BİRLİK MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

BİRLİK MAHALLESİ YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Bir senenin daha sonuna gelmişken yeni yıla nasıl girelim niye planlar yapıyorsanız yapmayın Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları sizin için düşündü. Aileniz, dostlarınız ve sevdikleriniz ile yeni yıla evde tombala oynayarak değil de Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanlarında sizin için özenle hazırlanmış etkinlik ve programlarla sınırsız bir şekilde eğlenerek girebilirsiniz.

Peki, nedir bu etkinlik ve programlar dediğinizi duyar gibiyim. İşte tam olarak bunu anlatmak herkesin eğlenerek, mutlu bir şekilde yeni yıla girmesini sağlamak için bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.


Ankara Yılbaşı

Bütün gece dilediğiniz şarkıyı canlı bir şekilde dinleyeceksiniz. 2016 ya girerken canlı müzik eşliğinde eğlenme fırsatınız olacak. Böyle güzel bir gecede 2015'e veda ederken belki de sevdiğiniz birilerine şarkı hediye etmek isteyeceksiniz. Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları canlı müziği sizin için böyle bir fırsat da sunuyor. Daha bitmedi canlı müzik sadece bir başlangıçtı. Yeni yıla girerken dışarıda yemek yemek isteyebileceğinizi düşünerek Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları herkesin bütçesine uygun fiyatları ile yılbaşı yemeklerini yemek fırsatı sunuyor. Her yerden daha farklı yılbaşı yemeklerini menülerine eklemişler.

Ailenizle birlikte dışarı çıkmak istiyorsunuz fakat küçük çocuğunuz var diye endişe mi ediyorsunuz etmeyin lütfen Ankara Birlik Mahallesi Yılbaşı Mekanları dilediğiniz gibi eğlenin diye çocuklarınız için çocuk park alanlarında palyaçolar ile birlikte eğlenme fırsatı tanıyor. Çocuğunuz güvenli bir şekilde yaşıtlarıyla eğlenirken siz de rahat bir şekilde eğlenip, etkinlik ve programlarımızda yer alma fırsatı bulabilirsiniz.

Trilye

GOP

2002 tarihinde kurulan Trilye Restoran, doğanın sunduğu en kaliteli deniz ürünlerini geniş bir konseptte konuklarıyla buluşturuyor. Süreyya Üzmez ve eşi Mahmure Üzmez tarafından işletilen Trilye Restoran, “Sağlık için balık ye, balık için Trilye" sloganıyla yılın her günü hizmet veriyor.

Ankara Gaziosmanpaşa semtinde bulunan Trilye, Kuleli Sokak'taki yeni adresinde ağırlıyor konuklarını. Sağlığın ve lezzetin ön planda olduğu Trilye Restoran'da yerli, taze ve doğal mevsimsel ürünler damakları şenlendiriyor.

Tanımlaması çok güç olan Trilye Restoran; insanların kendi evlerinde konuklarını ağırladığı bir yer mi, gurme bir mekan mı veya güvenilir bir gastro kulüp mü, hangisi olduğuna ancak yaşayınca karar verebilirsiniz.

Uluslararası birçok kalite ödülüne layık görülen Trilye Restoran'da av yasağına ve deniz balıklarının avlanabilir kalibrede olmasına çok dikkat ediliyor.devamını oku...
Adres: Kazım Özalp Mahallesi Kuleli Sokak No:32 Gaziosmanpaşa-Ankara

Rakıcı

GOP

devamını oku... Adres: Nenehatun Caddesi No:60-B GOP-Ankara

High End Lounge Bar

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Ayıntap Sofrası

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No:35 GOP-Ankara

Rakışıklı Meyhane

Çankaya

devamını oku... Adres: Ahmet Mithat Efendi Sokak No:10 Çankaya-Ankara

Çakra Et Balık Restaurant

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No: 43/A 100. Yıl Mahallesi Çankaya-Ankara

Mardin Konağı

Çankaya

devamını oku... Adres: Birlik Mah. 448. Cad. No: 10/A Çankaya-ANKARA

Kalispera

GOP

Yunan & Ege & Balkan Müziklerinin en güzel örnekleri dinleyebileceğiniz , sıcacık ambiansı ve leziz yemekleri ile Ankara'nın vaz geçilmez en iyi meyhanesi...
devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P-Ankara

