BİRLİK MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

BİRLİK MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bir senenin daha sonuna gelmişken yeni yıla nasıl girelim niye planlar yapıyorsanız yapmayın Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları sizin için düşündü. Aileniz, dostlarınız ve sevdikleriniz ile yeni yıla evde tombala oynayarak değil de Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanlarında sizin için özenle hazırlanmış etkinlik ve programlarla sınırsız bir şekilde eğlenerek girebilirsiniz.

Peki, nedir bu etkinlik ve programlar dediğinizi duyar gibiyim. İşte tam olarak bunu anlatmak herkesin eğlenerek, mutlu bir şekilde yeni yıla girmesini sağlamak için bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.


Ankara Yılbaşı

Bütün gece dilediğiniz şarkıyı canlı bir şekilde dinleyeceksiniz. 2016 ya girerken canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatınız olacak. Böyle güzel bir gecede 2015'e veda ederken belki de sevdiğiniz birilerine şarkı hediye etmek isteyeceksiniz. Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları canlı müziği sizin için böyle bir fırsat da sunuyor. Daha bitmedi canlı müzik sadece bir başlangıçtı. Yeni yıla girerken dışarıda yemek yemek isteyebileceğinizi düşünerek Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları herkesin bütçesine uygun fiyatları ile yılbaşı yemeklerini yemek fırsatı sunuyor. Her yerden daha farklı yılbaşı yemeklerini menülerine eklemişler.

Ailenizle birlikte dışarı çıkmak istiyorsunuz fakat küçük çocuğunuz var diye endişe mi ediyorsunuz etmeyin lütfen Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları dilediğiniz gibi eğlenin diye çocuklarınız için çocuk park alanlarında palyaçolar ile birlikte eğlenme fırsatı tanıyor. Çocuğunuz güvenli bir şekilde yaşıtlarıyla eğlenirken siz de rahat bir şekilde eğlenip, etkinlik ve programlarımızda yer alma fırsatı bulabilirsiniz.

Kalkan Balık Restaurant

GOP

Kalkan Balık yüksek kalite standartları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek,balık türlerine saygılı doğru mevsimde doğru balıkları en taze şekilde siz değerli misafirlerimiz ile buluşturuyor.Eşsiz lezzet ve sunumların ön plana çıkarıldığı Akdeniz ve Ege mutfağının sırlarını ortaya çıkarıyoruz.Bu eşsiz lezzetlerle damaklarınızda iz bırakmak için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.
Hedefimiz yüksek kalite standartlarımızı koruyarak siz değerli misafirlerimize samimi ve güler yüzlü hizmet vermek.Daima yeni lezzetler ile sağlıklı ve taze deniz ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunacağız.devamını oku...
Adres: Attar Sokak No:8 GOP-Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Trilye

GOP

2002 tarihinde kurulan Trilye Restoran, doğanın sunduğu en kaliteli deniz ürünlerini geniş bir konseptte konuklarıyla buluşturuyor. Süreyya Üzmez ve eşi Mahmure Üzmez tarafından işletilen Trilye Restoran, “Sağlık için balık ye, balık için Trilye" sloganıyla yılın her günü hizmet veriyor.

Ankara Gaziosmanpaşa semtinde bulunan Trilye, Kuleli Sokak'taki yeni adresinde ağırlıyor konuklarını. Sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu Trilye Restoran'da yerli, taze ve doğal mevsimsel ürünler damakları şenlendiriyor.

Tanımlaması çok güç olan Trilye Restoran; insanların kendi evlerinde konuklarını ağırladığı bir yer mi, gurme bir mekan mı veya güvenilir bir gastro kulüp mü, hangisi olduğuna ancak yaşayınca karar verebilirsiniz.

