hem müzik keyfi yapabilir hem de mangal keyfinizi yapabilirsiniz. Aslına bakılırsa açık alanlardan çok daha fazla avantajı olan Gölbaşı mangal restoranını tercih etmenizi öneririz.