ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 3

Çankaya ve Yıldız'da Sevgililer Günü Programı Olan Meyhaneler

"Sevgili" Ankaralılar şunun şurasında kaç gün kaldı, siz hala sevgililer programınızı yapmadınız. Ne bekliyorsunuz acele edin. İşte size fırsat...

Çankaya ve Yıldız'daki meyhaneler sizi bu özel gününüzde ağırlamak için adeta yarışa girmiş durumdalar. Eğer ki siz de sevgiliniz de meyhane tarzı eğlenceden hoşlanıyorsanız ve hem eğlenmek hem de romantizm yaşamak istiyorsanız yolunuz yine meyhaneler üzerinden geçiyor demektir.

Çankaya-Yıldız'daki mekanların Sevgililer Günü Programları için tıklayın
Çankaya-Yıldız Sevgililer Günü


Üstelik 14 Şubat akşamının pazar gününe denk geliyor olması de bir avantaj. Çünkü genel olarak meyhane sevenler Pazartesi günü işe gideceğinden etrafınızda yalnızca sizin gibi çiftler olacağından emin olabilirsiniz.

Çankaya ve Yıldız'daki meyhaneler sizler için yine muhteşem hazırlıklar yaptılar. Fiyatların yine fiks mönü üzerinden tarifelendirileceği bu gece de siz de sürpriz bir hesapla karşılaşmacayak olmanın verdiği rahatlıkla güzel bir akşam geçireceksiniz.

Üstelik fasıldan, alaturka Türk Sanat Müziği eserlerine, canlı orkestraların seslendireceği pop müziği şarkılarından eski 45'likleri duyabileceğiniz bir eğlence tarzına da hazır olmalısınız.