ÇAYYOLU'NDA KULÜP VE OTELLERDEKİ YILBAŞI

blog yazısı ekle !

ÇAYYOLU'NDA KULÜP VE OTELLERDEKİ YILBAŞI

Öncelikle yılbaşı gecesinde nasıl eğlenmek istediğinize karar verin ve kendinizi Ankara'daki eşsiz mekanların programlarına bırakın.

Ümitköy - Çayyolu ve Konutkent dolaylarında yılbaşı gecesi için eğlence mekanları ve oteller de hazırlıklarını tamamladı.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Bölgenin en bilindik eğlence mekanlarından olanların programlarında 150 liradan başlayan fiyatlarla eğlenmeniz mümkün. 10 kişilik gruplara indirimin de vaadedildiği bu mekanlarda ise eğlence gece boyu sürüyor.

Pek çok ismin sahne aldığı yılbaşı programında, sınırsız yerli ve yabancı içecekle, sınırsız sıcak ve soğuk aperatifler ikram ediliyor. Canlı müziğin haricinde dj performanslarına da yer verilecen bu mekanlarda, oryantal şov ve barbekü partisi de konuklara sunulan diğer sürprizler.

Çayyolu'ndaki otellerde de program oldukça dolu. 150 liradan başlayan fiyatlarla sunulan yılbaşı eğlencesinde yine gece boyu sahnede pek çok isim yer alıyor. Her türlü müziği bulabileceğiniz ortamda, zengin mönü de hem gözlerinze hem de midenize hitap ediyor.

Ayrıca çocuklar için de hazırlanan özel galada hem özel bir mönü hem çocuk bakıcısı hemd e çocuklar için uyku odaları hizmeti sunuluyor.