ÇANKAYA VE YILDIZ'DA YILBAŞI PROGRAMI OLAN MEYHANELER

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA VE YILDIZ'DA YILBAŞI PROGRAMI OLAN MEYHANELER

Sevinince de adres orasıdır, üzülünce de. Hafif bir hüzünü neşeye de çevirebilirsiniz ya da bir bakmışsınız rakı şişesinde boğulmuş hüzünlere dalmışsınız. Ankara'daki meyhaneler yılbaşı gecesi için de sizleri karşılamaya hazır.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Meyhaneleriyle meşhur olan Çankaya ve Yıldız semtlerindeki mekanlarda yeni yıl gecesi için programlar şimdiden hazır. Sahne alacak sanatçılardan, yılbaşı mönüsünde, gece boyu düzenlenecek sürpriz yarışmalardan, sahneye çıkacak oryantaline kadar her şeyin tüm ayrıntılarıyla düşünüldüğü bu mekanlarda amaç sizin konforunuzu sağlamak. Yeni yıl gecesine mutlu girdiğinizi görmek.

Ankara gece hayatında önemli bir yeri olan Çankaya ve Yıldız'daki meyhanelerde eğlence başlama saati 19:30 - 20:00. Güler yüzlü ve kibar personelin sizleri karşıladığı bu mekanlarda önden bir fasıl grubu sizlere hoş geldiniz diyor.

Ardından türlü türlü lezzetli mezelerin bulunduğu servis başlıyor ve sınırsız yerli içki sizlere eşlik ediyor. Ara sıcakların ardından masaya gelen ana yemekle mideleriniz şenlenirken diğer yandan da müziğin keyfine varıyorsunuz. Gece saatlerinde sahne alan sanatçılarla eğlencenin doruğuna çıkarken Çankaya ve Yıldız'daki pek çok mekanda havai fişek gösterileri ile birlikte oryantal şov sahne alıyor.