ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 4

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 4

Çankaya-Yıldız Mekanlarındaki Sevgililer Gününe Özel Mönüler

Gül yapraklarıyla süslenmiş masalar, köşede çalan bir keman, loş ışıklar, sıcacık ve sevgi dolu bir mekan. İşte sevgililer günü için aradığınız bütün özellikler bir arada.

Sevgiliniz ışıldayan gözleri ve tüm güzelliğiyle karşınızda size bakarken bu özel gecede güzel lezzetler de sizleri bekliyor olacak.

Çankaya-Yıldız'daki mekanların Sevgililer Günü Programları için tıklayın
Çankaya-Yıldız Sevgililer Günü


Ankara'nın gece hayatında en önemli adreslerinden biri olan Çankaya ve Yıldız semtindeki mekanlarda sevgililer günü özel mönüsü hazırlıkları yapıldı. Sizler için önden 6-10 arasında farklı hazırlanılmış meze tabakları düşünüldü.

İçkinizin ilk yudumlarını alırken lezzetli mezelerle başlayacağınız sevgililer günü yemeğinizde ara sıcaklar da unutulmadı. Her mekan kendine özel sos ve tariflerle sizler için şahane sunumlar planladı.

Et, tavuk ya da balık seçenekleriyle oluşturulan ana yemeğin hemen ardından adında aşk olan ve sevgililer günü gecenizi renklendirecek pek çok tatlı sunumuyla geceniz daha da güzel hale gelecek. Limitsiz yerli ya da alkolsüz içki de fiks mönüde yer alan olmazsa olmazlardan.