Uluslararası birçok kalite ödülüne layık görülen Trilye Restoran'da av yasağına ve deniz balıklarının avlanabilir kalibrede olmasına çok dikkat ediliyor.devamını oku...
Adres: Kazım Özalp Mahallesi Kuleli Sokak No:32 Gaziosmanpaşa-Ankara

High End Lounge Bar

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Maarif Restoran

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P-Ankara

Çakra Et Balık Restaurant

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No: 43/A 100. Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

Amasra Balıkçısı

GOP

Kapısından adres sormaya girene dahi yahu önce gel otur, bir şeyler ikram edelim diyecek kadar sıcak bir işletme. O eski esnaf meyhanesi içtenliğini veriyor insana. Önünde hoş bir bahçesi de var. Batı Karadeniz'in cennet ilçesinin adını Başkentte yaşatmak maksadıyla 2005'te kapılarını açmış. Dekorasyonunda bir Ege ve Akdeniz havası da solunmuyor değil. Zengin meze çeşitleri arasında bir çırpıda deniz börülcesi, kaya koruğu, patlıcan söğürme, ahtapot salata, somon pastırma, kuru domates, lakerda, yengeç bacağı, kalamar, çöp şiş hamsi ve istavrit, balık kokoreç sayılabilir.
Sizler mezelerinizle ilk kadehinizi yudumlarken tıngırdayan ud, keman ve kanunun hoş nağmeleri sizi hayatın stresinden uzaklaştıracak. Leziz Ege ve Karadeniz mezelerinizi yerken Ankara'da da Amasra esintisi yaşayabileceğiniz faslı muhabbetle sizleri hem maziye götürüp bir taraftan da kurtlarınızı dökmeye, eğlenmeye, sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir gece yaşamaya davet ediyoruz.


devamını oku...
Adres: Koza Sokak. No: 138/10 GOP-Ankara

Gırnata Meyhanesi Fasıl

Çankaya

Kendimizi sizin yerinize koyup;
1- Hesabı belli olan
2- İçeceği orjinal olan
3- Yedi çeşit mezesi
4- Ara sıcağı olan
5- Yemek tercihini size bırakan
6- Karışık beş çeşit meyvesiyle final yapan.
Bir masa hayal ettik.


Fix menülerimizle de hizmetinizdeyiz.devamını oku...
Adres: Hilal Mahallesi 677. Cadde No:49/C Çankaya-Ankara

90'Lar (Doksanlar)

GOP

Özlediğiniz yıllar geri geldi...

Kasetle kalem arasındaki bağlantıyı bilen herkese artık yaşlandın diyorlar.

HAYIR...

Yaşlanmadık.

Birçoğumuzun en çok eğlendiği yıllar 90'larla yeniden hayatımızda.90'larla ilgili özlem duyduğunuz ne varsa karşılaşacağınız, o yılların en ünlü şarkılarını dinleyeceğiniz, sizi geçmişe götürecek, anılarınızı depreştirecek herşey için 90'larda buluşuyoruz....

devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P.-ANKARA

By Erdal Fasıl Ocakbaşı

Yıldız

devamını oku... Adres: Hollanda Caddesi 4/A Yıldız-Çankaya-Ankara

Akdeniz & Akdeniz Restaurant

Çankaya

devamını oku... Adres: Farabi-Galipdede sokak. 5/D Çankaya/ANKARA

Deli Bekir Çankaya

Çankaya

1994'te kurulan restaurantımız ,21 yıllık lezzet ve hizmet deneyimiyle Ankaralıları ağırlamaktadır.

Delibekirde lezzetli kebaplarımızla hizmet etmeye başladığımız günden bugüne kadar günün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kendini öncelikle hizmetsektöründe geliştirmiş, ardından canlı Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğiyle eğlence hayatına da damgasını vurmuştur. Son yıllarda müşterilerimizin maç keyfini'de restaurantımızda yaşamak istemesiyle Plazma TVlerde digiturk ve dsmart yayınıyla futbol tutkunlarına da keyifli bir gece vaadetmekteyiz. Bu kadar yıl sonra aile gibi olduğumuz müşterilerimizin de katkılarıyla Ankara'da lezzet ve eğlence konusunda iddiamızı devam ettiriyoruz. Delibekir Sakinlerini rahatsız etmeyecek şekilde şirket yemekleri, doğum günü kutlamaları ve özel kutlamalara da ev sahipliği yapmaktayız

devamını oku...
Adres: Sancak mah. Doğukent Bulvarı Cidde cad. No: 33 Yıldız / Çankaya-Ankara

Babalık Restaurant

Oran

Ankara'nın en nezih muhitlerinden biri olan Oran'da açılan Babalık; ingiliz mimarisi ile hazırlanmış dekorasyonu, şık ve zarif ortamı ve deniz mahsüllerine dair sevdiğiniz ne varsa bulabileceğiniz geniş menüsü ile balık severlerin yeni gözdesi.

