ANKARA'DA YILBAŞI MEKANLARI

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA YILBAŞI MEKANLARI

Eğer ki Ankara'da yılbaşı gecenizi geçirmek istiyorsunuz ve mekan arayışına başladıysanız pek çok mekanın sizin için hazırlandığını bilmelisiniz.

Bütün eğlence anlayışlarına göre seçeneğinizin bulunduğu Ankara'da, hem yılbaşı mönüleri hem de sahnelenecek seçkin programlarıyla yılbaşı gecenize keyif katacak pek çok mekan bulunuyor.

Ankara'daki mekanların yılbaşı programları için tıklayın
Ankara Yılbaşı


Ankara Yılbaşı
Genellikle Gazi Osman Paşa ve Çankaya civarında eğlenmeyi düşünüyorsanız kulüp ve restoranların size özel sunduğu seçenekler mevcut. Belirli bir fiyatla fix mönü şeklinde ayarlanılan bu geceler de yeni yıl coşkunuzu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Yılbaşı gecenizde genellikle balık ve fasıl hakim olsun istiyorsanız Tunalı Hilmi caddesinde, Çayyolu, İncek ve Gölbaşı'nda bu tercihinizi uygulayabilecek mekanlara ulaşmanız mümkün.

Yine deliler gibi dans edip her şey dahil olan bir organizasyonda bulunmak istiyorsanız büyük otellerin yeni yıl balolarına katılabilirsiniz.

Ankara kalesi etrafındaki mekanlarda Ankara'nın tarihi dokusuna ait güzellikler ve zengin mönülerle şahane bir yılbaşı gecesi sizi bekliyor olacak.

Eğer ki dans edip, coşup, oynamak istiyorsanız da Tunus caddesi ve Bestekar sokakta aradığınızı bulacaksınız.