ETİMESGUT DÖNERCİ

blog yazısı ekle !

ETİMESGUT DÖNERCİ

Döner en çok tüketilen milli fastfood yiyeceklerin başında yer almaktadır. Hal böyle olunca da neredeyse her ilçe, her semt ve hatta her mahallede birçok dönerci görmek mümkündür. Tabi her dönerci aynı lezzette döner yapabilmesi beklenemez. Bu sebeple de dönerin lezzet sırlarını bilmek damak tadınıza en uygun döneri yiyebilmenizi sağlayacaktır. Özellikle dönerin içerisinde kullanılan baharat çeşitleri her dönercinin kendi lezzeti olarak sunulduğu için çeşnili ve baharatlı dönerinizi istediğiniz gibi afiyetle yiyebilirsiniz.

Döner Çeşitleri Nelerdir?

Döner denildiği zaman hiç şüphesiz akıllara ilk olarak et döner gelmektedir. Zaten dönerin en lezzetli hali de kırmızı et olarak bilinen dana etinden özel olarak hazırlanan dönerdir. Ama artık günümüzde tavuk dönerde bir hayli tercih edilen dönerlerden biri olarak sofralarımızda yerini almıştır. Yani et ve tavuk dönerin haricinde başka çeşit etler ile de döner yapmak mümkündür. Ama bu döner çeşitleri daha çok yöresel oldukları için pek tercih edilen çeşitler olmamaktadır.

Yoğurtlu et ve tavuk döner, Dürüm et ve tavuk döner, Brioche et ve tavuk döner, Tombik et ve tavuk döner, Kilo ile et ve tavuk döner, Sandviç et ve tavuk döner, Pilav üstü et ve tavuk döner, Beyti et ve tavuk döner, Porsiyon et ve tavuk döner, İskender et ve tavuk döner. Tabi bu saydıklarımız en çok bilinen ve tercih edilen dönerlerdir. Bu listeyi daha da uzatmamız mümkündür.

Validebağ Cafe Restaurant

Eryaman

Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet baloları ve doğum günleri gibi tüm özel davet ve organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için buradayız. Siz hayal edin biz size hayallerinizi yaşatalım...

Validebağ Kına Evi, balo, kına, nişan, sünnet mezuniyet balosu, doğum günü partisi ve özel kutlamalar gibi etkinlikler için en doğru adrestir. Sunduğumuz kusursuz hizmet, bahçe içi merkezi konum, geniş otopark seçenekleri ile unutulmaz organizasyonların en ideal mekânıdır.

Deneyimli mutfak ekibi, özel menüleri ile organizasyonları aynı zamanda ziyafet şölenine çevirmektedir. Profesyonel organizasyon planlaması ordövrden pastaya, müzikten dekorasyona kadar tüm ayrıntıları kapsamaktadır.

Sonuç; siz düş kurun, biz düşünüzü ömür boyu sürecek anılara çevirelim.
devamını oku...
Adres: Şehit Osman Avcı Mahallesi 61. Sokak 2. Etap (Yunus Emre Parkı içi ) 3/A Eryaman-Ankara

Camel Cafe Bistro

Eryaman

Camel Cafe 2013 yılında sizlerle tanışma şerefine erişti. Türk ve Dünya mutfağından çeşitli lezzetleri sizlere sunmak için kapılarını açtı. Eşsiz dekor ve görseli ile Eryaman'da bir ilk… Camel Cafe eşsiz lezzetlerin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile sıra dışı mimarisi Ankara'nın elit mekanların dan biri olmaya hızla devam ediyor. 70 kişi kapasiteli VIP salonlarımızda, iş yemeklerinizden grup toplantılarınıza ve diğer özel günleriniz de Camel Cafe'nin canlı müzik eşliğinde size özel menüleri tadabilir, tatlı çeşitleriyle kendinizi şımarta bilirsiniz… Her gün mükemmel kahvaltı çeşitleriyle güne başlamanın keyfini bizimle yaşayın. Camel Cafe ye geldiğiniz her saatte tadacağınız lezzetler, oyun ve eğlence bulabileceğiniz için keyifli saatler hiç tükenmez.devamını oku... Adres: Şeker Mah. 1. Etap 1417, Sok. no:7/D

Tuva Kebap & Baklava

Eryaman

devamını oku... Adres: Altay Mahallesi Orhan Bey Caddesi No:5/A Eryaman-Ankara

Neşve Çay-Kahve Evi

Bağlıca

Neşve Çay-Kahve Evi

Türkiye'nin büyüyen lezzeti Neşve Çay-Kahve Evi Ankara'da sadece Bağlıca'da

Her an mutluluk için çıktığımız yolda; Türkiye'nin bir çok ilinde, 29 noktada, neşe, keyif ve mutluluk vermeye devam eden yerli marka, Türkiye'nin ilk yerli gurme çay-kahve evi olan Neşve Çay-Kahve Evi artık Bağlıca'da. Neşve'nin kelime anlamı; neşe ve keyif.
devamını oku...
Adres: Bağlıca mah. Merkez cad. No:13 B-3 Bağlıca-Ankara


Etimesgut Dönerci

Döner günün her saatinde yenilebilecek bir yemektir. Özellikle Ankara gibi günün her saati bir hayli hareketli olan bir şehir için döner biraz daha fazla önem kazanmaktadır. Etimesgut'ta Ankara'nın metropol ilçelerinden biri olması sebebiyle birçok dönerci Etimesgut'ta müşterilerine hizmet vermektedir. Her çeşit döneri taze ve en lezzetli şekilde yiyebileceğiniz dönercilerden bazıları 7 gün 24 saat olarak hizmet verirken bazıları ise mesai saatleri ve sonrasında da akşam saatlerine kadar hizmet vermektedir. Böylece size en uygun zaman içerisinde döner siparişi verebilir veya dönerciye gidebilirsiniz.

Etimesgut bir hayli büyük bir yerleşim yeri olduğu için Etimesgut Dönerci sayısı da aynı oranda artış göstermektedir. Yani bu kadar büyük bir ilçede müşterilerine hizmet veren onlarca dönerciden aynı kalitede döner ve hizmet beklemek imkansızdır. Bu sebeple döneri yiyeceğiniz mekânı iyi seçmeniz oldukça önemlidir. Çünkü en başta dönerin yapıldığı et ve hazırlandığı mekânın temizliği ve hijyeni son derece büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple Et imesgut'ta kaliteli, hijyenik ve nezih dönercileri tercih etmeniz hem sağlığınız için hem de damak tadınız için önemlidir. Bu arada Etimesgut Dönerci için bir tavsiye mekân istiyorsanız internet sitemizden Ankara Etimesgut'taki kaliteli ve nezih mekanları öğrenebilir ve inceleyebilirsiniz.