Özellikle mezeleri ve balık severlere özel hazırladıkları farklı ara sıcaklarına hayran kalacağınız Babalık'ta Pazı Sarma ve Deniz Mahsüllü böreği muhakkak denemelisiniz.

Çarşamba, Cuma, Cumartesi günleri canlı müzik ile eğlenebileceğiniz Babalık; Akdeniz ve Ege Müziklerini sizlerle buluşturuyor.

devamını oku...
Adres: Arif Nihat Asya Sok. 37/ A Çankaya

Behzat Oran - Et Balık Mangal

Oran


devamını oku...
Adres: Yukarı Dikmen Mah. 630. sok. No:7 Oran-Ankara

Beyzade Ocakbaşı

Küçükesat

Tiryakilik yaratacak BEYZADE'ye HOŞGELDİNİZ....

1994'te kurulan restaurantımız , 19 yıllık lezzet ve hizmet deneyimiyle Ankaralıları ağırlamaktadır.

Ocakbaşında lezzetli kebaplarımızla hizmet etmeye başladığımız günden bugüne kadar günün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kendini öncelikle hizmet sektöründe geliştirmiş, ardından canlı Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğiyle eğlence hayatına da damgasını vurmuştur

Bu kadar yıl sonra aile gibi olduğumuz müşterilerimizin de katkılarıyla Ankara'da lezzet ve eğlence konusunda iddiamızı devam ettiriyoruz. Beyzade Sakinlerini rahatsız etmeyecek şekilde şirket yemekleri, doğum günü kutlamaları ve özel kutlamalara da ev sahipliği yapmaktayız.

devamını oku...
Adres: Beyzade Ocakbaşı - Esat Caddesi 28/F Küçükesat-Ankara

MeyHouse

GOP

Zerafet ve lüx Mey'House'da buluştu.... Muhteşem dekorasyonu, zengin alternatifli menüsü, kaliteli hizmet anlayışı ve haftanın her günü Canlı Müzik etkinlikleri ile misafirlerine kaliteyi yansıtan Mey' House; Ankara'nın sevilen ismi Kerem Akın ile sizlere bambaşka bir eğlence anlayışı sunuyor. Nezih bir ortamda yemeğinizi yerken eğlenebileceğiniz Mey'House standartın üstünde hizmet kalitesiyle göz dolduruyor.

Mey'House'un müdavimi olacaksınız....devamını oku...
Adres: Uğur Mumcu Caddesi No:12 GOP/ANKARA

Yosun Et Balık Evi

Çankaya

Kurulduğu yıldan beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan restaurantımız yılların verdiği tecrübe, yeni işletme anlayışı, birbirinden lezzetli mezeler, bol çeşit balıklar ve şimdi muhteşem ötesi et menüsüyle de Ankara'nın deniz kıyısına en yakın et & balık restaurantında...

Misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz, toplantılarınız, seminerleriniz, doğum günü, kına, nişan yemekleri vb. organizasyonlarınızı en güzel hatıralarla ayrılacağınız mekanımız, Sizler için yine ve yeniden hizmetinizde.

Yosun Et & Balık Evidevamını oku...
Adres: Kazım Özalp Mahallesi Nenehatun Caddesi No: 87/1 Çankaya-Ankara

Peki, Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarına nasıl gidebilirim ve dönüşte sıkıntı olur mu diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarına her türlü araç mevcuttur. Taksi durakları oldukça yakın yerlerdedir. Daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için internet sayfalarından bize ulaşabilirsiniz. Şimdiden yerlerimiz dolmak üzere geç kalmamanızı öneriyoruz böyle güzel bir gecede eğlenmek herkesin hakkıdır. Bizler sınırsız bir şekilde eğlence vaat ediyoruz pişman olmayacağınıza garanti veriyoruz. Yeni yıla girerken 10'dan geriye Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarında sayarak girmediniz dileğiyle. Şimdiden iyi eğlenceler. Yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.