ANKARA'DA TİCKET GEÇEN MEKANLAR

blog yazısı ekle !

ANKARA'DA TİCKET GEÇEN MEKANLAR

Eğer çalıştığınız kurumun yemekhanesi yoksa, ticket bir çalışan için olmazsa olmazdır. Genellikle iş yerlerinin bulunduğu bölgelerde hemen her restoran ve cafede bu hizmet geçerli bulunmaktadır.

Ankara'da tüm Ticket Geçerli Mekanlar için tıklayınız
Ankara Ticket Geçerli


Eğer ki ODTÜ'de çalışıyorsanız içerideki çarşıda bulunan restoranlardan hem kapıya servis yaptırabilir hem de ticketınızı burada kullanabilirsiniz. Yine Bilkent taraflarında da Ankuva alışveriş merkezi içinde bulunan tüm restoranlarda bu özellik vardır. Eskişehir yolu üzerinde Bilkent'e yakın yerlere de hizmet servisi yapılır.

Genellikle devlet personelinde olmadığı için devlet dairelerinin bulunduğu bölgelerde pek rastlayamayabilirsiniz. Ama eğer Tunalı Hilmi dolaylarındaysanız pek çok cafe ve restoranda ticketınızla dilediğiniz gibi yemek yiyebilirsiniz.

Ankara'daki neredeyse bütün alışveriş merkezlerinde de istediğiniz yiyeceği ticketınızla ödeyebilirsiniz.

Üstelik yalnızca kendiniz için değil, birlikte dışarı çıktığınız dost, arkadaş ya da aile üyelerine de ticketınızı kullanarak birşeyler ısmarlayabilirsiniz.

Yine Ankara'da kullandığınız ticket firmasıyla anlaşmalı bir kaç marketten yalnızca gıda ürünleri olmak üzere alışveriş yapabilir ve ticketınızı aylık mutfak harcamalarınız için de kullanabilirsiniz.