BİLKENT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

blog yazısı ekle !

BİLKENT YILBAŞI MEKAN, PROGRAM VE ETKİNLİKLERİ

Arkadaşlarımızla başımızdan gecen eğlence dolu bir anımızı sizlerle paylaşmak için bu yazıyı kaleme almaktayım. Eğlence deyince aklınıza sıradan herkesin karşılaşacağı ve ya tadına varacağı cinsten bir şey gelmesin. Ankara'da yaşadığımız ve sizlerin de yaklaşan günlerde yaşamasını arzuladığımız bir anı bu. Kendi aramızda konuşurken tabi ki bu konuşma yılbaşı eğlencesi hakkındaydı. Eğlenmek isteyen herkesin sabırsızlıkla beklediği gündür.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Ne yapsak? Nasıl yapsak? Nerde olsak? Nasıl bir yer olsa? Diye konuşmalar yaparken bir tane arkadaşımız Bilkent yılbaşı mekanlarını duyduğunu söyledi. İlk çok fazla dikkate almadık. Geçiştirdik ve araştırmalar devam ettik. Ama karşımıza sıradan şeyler adeta hepsi bir birinin kopyası olan program ve etkinlikler çıktı. Diğerlerinden birazcık farklı bir program ve etkinliği olan yerlerde ise kulakların duymak istemediği gözlerin görünce inanamadığı fiyatlarla karşılaştık. Ve öneriyi yapan arkadaş tekrardan Bilkent yılbaşı mekanlarına da bakalım dedi. Bizde ne kaybederiz en azından bakmış oluruz dedik.

Ne bilelim karşımıza bu kadar bu kadar inanması güç alternatifler sunacaklarını. Güler yüzleri, diğer tüm mekanlardan farklı olan program ve etkinlikleri ile bizden ilk etapta geçer not almayı başarmıştı ama bunlar yetmedi bize. Daha sonra menülerine baktık. Tabi ki yılbaşı için hazırladıklarına öncelik verdik. Diğer yerlerden farklı lezzetlerin yanına otantik lezzetleri de eklemişler. Buda karşımıza eşsiz bir menü çıkarmış. Baktık her şey harika korktuğumuz son aşamaya geldik. Fiyatlar nelerdir dedik. Tek tipleşen fiyatları yoktu.
Birçok kişiye hitap eden ve birçok seçeneği bulunan bir fiyat politikaları varmış. Yani aslında bizim için her şeyi daha biz oraya gelmeden düşünmüşler. Soracağımız soruları tecrübeleriyle daha önceden bilen Bilkent yılbaşı mekanları. Bizim bu vakte kadar yaptığımız eğlence arayışının aslında en son baktığımız yerde başından beri bizi beklediğini yüzümüze vurdu. Bunun ardından bizde bu bilgiyi kendi tek elimizde tutmayım sizlerle paylaşmaya karar verdik. Bizim Bilkent yılbaşı mekanlarında yerimiz hazır. Sizde beklemeyi bırakıp Ankara'da daha önce hiç yaşamadığınız eğlencelerdeki yerinizi garantiye alın. Bu arada birçok müzik seçeneklerinizde mevcut bulunmaktadır. Daha ne olsun.