ÇANKAYA KÖY KAHVALTISI MEKÂNLARI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA KÖY KAHVALTISI MEKÂNLARI

Hemen her gün herkes dışarı çıkıp dış mekânlarda vakit geçirmektedir. Özellikle son zamanlarda dışarıda kahvaltı kültürü oluşmaya başlamıştır. Çok fazla kişi dışarıda kahvaltı yapmayı tercih etmektedir. Kahvaltı için de herkes en iyi mekânları seçmek istemektedir. Bu yüzden Ankara'da herkese uygun kahvaltı mekânları bulunmaktadır. Son zamanlarda Çankaya köy kahvaltısı mekânları oldukça tercih edilmektedir. Her geçen gün var olan kahvaltı mekânlarına yenisi eklenmektedir.
Özellikle de köy kahvaltısı kahvaltı seçenekleri arasında en çok tercih edilendir. Çünkü organik ürün tüketip sağlıklı yaşamak herkesin en büyük istediğidir. Köy kahvaltısı içerisinde yer alan kahvaltılık ürünlerin hepsi de organik olmaktadır. Diğer yandan her mekânın sunduğu köy kahvaltısı içeriği aynı değildir. Her mekân kendisine en uygun kahvaltı içeriğini hazırlamaktadır.

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Çakra Et Balık Restaurant

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No: 43/A 100. Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

Maarif Restoran

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Divan Pub

Tunalı

Divan'ın süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle, deneyimli şeflerimizin en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığı açık büfe kahvaltısı, Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ve bar hizmetiyle gün boyu konuklarını ağırlayan Divan Pub, hafif bir tabak atıştırmalıktan, leziz bir öğüne, tüm damak zevklerini beğeninize sunuyor. Divan Pub'ın zarif ve rahat atmosferinde mükemmel bir kahvaltı, verimli bir iş yemeği ya da dost sohbetleriyle çeşnilenen bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.devamını oku... Adres: Tunalı Hilmi Cad. Güniz Sok. No:42 (Divan Otel İçi) Kavaklıdere-Ankara


Mekânların sunmuş olduğu kahvaltıların içeriğinde bulunan çeşitleri kişilerin mekân seçiminde etkili olmaktadır. Bu yüzden de oldukça çeşitli mekân bulunmaktadır. Hepsini tercih eden kişiler birbirinden farklı olmaktadır. Özellikle son zamanlarda restoran olan yerlerinde kahvaltı seçenekleri sunması, herkes için yepyeni bir seçenek olmuştur. Çankaya çevresinde bulunan cafe mekânları da köy kahvaltısı sunmaktadır.

Bu kadar fazla çeşit arasında herkes kendi istediği mekânı rahatlıkla seçebilecektir. Mekânlar sürekli olarak kendilerini geliştirmektedir. Bu gelişim de tamamen müşterilerin isteklerine bağlı olarak şekillenmektedir. Her geçen gün gelişen mekânlarda müşteri sayılarını arttırmaktadır.

Bar pub hizmeti veren mekânlarda köy kahvaltısı sunmaktadır. Bu mekânlar arasından da dileyen herkes seçim yapabilecektir. Herkes için önemli olan kaliteli bir mekânda kaliteli bir kahvaltı yapmaktır. Bunun yanı sıra fiyatlarda oldukça önemlidir. Nasıl ki her mekânın kalitesi birbirinden farklıdır. Kahvaltı için sunulan fiyatlar da oldukça farklıdır. Fakat herkesin kendi bütçesine uygun olan kahvaltı seçeneğini seçmesi mümkündür. Çünkü her mekân pahalı değildir.

Bu tamamen kişilerin isteklerine bağlı olarak şekillenecektir. Meyhane olan mekânlar dahi kahvaltı seçeneği sunmaktadır. Bu kadar fazla kahvaltı mekânı seçeneği olması kişiler için seçenekleri arttırmaktadır. Herkes bu çeşitli kahvaltı mekânlarını deneyerek kendisi için en uygun mekânı bulabilecektir. Bu yüzden kimse denemekten vazgeçmesin.