BALGAT PASTANE

blog yazısı ekle !

BALGAT PASTANE

Pastane; un, şeker, süt, yumurta malzemelerinin uyumlu bir şekilde karıştırılarak fırında pişirilmesi ile elde edilen enfes lezzetlerin satışa sunulduğu mekânlardır. Pastane çoğu zaman pasta yemenin bahane olduğu uzun süredir görüşmedikleri arkadaşları, dostları ile bir araya geldikleri yerdir.

Balgat Pastane mekânları, pastane standartlarına uygun olarak geliştirilmiştir. Hizmette bulunan personel kalifiyeli olup, müşteriler ile iletişim konusunda oldukça profesyoneldir. Böylece lezzetli pastaları denedikten sonra müşteriler mekânda ayrılırken beklentileri karşılanmıştır ve mutludur.
Pastanede ki Ürünler Sağlıklı Mıdır?

Pastane de kahvaltınızı nefis börek, çörek veya kuru pastalar eşliğinde yaparak farklı bir başlangıç yapabilirsiniz. Özlediğiniz taze dumanı üstünde çıtır börekler Balgat Pastane mekânlarında günün her saatinde bulabilmeniz mümkündür. Ürünler günlük yapıldığından sağlıklı mı sorusunun zihinleri meşgul etmesine izin verilmemektedir.

Pastane işletmeciliği ülkemizde oldukça yaygındır. Çünkü pasta yemek milletimiz için oldukça önemlidir ve günün hangi saati olursa olsun pastaya hayır demezler. Bu durum pastanelere olan talepleri artırmaktadır. Ama işinin hakkını vererek yapan mekânlar oldukça azdır. Büyük şehirlerde amatör mekânların sayısı da oldukça fazladır. Örneğin Ankara şehri büyük ve gelişmiştir. Pastanelerin yoğun olduğu bir şehirdir. Ama Balgat Pastane mekânları özellikle menülerini oluştururken gelişigüzel değil konusunda uzmanlaştığı tatları ekleyerek kendine özgün lezzetleri müşterileri ile paylaşmaktadır.

Sıtkı Usta Kadayıf, Künefe, Baklava ve Kahvaltı Salonu

Çukurambar

devamını oku... Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 13/B Çukurambar-Ankara

MiCocina Kitchen Patisserie

Eskişehir Yolu

Pet kabul edilmektedir.

İspanyolca'da "Benim Mutfağım" anlamına gelen markamız ile sizlerle buluşmanın sevincini yaşıyoruz. Micocina, kendine özgü Türk ve Dünya lezzetleriyle; yemek alışkanlıklarınızı değiştirecek kahvaltısı, ana yemekleri, salata ve tatlı çeşitleri ile hizmet sunmaktadır. Sağlıklı ürün ve kaliteli servis ile misafir memnuniyetinde fark yaratmaktadır.

Micocina sunduğu catering hizmeti ile Lansman, V.I.P. Organizasyonlar, Nişan, Davet, Toplantı, Doğum Günleri, Özel Kutlama ve Baby Shower gibi organizasyon hizmetleri sağlamaktadır. Toplantılarınız için projeksiyon hizmetimiz bulunmaktadır. Hafta sonuları siz kahvaltı keyfi yaparken çocuklarınız rahatça eğlenebileceği oyun alanlarımız mevcuttur.

Çocuklarınız için cupcake workshop'ları düzenleyip, minik pastacıların hünerlerini açığa çıkarıyoruz. Onlar eğlenirken size de keyif yapmak kalıyor.

Dekorlu pasta siparişlerimiz ile Düğün, Nişan, Doğum günü organizasyonlarınıza dilediğiniz şekil ve ebatta pastalar hazırlanıp en güzel günlerinizi muhteşem lezzetlerimiz ile taçlandırıyoruz. Dekorlu pasta siparişleriniz için 3 gün önceden vereceğiniz siparişlerinizi bekliyoruz

devamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mahallesi 2079. Sokak Via Green İş Merkezi No:2/C 8-9 Eskişehir Yolu-Ankara

Eyüpoğlu Fırın

Söğütözü

1975 yılında Ankara'da başlayan Eyüpoğlu Fırın hikayesi, dededen toruna sürdürülen ekmek geleneği ile damakları bugün de lezzetlendirmeye devam ediyor.

İlk günkü heyecanına deneyimini katarak lezzet çeşitlerine her geçen gün yenilerini ekleyen Eyüpoğlu Fırın; kalite, hijyen, sağlıklı besin, güler yüzlü hizmetten ödün vermeden en özel lezzetlerini Ankaralılar'la buluşturuyor.

Eyüpoğlu Fırın; geleneksel ekmek ve yemek kültürümüzü geleceğe taşıma hedefiyle müşterileri, çevresi ve çalışanları üzerinde güven yaratarak yoluna gururla devam ediyor.
devamını oku...
Adres: Mustafa Kemal Mahallesi 2176. Cad. 7/96 Platin Tower Söğütözü-Ankara


Balgat Pastane

Ankara da pastaların sistemli ve profesyonel olarak buluştuğu nokta Balgat Pastane mekânları örnek verilebilir. Okula gitmeden önce mutlaka bu mekâna uğrayarak bir poğaça alır çıkarız veya sonu olmayan pasta listesinde damak zevkimize uygun bir şeyler sipariş verdiğimiz yerlerdir. Pasta yapımında kullanılan malzemeler doğal içeriklidir. Bu durum yaşlıların tatlı yiyememe sorununu ortadan kaldırarak bu zevke ortak etmektedir.

Dekorasyonun sıcak ve samimi olma özelliği ile Balgat Pastane mekânlarında kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Aynı zamanda ev yapımı lezzetlerde dekorasyonun etkisini artırmaktadır. Böylece resmi, sıradan, basık mekânların çok daha fazladır Ankara pastaneleri. Balgat hareketli bir semt olması, bu telaştan sıkılanlar, yorulanlar Balgat Pastane mekânlarına gelerek bütün yorgunluklarını vanilya kokusunun büyüleyici etkisinde unutmaktadır.

Pastaneler Hijyenik Denetim Altında Mıdır?

Pastanelerin hijyenik açıdan mükemmel olması gerekir. Bunun için temizlik kurallarına dikkat edilmesinin yanı sıra üretimde kullanılan makine ve teçhizatlarının bakımı, temizliği önemlidir. Sürekli bakımı, teknolojinin gereklerine uygun olarak yenileme konularında da hassas davranılmaktadır. Balgat Pastane mekânları Tarım Bakanlığının izni dâhilinde üretim yapmakta ve kullandığı malzemeler bu izne tabidir.

Balgat Pastane mekânlarında masalarda istediğiniz lezzetin yapımı aşamasında bulunan personel kalifiye elemanlardır. Gerek Türk mutfağı konusunda gerekse dünya mutfağı konusunda deneyim ve bilgi sahibidirler. Böylece kendini yenileyen ustalar, değişime ayak uydurarak pastanelerin ömrünü uzatmakta ve değişen ihtiyaçlara doğru cevap verebilmektedir. Bu stratejiler pastanelerin oldukça önemli ve iddialı konulardandır. Çünkü ancak amacı ve meslek sevgisi olan pastaneler bu konuda belirlediği amaçlara sahiptir.