GAZİ OSMAN PAŞA'DA YILBAŞI EĞLENCE MEKANLARI

blog yazısı ekle !

GAZİ OSMAN PAŞA'DA YILBAŞI EĞLENCE MEKANLARI

Ankara'da her zaman eğlenmek içi seçtiğiniz mekanlar sizlere muhteşem bir yılbaşı gecesi yaşatmak için harika bir program hazırladılar. Gazi Osman Paşa'daki en işlek meyhanelerden birinde eğlence fasılla başlıyor, Eski 45'liklerle deva ediyor. Sahneye çıkan orkestra sizi coştururken bütün gece boyunca ünlü bir keman virtüözü eğlencenize eşlik ediyor.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Gazi Osman Paşa'daki mekanların olmazsa olması oryantal şovlar. Gece boyunca canlı müzikle coştuğunuz yılbaşı gecesinde muhakkak yeni yılın ilk dakikalarında bir oryantal şov izlemeniz mümkün. ayrıca havai fişek şovdan, noel babanın hediyelerine pek çok sürpriz de Gazi Osman Paşa'daki mekanlarda sizleri bekliyor olacak.

Mekanların mönüleriyse oldukça zengin. Yılbaşı gecesi önce gözünüzü sonra karnınızı doyuracak yemek ve çeşitleriyle size vaadedilen cümle, 'yemek, sınırsız içki ve dibine kadar eğlence'.

Gazi Osman Paşa'daki mekanların mönüleri önce başlangıç yemekleriyle başlıyor.
Ara sıcaklarda genellikle paçanga ve üçgen börek, sosis ya da misket köftenin sunulduğu yılbaşı mönüsünde ana yemekler balıktan, hindi dolmasına kadar çeşitlilik gösteriyor.Tatlı, meyve ve kuruyemişin bulunduğu fiks menülerde gece sonunda mutlaka mide rahatlatıcı bir çorba da müşterilere ikram ediliyor.