ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA-YILDIZ SEVGİLİLER GÜNÜ MEKANLARI 2

Çankaya ve Yıldız'da Sevgililer Günü Hazırlıkları Başladı

Yılbaşından sonra karşımıza çıkan ilk özel gün Sevgililer Günü. Dolayısıyla sevgilisi olanlar için bu özel günde kutlama yapmak da olmazsa olmaz bir durum haline geldi.

Çankaya-Yıldız'daki mekanların Sevgililer Günü Programları için tıklayın
Çankaya-Yıldız Sevgililer Günü


Kim sevgilisine ne alacak, gün nerde başlayacak, nasıl devam edecek, nerede sonlanacak. Acaba o güne özel ne giyilecek, ne yenilecek, ne içilecek gibi stres dolu pek çok soru akıllarda dolaşmaktayken Ankara'daki mekanlar da bu özel gün için günler öncesinden hazırlıklara başladı.

Programlar belirlendi, sahneler hazırlandı, hangi müzik tarzının geceye uygun olacağı üzerinde fikir alışverişi yapıldı ve sanatçılar ayarlandı. Mekanlar sevgililer günü konseptine uygun hale getirildi. Genellikle kırmızı rengin hakim olduğu süslemelerde yoğun olarak kalp figürleri tercih edildi.

Yani herşey yavaş yavaş siz romantik Ankaralılar için hazır hale getirildi. Sizin yapmanız gereken küçük bir araştırma sonunda telefonu tuşlayıp gece için rezervasyon yaptırmak.

İşte Ankara gece hayatına önemli ölçüde yön veren Çankaya ve Yıldız'daki mekanlar da o hazırlıkları tamamlamış ve sizlerden gelecek rezervasyonları bekliyor durumda. Hiç vakit kaybetmeden kolları sıvayın ve sevgililer gününde muhteşem bir gece yaşama fırsatını kaçırmayın.