ARKADAŞ GRUBU İLE ANKARA YILBAŞI

blog yazısı ekle !

ARKADAŞ GRUBU İLE ANKARA YILBAŞI

Eğer ki aile üyeleri bir arada değilse ya da yapılan programlar birbirlerine uymuyorsa bu kez yılbaşı gecesi için ayrı ayrı organizasyonlar yapılır. Ankaralı gençler yılbaşı gecesinde arkadaşlarıyla bir arada olmayı sever.

Günler öncesinden bir araya gelen geniş arkadaş grubu. Önce nasıl bir eğlence istediklerinin kararını verir. Ardından Ankara'da hangi mekanlar yılbaşı gecesi programı yapıyor diye bakılır. Belirlenen mekanlarda sahne alacak isimler ve eğlence tarzları tek tek araştırılır.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı

Yeme içme pek öncemli değildir gençler için. Bir tek eğlence olsun o onlara kafidir. Bir diğer önemli unsursa seçilen mekanın giriş ya da içki ücretleridir. Sonuçta öğrenci insansınızdır ya da o geceye o kadar para bayılmak istemeyen genç bir çalışan. Yine bu noktada da kısa bir araştırma yapıldıktan sonra gidilecek mekan belirlenir.

Genellikle herkesin rahatlıkla ulaşım sağlayabileceği merkezi yerler tercih edilir. Yılbaşı günü gelip çattığında önce bir araya gelinir. Sonra mekana geçilir ve hareketli müzik eşliğinde eski yılın kasveti üzerlerden atılır. Yeni yıl coşkuyla karşılanır.