ÇAYYOLU'NDA YILBAŞI EĞLENCESİ BİR BAŞKA

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU'NDA YILBAŞI EĞLENCESİ BİR BAŞKA

Yeni yıla sayılı günler kala Ankara'daki pek çok mekanda artık geri sayım başladı. Mekanlar süslendi, yılbaşı gecesi için programlar belirlendi, mönüler çoktan hazırlandı, yılbaşı gecesi için konukların eğlenceyi doruk noktalarda yaşaması için her şey hazır.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Ankara'nın şehir merkezine uzak ancak kendi içinde de bir merkez haline gelen Ümitköy, Çayyolu ve Konutkent semtlerinde de muhteşem bir yılbaşı geçirmeniz için programlar günler öncesinden hazırlandı.

Cafeler, restoranlar, gece kulüpleri, meyhaneler ve oteller programlarını duyurmaya başladı. Hemen hemen hepsinde birden çok solistin sahne alacağı eğlence akşam saatlerinde başlıyor ve yeni yılın ilk sabahına kadar devam ediyor.
Yeni yıl için mekanların hazırladığı mönüler de oldukça geniş. Kestaneli içli pilavdan, hindi dolmasına, zeytin yağlı yaprak sarmasından ayva tatlısına, sucuk ekmeğinden sıcak şarabına kadar her çeşit lezzetin bir araya getirildiği yıl başı mönülerinde yeni yıla oldukça mutlu ve dolu bir mideyle girmeniz amaçlanmış. Tercihiniz Ümitköy-Çayyolu ya da Konutkent semtlerinden biri olacaksa hemen bu bölgedeki mekanlardan rezervasyon yaptırın.