Kalkan Balık Restaurant

GOP

Kalkan Balık yüksek kalite standartları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek,balık türlerine saygılı doğru mevsimde doğru balıkları en taze şekilde siz değerli misafirlerimiz ile buluşturuyor.Eşsiz lezzet ve sunumların ön plana çıkarıldığı Akdeniz ve Ege mutfağının sırlarını ortaya çıkarıyoruz.Bu eşsiz lezzetlerle damaklarınızda iz bırakmak için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.
Hedefimiz yüksek kalite standartlarımızı koruyarak siz değerli misafirlerimize samimi ve güler yüzlü hizmet vermek.Daima yeni lezzetler ile sağlıklı ve taze deniz ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunacağız.devamını oku...
Adres: Attar Sokak No:8 GOP-Ankara

90'Lar (Doksanlar)

GOP

Özlediğiniz yıllar geri geldi...

Kasetle kalem arasındaki bağlantıyı bilen herkese artık yaşlandın diyorlar.

HAYIR...

Yaşlanmadık.

Birçoğumuzun en çok eğlendiği yıllar 90'larla yeniden hayatımızda.90'larla ilgili özlem duyduğunuz ne varsa karşılaşacağınız, o yılların en ünlü şarkılarını dinleyeceğiniz, sizi geçmişe götürecek, anılarınızı depreştirecek herşey için 90'larda buluşuyoruz....

devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P.-ANKARA

By Erdal Fasıl Ocakbaşı

Yıldız

devamını oku... Adres: Hollanda Caddesi 4/A Yıldız-Çankaya-Ankara

Maarif Restoran

GOP

devamını oku... Adres: Reşit Galip Caddesi Hatır Sokak No:4 GOP-Ankara

Amasra Balıkçısı

GOP

Kapısından adres sormaya girene dahi yahu önce gel otur, bir şeyler ikram edelim diyecek kadar sıcak bir işletme. O eski esnaf meyhanesi içtenliğini veriyor insana. Önünde hoş bir bahçesi de var. Batı Karadeniz'in cennet ilçesinin adını Başkentte yaşatmak maksadıyla 2005'te kapılarını açmış. Dekorasyonunda bir Ege ve Akdeniz havası da solunmuyor değil. Zengin meze çeşitleri arasında bir çırpıda deniz börülcesi, kaya koruğu, patlıcan söğürme, ahtapot salata, somon pastırma, kuru domates, lakerda, yengeç bacağı, kalamar, çöp şiş hamsi ve istavrit, balık kokoreç sayılabilir.
Sizler mezelerinizle ilk kadehinizi yudumlarken tıngırdayan ud, keman ve kanunun hoş nağmeleri sizi hayatın stresinden uzaklaştıracak. Leziz Ege ve Karadeniz mezelerinizi yerken Ankara'da da Amasra esintisi yaşayabileceğiniz faslı muhabbetle sizleri hem maziye götürüp bir taraftan da kurtlarınızı dökmeye, eğlenmeye, sevdiklerinizle birlikte unutamayacağınız bir gece yaşamaya davet ediyoruz.


devamını oku...
Adres: Koza Sokak. No: 138/10 GOP-Ankara

Karina Orfoz Balık

GOP

devamını oku... Adres: Filistin Caddesi No: 41 GOP-Ankara

Komşu

Çankaya

Fonda kulakları tırmalamayan, insanı mırıldanmaya teşvik eden bir müzik, önününzde çeşit çeşit meze ile bir kadeh rakı ya da şarap.

"Komşu Akdeniz ve Ege'yi Ankara'ya taşıyan bir mekan. Çünkü Ege ve Akdeniz'in lezzetli otlarını ve benzersiz yöresel tatlarını müşterilerine canlı müzik eşliğinde sunuyor. Haftanın her günü 20.00 ile 00.30 saatleri arasında açık. Pazartesileri sadece gruplara hizmet veriyor. Türk ve Yunan müzikleri canlı çalınıyor."
devamını oku...
Adres: Çankaya Mah. Farabi Sok. 32/BÇankaya-Ankara

Ruhi Bey Meyhanesi

GOP

RuhiBey Meyhanesi / BAR

Adını Edip Cansever'in "Ben Ruhi Bey Nasılım?" adlı şiirinden alan Ruhi Bey Meyhanesi Mayıs 2008'den beri Ankara'nın gözde mekanlarından birisi oldu.

Ruhi Bey Meyhanesi, Meyhane ve Ruhi Bar'la gece eğlencesinde alternatif arayanlara da iki ayrı seçenek sunuyor.

