ÇANKAYA AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ÇANKAYA AÇIK HAVA KAHVALTI MEKANLARI

Kahvaltı, pek çoğumuzun en sevdiği öğünlerden biridir. Özellikle de hafta sonları sevdiklerimizle birlikte uzun uzun, ağır ağır yaptığımız kahvaltıların yerini hiçbir şey tutamaz. Çoğu zaman kahvaltı yapabileceğimiz bir yer bulmakta zorlanırız. Güzel bir yer bulmak için eşe dosta sorarız, internette araştırmalar yaparız. Çankaya Açık Hava Kahvaltı Mekanları, kahvaltılarınızı daha keyifli bir hale getirir.
İş stresinin, hayat koşuşturmacasının içinde sosyal hayatımızda rahatlamaya, arkadaşlarımızla buluşmaya, ev dışında bir mekan arayışına ihtiyaç duyarız. Ara sıra iş ve ev ortamının dışında olmak çoğumuza iyi gelir. Yeni yerler görmek, yeni yerlerde yemek yemek, haftalık streslerden arınmamızı sağlar.

Home Kitchen Restaurant

Oran

Ankara'nın gözde yerleşim yeri Sinpaş Altın Oran Çarşı'da yer alan restorantımız geleneksel Osmanlı Türk Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine kurulu lezzetleriyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Her zaman kaliteyi, tazeliği ve lezzeti ön planda tutan restoranımız 70 kişilik kapasiteye sahiptir.

Güleryüzlü personeli, özel dekoru ve sıcak havasıyla siz değerli dostlarımızı ağırlarken "Sizin Eviniz, Sizin Mutfağınız" sloganı ile adım adım Tüm Ankara'ya yayılmaya devam ediyoruz.
devamını oku...
Adres: İlkbahar Mahallesi Güneypark Küme Evleri Sinpaş Altın Oran Çarşı No: 19/B 16-17

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Çakra Et Balık Restaurant

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No: 43/A 100. Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

Maarif Restoran

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Patile

Birlik Mahallesi


devamını oku...
Adres: 435. Cad. 61/A Birlik Mah. Çankaya-Ankara

Divan Pub

Tunalı

Divan'ın süregelen geleneksel mutfak mükemmelliğini zirveye taşımak azmiyle, deneyimli şeflerimizin en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığı açık büfe kahvaltısı, Türk ve Dünya mutfağının seçkin örnekleri ve bar hizmetiyle gün boyu konuklarını ağırlayan Divan Pub, hafif bir tabak atıştırmalıktan, leziz bir öğüne, tüm damak zevklerini beğeninize sunuyor. Divan Pub'ın zarif ve rahat atmosferinde mükemmel bir kahvaltı, verimli bir iş yemeği ya da dost sohbetleriyle çeşnilenen bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.devamını oku... Adres: Tunalı Hilmi Cad. Güniz Sok. No:42 (Divan Otel İçi) Kavaklıdere-Ankara

Rixos Grand Ankara

TunalıDünyaca ünlü gurmelerin onayından geçmiş, her damak tadına hitap eden, dünya mutfaklarının seçkin lezzetleri...

Café @ Bulvar; Günün yorgunluğunu odaya çıkmadan haber veya spor programı seyrederek atmak ve işlerine kaldığı yerden devam etmek isteyenler için sakin bir köşe olmaktadır.

24 saat yaşayan Lobby Bar; Tapas Turca menüsü, Türk usulü mezeleri ve zengin içecek menüsüyle dostlarla buluşmak için Başkent'in ideal mekanıdır.

devamını oku...
Adres: Atatürk Bulvarı. 183 Kavaklıdere-Ankara


Özellikle özel gün ve gecelerde dışarı çıkmak, özel yerlere gitmek kendinize verebileceğiniz güzel ve değerli bir hediyedir. Akşam yemeği için şık bir restoran tercih edebilir ve gecenizi çok daha özel bir hale getirebilirsiniz. Ara sıra yapacağınız bu etkinlikler kendinizi daha özel hissetmenizi sağlar.

Arkadaşlarınızla toplanıp, sohbet etmek içinse şirin, sıcak bir cafe ortamını tercih edebilirsiniz. Eş dost ile birlikte vakit geçirmeye, sohbet etmeye, iş ya da okul stresinden biraz kurtulmaya herkesin ihtiyacı vardır. Her şehrin, her semtin mekânları, gidilecek yerleri farklıdır, kendine özgüdür. Yaşadığınız şehirde gitmek istediğiniz yerleri belirleyebilir ve ara sıra kendinizi şımartabilirsiniz.

Yaşadığınız yer Ankara ise, eğleneceğiniz, canlı müzik dinleyeceğiniz, dostlarınızla birlikte vakit geçirebileceğiniz pek çok mekân bulabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamın size hitap etmesi, kendinizi iyi ve enerjik hissettirmesi de çok önemlidir.

Eğlenmeye, dans etmeye, müzik dinlemeye ihtiyacımız olduğu zamanlarda olur. Doyasıya eğlenmek, enerjinizi yansıtmak ve aklınızdaki düşüncelerden kısa süreliğine de olsa kurtulmak için Bar Pub mekânlara gidebilirsiniz. Eğlenmek, dans etmek ve müzik dinlemek herkese iyi gelir.

Rakı ya da şarap içebileceğiniz, kendine özgü bir kültürü olan, sohbetlerin edildiği bir yere gitmek istiyorsanız meyhaneleri tercih edebilirsiniz. Meyhane, kendi kültürü ve kendine has özellikleri olan bir mekândır.

Hayat bazen yorucu, sıkıcı ya da hüzünlü şeyler yaşamanıza sebep olsa da kendinize vakit ayırmaktan, arkadaşlarınızla birlikte olmaktan vazgeçmeyin. Sevdiklerinizi ama en başta da kendinizi ihmal etmeyin.