ÇANKAYA-YILDIZ MEKANLARINDAKİ YILBAŞI MÖNÜLERİ

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA-YILDIZ MEKANLARINDAKİ YILBAŞI MÖNÜLERİ

Yılbaşı gecesinin en önemli özelliğinden biri de görkemli sofraların kurulmasıdır. A'dan Z'ye herşey eksiksiz olmalı, her isteğe ve iştaha cevap veren bir mönü çıkartılmalıdır. Nedendir bilinmez ama yılbaşı gecelerinde herkesin iştahı iki hatta bazen üç katına çıkmaktadır. Sofra orda kalsın sabaha kadar yenilsin içilsin isterler.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

İşte Ankara'daki mekanlar da sizlere yeni yıl geceleri için eksiksiz mönüler sunuyor. Çankaya ve Yıldız'daki restoran, bar, meyhane, cafe, bup ve kulüplerde her şey tek tek düşünülmüş durumda. Balıktan mangala, hindi dolmadan sucuk ekmeğe, çeşit çeşit mezeden ara sıcaklara kadar pek çok lezzetin sunulduğu yılbaşı gecesi mönüsünde yerli içki de sınırsız durumda.

Neredeyse tüm mekanlar gecenin sonunda midesini rahatlatmak isteyen müşterilerine çeşit çeşit çorba ikramında bulunuyor. İşkembeden mercimeğe, balkabağından balık çorbasından kadar pek çok çorba çeşidi de yılbaşı gecesi sofralarınız da oluyor.
Yine Çankaya ve Yıldız'daki pek çok mekanda gece boyu bahçede sucuk ekmek keyfi, mangalda kestane keyfi, sıcak şarap, çay ve kahve keyfi de fix mönüde yer alıyor.