Pazar günleri hariç her gün açık olan Ruhi Bey Meyhanesi, sıcak ve samimi bir ortam sunduğu mekanında siz konuklarını ağırlamaya devam ediyor.


HAFTA SONLARI BAR GİRİŞİ MEYHANE MÜŞTERİLERİNE ÜCRETSİZ, DİREK BAR MÜŞTERİSİNE İSE 15.00 TL DİR.devamını oku...
Adres: Ruhi Bey Meyhanesi - Budak sokak5/1 Arjantin Caddesi G.O.P/ Ankara

Meandros

GOP

Meandros Restaurant, Canlı Yunan Müziği ve Sirtaki hepsi Ankara'da...Meandros Yunan Müziği RestoranAnkara'da eğlence hayatı için gidilebilecek bir çok eğlence mekanı var diye düşünebilirsiniz. Şüphesiz, her birisi size farklı bir ortam, farklı bir hava ve farklı bir dünya sunacaktır. Tüm bu eğlence yerlerinden, eğlence mekanlarından Meandros Restoran'ı ayıran ne olabilir ?Ankara'da eşinizle, sevgilinizle ya da arkadaşlarınızla unutulmaz bir akşam yemeği yemek istiyorsanız, üstelik bu yemeğin menüsünde Ege mutfağından emsalsiz tatlar var ise, Ege sahillerinin esintisini, Yunan Müziği ve sirtaki eşliğinde hissetmek istiyorsanız, tabii ki Meandros Restaurant'a geleceksiniz.Eşsiz Ege Mutfağından, çeşit çeşit otlardan salatalar, sizlerin damak tadınız için özel seçilmiş balık alternatifleri, tadına doyamayacağınız ara sıcaklar ve tüm bunlara eşlik edecek içki tercihiniz, çok geniş bir repertuarda ve emsalsiz seslerle yorumlanan Ege müziği, Balkan müzikleri yani Yunan müziği ve sirtaki eşliğinde belki bir rum meyhanesi lezzeti akıllarınızda kalacak, eşsiz yemeklerimizin tadı da damağınızda...

Ankara'da sizlere özel müzikli eğlence kavramı, ister sevgililer günü yemeğinde, ister doğum günlerinizde, ister eşiniz ya da anne babanızla anneler günü ya da babalar günü akşamında, ister şirket yemekleri ve toplantılarınızda ve de isterseniz arkadaşlarınızla kafa dağıtmak için herhangi bir akşamda, yemek sonrası giderken tekrar ne zaman geleceğiz sorusu ile sizleri Meandros Restaurant'tan uğurluyoruz...Tüm özel gecelerinizi sizlerle paylaşmak için buradayız...devamını oku...
Adres: Kuleli sok. 28/A G.O.P-Ankara

Altın Mercan-Kişniş

Yıldız

İşletmeden garsonlarina,garsonlarindan mutfak ekibine kadar işin de tecrübeli ve bilgili insanların Ankara da alışkanlıkları değiştireceğiz sloganıyla kurduğu Altın Mercan Balık Restaurant misafirlerine en iyisini sunmak için hizmetinizdedir.devamını oku... Adres: Hilal mah. Rd. Tagore Cad. (eski 4. cad.) 58/A Yıldız-Ankara

Meraki

GOP" Denizden babam çıksa yerim" deriz ya... Bizde sizlere "baba" gibi deniz mahsülleri hazırladık.

devamını oku...
Adres: Filistin Caddesi 41/3 GOP/ANKARA

Kalender Zebra

Çankaya

Kalender Zebra'ya gitmeyen kaldı mı?devamını oku... Adres: Kalender Zebra - Farabi sok. 32/A Çankaya-Ankara

Peki, Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarına nasıl gidebilirim ve dönüşte sıkıntı olur mu diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarına her türlü araç mevcuttur. Taksi durakları oldukça yakın yerlerdedir. Daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için internet sayfalarından bize ulaşabilirsiniz. Şimdiden yerlerimiz dolmak üzere geç kalmamanızı öneriyoruz böyle güzel bir gecede eğlenmek herkesin hakkıdır. Bizler sınırsız bir şekilde eğlence vaat ediyoruz pişman olmayacağınıza garanti veriyoruz. Yeni yıla girerken 10'dan geriye Ankara Birlik Mahallesi Mekanlarında sayarak girmediniz dileğiyle. Şimdiden iyi eğlenceler. Yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun.